To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Powrót z gwiazd - Bryka nie z tej ziemi

Kruk Siwy - 17 Grudnia 2011, 12:06

Hihi.
Pamiętam jak odkręcałem bliźniaki od Kamaza.
feralny por. napisał/a
delikatnie się pobujać.
Hihi!
ihan - 17 Grudnia 2011, 12:14

Fajnie, fajnie z tym bujaniem. Ale ja mam jeszcze problem w którą stronę, bo nigdy nie wiem w którą stronę się odkręca śruby.
merula - 17 Grudnia 2011, 12:20

ihan napisał/a
nigdy nie wiem w którą stronę się odkręca śruby.


jak nad tym nie myślę, to trafiam , ale jak się zacznę zastanawiać, to nie wiem, w którą stronę się odkręcają.

feralny por. - 17 Grudnia 2011, 12:33

Kruk Siwy napisał/a
Pamiętam jak odkręcałem bliźniaki od Kamaza.
NIe wiedziałem, że ihan kamazem jeździ, ale jeżeli tak, to co innego. :mrgreen:
hijo - 17 Grudnia 2011, 12:37

ihan, znajdź test meruli, śruby odkręca się w tą stronę, gdzie jest sukienka :mrgreen:

A co do przykręcania kół kluczami pneumatycznymi. To tak robią lenie, porządny serwis zawsze dokręci kluczem dynamometrycznym do 100Nm a to jest siła jaką raczej da się pokonać własnymi mięśniami. :wink:

kropek - 17 Grudnia 2011, 14:15

ihan napisał/a

I szczerze, z wymianą koła mam jeden zasadniczy problem, śruby z reguły przykręcają takimi automatycznymi wihajstrami i nawet stanąwszy całą sobą na kluczu krzyżakowym, tudzież skacząc na niego z rozbiegu, nie jestem w stanie takiej śruby odkręcić.


Wystarczy odwiedzić sklep metalowy i nabyć odpowiednią rurę, taką, aby na ramię krzyżaka założyć, i żeby wygiąć jej nie było łatwo 8) . Wtedy nie trzeba się będzie bawić w wygibasy na krzyżaku, a'la feralny :mrgreen:

hijo - 17 Grudnia 2011, 14:20

A najlepszym rozwiązaniem jest assistance (o ile ktoś ma w ubezpieczeniu lub w cenie samochodu)
merula - 12 Kwietnia 2012, 12:23

tutaj można zagłosować na najbardziej męski z samochodów
hrabek - 12 Kwietnia 2012, 13:23

Cytat z trzeciego zdania w linku (pogrubienie moje):
Cytat
Z resztą z zarostem i tak lepiej wygląda

Dalej już nie czytałem.

Matrim - 12 Kwietnia 2012, 13:25

merula napisał/a
najbardziej męski z samochodów

Bugatti Type 41 - większego przedłużenia w zestawieniu nie ma ;)

A prowadzące Shelby nie jest męskie. Zbyt ponętne, żeby było męskie... :) Kiedyś sobie takie kupię, o.

merula - 12 Kwietnia 2012, 14:14

byłam blisko zagłosowania na to Bugatti :twisted:
ilcattivo13 - 12 Kwietnia 2012, 17:40

To głosowanie jest kupy warte. Na liście brakuje V8 Pursuit Special :wink:
Lis Rudy - 12 Kwietnia 2012, 17:53

Ja na dłuższą chwilę utknąłem pomiędzy tymi trzema:

Aston Martin V12 Vanquish

Land Rover Defender

Mercedes-Benz Klasa G

Ostatecznie kliknąłem Defendera, ale sercem jestem przy Astonie....

Kai - 12 Kwietnia 2012, 18:30

ilcattivo13, i kartonowego Trabanta :) właśnie takiego oglądałam. Kultowy!
ilcattivo13 - 12 Kwietnia 2012, 18:39

Kai - ale tu wybieramy "najbardziej męski", a nie "najbardziej kultowy" samochód :wink:
Witchma - 12 Kwietnia 2012, 18:43

Cytat
Aston Martin V12 Vanquish


Mhrrrrrrrrrrrr...

Kai - 12 Kwietnia 2012, 18:47

ilcattivo13, no właśnie. Tamte wszystkie są takie... banalne. Prawdziwy mężczyzna w banał nie idzie :D

Bugatti. Amen.

Rafał - 13 Lipca 2015, 15:59

W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, że trzeba się rozstać ze starym gruchotem i rozejrzeć za nowym gruchotem. Znaczy się, jakby kto pytał, o samochód mi się rozchodzi. Jestem w kropce i się nie mogę zdecydować, bo ostatecznie zostały mi na placu boju dwa autka: hundai i30 z 2014 oraz toyota avensis z 2010. Obydwa ciut niżej 40 dych. Hun daj niby nowy i taki miejsko-wiejski z niskim spalaniem, To jo tę za to lepiej kupić bo lepszy ma wypas i dobre opinie. Ale pięć lat też ma. I bądź tu mundry :twisted:
Aha, no i Hundaj stoi za płotem u sąsiada, a za Avensisem pewnie będę musiał jechać w jakieś dzikie i daleki kraje, do Szczecina, albo na Śląsk. Albo, tfu, do centrali :wink:

hrabek - 13 Lipca 2015, 17:41

Rafał napisał/a
będę musiał jechać w jakieś dzikie i daleki kraje, do Szczecina

Powiem chłopakom, żeby powstrzymali bojowe wielbłądy ;)

m_m - 13 Lipca 2015, 17:58

Kto sprzedaje roczną furę? Jeśli nie jest to żaden przekręt, znasz gościa, wiesz że auto nie miało dzwonu, bierz i się nawet nie zastanawiaj.
Rafał - 13 Lipca 2015, 23:22

hrabek, :)
m_m, sąsiad ma takie hobby. Jedni grają w kasynach, inni na giełdzie, a on w wolnym czasie licytuje sobie lekko puknięte autka w gebelsach i raz na 100 licytacji coś tam ugra. Chłopaki w jego warsztacie mu to zrobią na cacy, pojeździ sobie i puszcza po rodzinie, pracownikach i znajomych. Tak dla sportu i adrenalinki, bo pieniędzy z tego tak sobie, dychy na aucie nie ma, prędzej tak koło dwójki, trójki, aby nie dokładał.

m_m - 13 Lipca 2015, 23:46

Aaaaaaa.....wszystko jasne :omg: myślałem ze to auto z polskiego salonu, jednak moja naiwność nie ma granic :(
thinspoon - 14 Lipca 2015, 16:06

Rafał napisał/a
lekko puknięte


Nocna wichura zerwała blachę z dachu stodoły pana Mariana. Zerwała, pogniotła, połamała i cisnęła w krzaki po drugiej stronie podwórka. Nazajutrz pan Marian pozbierał blachy, załadował na przyczepkę i zawiózł do pobliskiego blacharza, żeby ten jakoś to poprostował i ponaprawiał. Po paru dniach Pan Marian odbiera telefon od blacharza:
"Panie Marianie, ja nie wiem co Pan z tym Passatem robił ale będzie do odbioru po 18:00"

Rafał - 15 Lipca 2015, 07:48

:D
Na szczęście zawsze są zdjęcia licytowanego autka, ale odpuszczamy tego Huna na rzecz Avensisa. Znalazł się jeden w Opolu, trochę droższy, trochę starszy, ale z niższym przebiegiem. Jak miejscowy wywiad nie znajdzie niczego podejrzanego, a cena choć trochę pójdzie w dół, to będzie mój.
Kuźwa, jak ja nie lubię kupować samochodów! :twisted:

Rafał - 17 Lipca 2015, 22:26

Toyota Avensis III Sol Plus 2, 2 150 km zagarażowana. W końcu. :)
Fidel-F2 - 17 Lipca 2015, 22:34

trudno o lepszy wybór
ihan - 17 Lipca 2015, 22:37

Japończyki, Japończyki :bravo
konopia - 18 Lipca 2015, 09:29

robimy meksykańską falę?! :omg:
Rafał - 18 Lipca 2015, 23:27

:mrgreen:
Rafał - 7 Sierpnia 2015, 15:43

Ufff, pogoniłem swego starego, dobrego paska. Poszedł na Ukrainę, na front. Andrij został zaopatrzony dodatkowo w 15 l wody do dolewania i trzymam kciuki aby udało mu się wrócić na Ukrainu na tej wodzie, mówi, że jak już przejdzie kordon, to sobie poradzi, zuch chłopak :)


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group