To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Park marzeń [gry] - Baldur's Gate 2 via Net

Duke - 9 Grudnia 2008, 09:15

A w Baldursa I ktoś jeszcze gra na necie?
Fearfol - 9 Grudnia 2008, 18:27

Wątpię , musiałbyś poszukać po forach, może się trafią jacyś ludzie.

Bard zamiast złodzieja odpada - nie otwiera zamków.

Michal - 9 Grudnia 2008, 19:55

Fearfol napisał/a

Michal zobacz w dodaj/usuń programy czy masz zainstalowane te gry jako 2 różne (Icewind Dale i Icewind Dale : Heart of Winter) jeżeli tak to usuń to drugie.


Patrzyłem już wczoraj i są razem,ale na hamachi można grać na piracie więc nie ma problemu :) ,tylko Fearfol-ty to organizujesz więc zapewne ty robisz serwa, jaką masz wersje gry żebym wiedzial do której spatchować.Ja w tej z dodatkiem mam 1.0.

Fearfol - 10 Grudnia 2008, 16:33

Virgo C. napisał/a
Co do proponowanego terminu - wszystko zależy od Krasnoli. Jeśli przyjedzie jednak do Krakowa to w piątek jest spotkanie krakowskie i wobec tego w tym czasie będę się z innymi forumowiczami alkoholizował. Jeśli nie - gram (chociaż mogę się nieco spóźnić ale pojawia się)



to będziesz musiał wcześniej się określić, bo nie wiem jak ty sobie wyobrażasz spóźnienie, przecież nie możemy ruszyć w 5 osób.


Michał nie afiszuj się tak z piratami bo cię mod pogoni,

Każdy z uczestników niech napisze posta czy zgadza się na termin 13 grudnia 2008 godzina 18.00

i ostatecznie jaką postać tworzy.

Virgo C. - 10 Grudnia 2008, 16:50

Nie, Krasna jak dała znać jest już w Krakowie więc mnie nie będzie. Komu więc pasuje 13 o tym samym czasie ?
Ew. w piątek możecie sprawdzić łącza i ew. coś ruszyć. Ja kiedyś w trzy osoby na pierwszej sesji do połowy Doliny Cieni dotarłem - możliwe jak najbardziej (woj, kapłanka, złodziej) :)

Taselchof - 10 Grudnia 2008, 17:25

ja się zgadzam najchętniej tym paladynem no ale jak będzie to musiał być kapłan... :cry:
Fearfol - 10 Grudnia 2008, 18:14

Na co się zgadzasz na termin czy na kapłana ?, jak chcesz zmienić to się zapytaj kogoś czy się zamieni.
Taselchof - 10 Grudnia 2008, 18:59

na termin to spokojnie ;-)
Michal - 10 Grudnia 2008, 21:33

Zgadzam się co do terminu :D
Sandman - 10 Grudnia 2008, 22:22

@#%%#@ przeszukałem właśnie całą szafkę i nie mogę zlokalizować IWD, mam II wszystkie Baldursy i całą resztę bandy, a jedynki nie widzę. Chyba muszę się jutro do Media przejechać.
Michal - 11 Grudnia 2008, 10:28

Tylko tam pewnie będzie cała saga i ci się będzie gra instalować od razu z dodatkiem tak jak mi ,najlepiej by było gdyby reszta zainstalowała dodatek,nie było by problemów z wersją gry,chociaż podstawkę już prawie mam-zostały 4 party do ściągnięcia :mrgreen:
Sandman - 11 Grudnia 2008, 11:57

Byłem i niestety z braku innych opcji zainwestowałem w całą sagę. Zaraz sprawdzę jak z instalacją, czy faktycznie zainstaluje się tylko z dodatkami.

Edyta
Faktycznie instaluje się tylko z dodatkiem HoW :evil:

Fearfol - 11 Grudnia 2008, 12:33

ja mogę zainstalować dodatek to nie ma problemu , chyba nawet rozdzielczość się poprawi, ale jak jest z innymi Sosnechristo, Taselchof, Virgo C ?

ps Sandman a ile cię kosztowało ? 10 zł ?

Sandman - 11 Grudnia 2008, 12:41

Cała kolekcja (I, II, How i Trials of Luremaster) jakieś dwie dychy z hakiem, nie pamiętam dokładnie, kilka rzeczy kupowałem, a paragon wywaliłem.
Fearfol - 11 Grudnia 2008, 12:43

no prawie trafiłem , na wirtus.pl już tego nie ma :shock: , widać uznali ID za zbyt starą grę,

zobacz jeszcze jaka jest rozdzielczość 800 na 600 ?

Sandman - 11 Grudnia 2008, 12:54

800x600 zgadza się.
Virgo C. - 11 Grudnia 2008, 23:34

Ja mam premierowe wydanie zarówno IWD jak i dodatków więc dla mnie to nie problem :)
Hubert - 12 Grudnia 2008, 12:17

Fearfol napisał/a
Sosnechristo,


Nie mam dodatku. I nie mam za co kupić obecnie. A termin mi pasuje.

Hubert - 12 Grudnia 2008, 14:45

Chłopaki, naprawdę nie mam możliwości skombinować sobie dodatku. Naprawdę nie da się tego rozdzielić?
Fearfol - 12 Grudnia 2008, 14:47

No właśnie panowie Michal i Sandman ? Jeżeli nie uda wam się czegoś w tej sprawie zrobić to Sosnechristo nie będzie mógł grać na razie.

Wersje gry nie będą się zgadzać.

Duke - 12 Grudnia 2008, 14:52

chciałem do was dołączyć, ale niestety gdzieś mi wcieło baldursa i icewinda - została mi tylko I cześć baldursa i Pool of radiance II. :x
Jakby był ktoś chętny do multi w Poola to ja chętnie

Taselchof - 12 Grudnia 2008, 15:14

ja jednak dziś odpadam Polityka bezpieczeństwa energetycznego w ramach partnerstwa UE-Rosja ma dziś pierwszeństwo ;-) powodzenia życzę :)
Fearfol - 12 Grudnia 2008, 15:17

Ale przecież termin już został zmieniony na jutro.

I nadal nie rozumiem jak może ktoś powiedzieć że odpada ? Przy takiej organizacji to nigdy się nie uda zacząć tego Icewind Dale.

Sandman - 12 Grudnia 2008, 15:19

Niestety nie da się rozdzielić podstawki od dodatku, proponuje najpierw ujednolicić wersje, a dopiero potem się umawiać na konkretne terminy, bo jak widać z tym jest wystarczająco dużo problemów.
Fearfol - 12 Grudnia 2008, 15:29

Ciekawe jak ujednolicić wersje, skoro wy nie możecie zainstalować wersji icewind dale bez dodatku. A Sosnechristo nie może kupić dodatku.

A nie ma sensu gra w 5 -4 czy mniej osób. Bo jak ktoś tu świetnie zauważył jesteśmy już starymi wyjadaczami, co oznacza W moim przypadku że sama fabuła mnie już nie kręci (przeszedłem tą grę dużo razy) i główną część zabawy dostarczy mi to że będzie to gra z żywymi ludźmi, gdzie ja sam steruje tylko jedną postacią i muszę polegać na innych.

Taselchof - 12 Grudnia 2008, 15:58

a to sroka nie doczytałem skoro na juro :) to gram ;P: przepraszam ale w ostatniej chwili zmienili mi długość pracy ze strony na pięć :evil:
Hubert - 12 Grudnia 2008, 16:15

A może poszukajmy tak samo numerowanej ładki dla IWD i HoW?
Michal - 12 Grudnia 2008, 17:32

Można też ściągnąć dodatekjak ktoś nie ma a może ściągnąć i ułatwić reszcie życie to tutaj macie link

http://peb.pl/rpg/200733-...pl-dodatki.html

Stamtąd ściągałem podstawkę,ale widzę że niepotrzebnie :evil:

Michal - 13 Grudnia 2008, 00:37

Taselchof a jak u ciebie z dodatkiem HoW?Ech chyba jutro nie pogramy :cry:
Hubert - 13 Grudnia 2008, 13:21

Michal napisał/a
ułatwić reszcie życie to tutaj macie link


To weź, ułatw mi życie i załatw dobre łącze internetowe, bo inaczej będę ściągał do utentegowanej śmierci (neo przerywa co kilka godzin, a poza tym jest ślamazarna).



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group