To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Mechaniczna pomarańcza [film] - Kreskówki (i nie tylko), stare lub nowe.

feralny por. - 8 Lutego 2010, 19:56

Gdzie, gdzie?
Pako - 8 Lutego 2010, 21:31

Gdzie? Gdzie? Gdzie? !!!
Zgaga - 9 Lutego 2010, 10:19

A nie Canale+ to leci?
terebka - 9 Lutego 2010, 18:18

Tak szybko się zmyłem, by obejrzeć, że nie miałem okazji odpowiedzieć. Ale nic to, bo Zgaga podlinkowała, a poza tym będą powtórki :) Na pewno będą :D Będą, będą, Bender :D :D :D
Taselchof - 10 Lutego 2010, 11:53

w sumie wszystkie 4 części są fajne :) (ale smaczki wykryją tylko najwięksi fani :D )
a wie ktoś może coś o nowych seriach serialu ;) planują coś ?

Pako - 10 Lutego 2010, 12:49

Kiedyś słyszałem, że po 20. sezonie Simpsonów miał byc nowy sezon Futuramy. Ale nie wiem na ile to pewna informacja ;)
terebka - 10 Lutego 2010, 16:05

Na taśmie produkcyjnej jest właśnie 22-ga seria Simpsonów, o ile wiem, a nowych serii Futuramy nadal niet. Ale to i tak wspaniała wiadomość, że coś tam jednak jest obmyślane.
Pako - 10 Lutego 2010, 21:01

Jak widać może być że niestety na obmyślaniu się skończyło, hlip ;(
Zgaga - 18 Lutego 2010, 16:07

Zapewne pamiętacie (przynajmniej niektórzy) filmy o Czeburaszce vel Kiwaczku.
Troszkę dziś oczy zrobiłam, bo dowiedziałam się, ż 2009 r. Japończycy zrobili serial Cheburashka Arere?.

Ozzborn - 18 Lutego 2010, 21:24

Zgaga, to ja się Ciebie pytam gdzie byłaś jak kfizie bohaterskim pytałem o Czieburaszkę, hę? Kilka dni i parę solidnych podpowiedzi to trwało... Genialny jest - pan nam na ruskim puszczał. Ostatnio wyczytałem w wiki, że był bardzo popularny w Japonii.
Ziuta - 18 Lutego 2010, 21:28

Coś jak nasz Uszatek. Japończycy chcą nawet współfinansować nowe odcinki/pełnometrażówkę.
feralny por. - 18 Lutego 2010, 21:32

http://www.oyasumi-kumachan.com/
Nie wiem co tu napisali, ale chyba im się podoba. :mrgreen:

Ziuta - 18 Lutego 2010, 21:42

Bolek i Lolek to była jedyna zachodnia produkcja dopuszczona do emisji w Iranie po rewolucji. Ajatollahowie zezwolili.
Nasze Muminki są popularne wszędzie tylko nie w Polsce (u nas wolą koprodukcję fińsko-japońską, nota bene zainspirowaną przez nasze kukiełki) . Mają nawet fanklub w Anglii.

Fidel-F2 - 18 Lutego 2010, 22:31

ja tam Muminków nie kumam, przecież to jakiś horror jest

edit

mówię żonie
- wiesz, Miś Uszatek robi karierę w Japonii
a ona na to nijak nie zdziwiona
- no, nawet pasuje do nich, też taki drętwy
i po chwili pauzy lekko nucąc dodaje
- i oklapnięte uszko ma

Zgaga - 20 Lutego 2010, 08:25

Po japońsku - mocne :mrgreen:

Ozzborn, czasami każdego dopadnie pomroczność jasna.

Hubert - 30 Lipca 2010, 11:51

A TO pamiętacie? :mrgreen: Kurde, niby kicz nad kicze, a piosenka nie może się ode mnie odczepić.
Virgo C. - 30 Lipca 2010, 12:01

Nie kojarze, ale ja jako dziecko wykazywałem już znamiona kultu Godzilli oglądając namiętnie poniższą kreskówkę :mrgreen:
http://www.youtube.com/wa...feature=related

I już wtedy wiedziałem, że elementy komediowe (Godzooky) w poważnych filmach to zło!

Hubert - 30 Lipca 2010, 12:09

O, tej kreskówkowej wersji nie znałem. Trzeba sprawdzić. Lubiłem ten serial, który powstał jako kontynuacja amerykańskiej wersji, choć ludzie psioczyli. http://www.youtube.com/wa...feature=related

A pomidory sprawdź koniecznie ;-)

Zgaga - 11 Wrzeœśnia 2010, 10:25

OOOOOOOOOOOOOOO...
To wyraz mojego zdziwienia od wczoraj. W polskich kinach od 17 wrześnie Biała i Strzała podbijają kosmos w 3D.
Kiedy widzieliście u nas rosyjską animację?
A tu jeszcze fantastyka!!!!

Virgo C. - 11 Wrzeœśnia 2010, 11:18

To we wszystkich? Wczoraj widziałem plakaty pod Kijowem, ale że tam teraz grają Bikiniarzy to sądziłem, że zaczeli celować w osoby zainteresowane kinem rosyjskim :)
Zgaga - 11 Wrzeœśnia 2010, 11:26

Teoretycznie we wszystkich Multikinach.
Klosse - 27 Wrzeœśnia 2010, 04:30

hej, szukam pewnej kreskówki. Emitowana była mniej więcej 10 lat temu. Opowiadała o walce pomiedzy Marsjanami a ludzkością, która zdziesiątkowana, próbowała odzyskać skolonizowaną przez nich Ziemię. Pamiętam ze ostatecznie udało sie to oczywiscie uzyskac;p Utkwił mi w pamięci jeszcze jakiś desperacki szturm na Ziemię, w czasie ktorej wiekszosc floty ludzi zostala zniszczona. Jako maszyn bojowych korzystano z hm, mniej wiecej czegos podobnego do tych maszyn broniących siedziby ludzi w matrixie w 3ciej częsci (tylko troche bardziej opancerzone;p).
Pewnie nie pamiętacie nazwy tej kreskówki?;p

Ozzborn - 27 Wrzeœśnia 2010, 11:57

no faktycznie nie...

Ale za to obejrzałem ostatnio pierwszy i niestety najprawdopodobniej jedyny sezon Wolverine and the X-men, wprawdzie pierwsze wrażenie miałem takie se - kolega mi naopowiadał, że tym razem będzie bardziej dla dorosłych itd... a gdzie tam, dalej pazury Logana służyły tylko do robienia dziur w ścianach i rozcinania karabinów, bo przecież ludzi się obezwładnia rękami, coby ich czasem nie pokaleczyć :roll:
No ale wiadomo, targetem są dzieci, więc krwi być nie mogło. Poza tym nie dokońca mi się podobała kreska, póżniej przywykłem.

Niemniej, ta wersja jest niewątpliwie mocniejsza fabularnie niż X-men Animated, nieco przebudowuje pewne wątki, jedne rozwija inne upraszcza. Jest też mniej baboli i akcji z tak zwanej du... szności bezpomysłowej ;) (aczkolwiek szermierkę kataną brali chyba z Krzyżaków :roll: ).

Duży plus za wykorzystanie sporego spektrum postaci z uniwersum. Olbrzymi minus za Rudą, która nie umywa się do tej z Animated (choć jednak trochę ratuje ją fajne przedstawienie i wykorzystanie jej mocy).

Ogólnie - szkoda, że z przyczyn finansowych czy innych nie zanosi się na kontynuację, bo sezon zakończył się wprawdzie szczęśliwie, ale z zajawką "przyszłej grozy".

Chyba sięgnę po Evolution - które nie jest wprawdzie w lini fabularnej, ale było robione przez tę samą ekipę.


edit: Wprawdzie używam za dużo "wprawdzie", ale zaprawdę użyteczne jest ono ;)

Kaiho - 18 Listopada 2010, 00:03

Kiedyś mi się podobały czarodziejki z księżyca, taka odskocznia od poslkiej rzeczywistości i były w tej bajce fajne dziewczyny, jak na tamten czas.
adam sangreal - 25 Listopada 2010, 16:31

Ja tam do dziś czekam, aż amerykanie stworzą filmową wersję SailorMoon – to byłaby mega produkcja ;)
Hubert - 25 Listopada 2010, 23:17

Raczej powtórka z Dragon Balla.
adam sangreal - 25 Listopada 2010, 23:32

Kwestia kto się tym zajmie i ile wyłoży pieniędzy.
Jeśli za reżyserie zabrałby się np. Michael Bay, James Cameron? Dwie godziny efektów specjalnych gwarantowane.

Hubert - 25 Listopada 2010, 23:38

Tylko że oni mają swoje projekty i czymś co już z założenia jest kiczowate bardziej nawet niż takie Transformersy - zajęliby się raczej niechętnie.
merula - 26 Listopada 2010, 10:42

Z pozdrowieniami dla Sosnechristo, :wink:
http://www.joemonster.org...ry_po_godzinach

ilcattivo13 - 26 Listopada 2010, 14:06

mocne :D


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group