To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Powrót z gwiazd - Stringi Literackie - dyskusja robocza

Adashi - 11 Lutego 2008, 16:06
Temat postu: Stringi Literackie - dyskusja robocza
Stringi Literackie - Spamerka w różowych majtkach - dyskusja robocza

W wątku Co nas cieszy (link tutaj) wyklarowała się wielce interesująca i zacna, oddolna inicjatywa społeczna o jakże wdzięcznej nazwie Stringi Literackie :mrgreen: Jej celem nie jest bynajmniej konkurowanie z forumowymi szortami.
String literacki to całkiem nowy gatunek, nieco podobny do szorta, mający też trochę wspólnego z bermudem i wykazujący duże pokrewieństwo z pareo :wink: Charakteryzuje się zwartą, krótką formą i przeważnie dość odważną, kontrowersyjną tematyką, niekiedy pieprzną :twisted:
Niniejszy turniej typu open ma szansę pokazać stringi literackie światu ;P: Zatem do dzieła, Panie i Panowie. Najpierw proponuję rozstrzygnąć "co i jak" :idea:

IMHO:
:arrow: Limity znaków są be, możemy przyjąć jakąś luźną granicę, ale ciąć nie ma co, niech się ludzie rozpisują, niech popuszczą wodze fantazji.
:arrow: Temat pierwszej edycji "Spamerka w różowych majtkach" należy traktować z przymróżeniem oka ;) Znaczy się nie muszą być różowe i nie musi być spamerka, ważne, żeby były stringi.
:arrow: Pytanie czy ukrywamy autorów pod specjalnymi nickami?
:arrow: Reszta analogicznie jak w konkursie szortów, zwycięzca organizuje kolejną edycję, pamiętając o generalnych zasadach rządzących gatunkiem :twisted:

Jakieś propozycje?

Kruk Siwy - 11 Lutego 2008, 16:17

Skoro teksty są odważne to i niech Autorzy będą. Specjalne nicki nie są wg. mnie potrzebne. Można też wystosować specjalne - nie nachalne zaproszenia do obecnych na forum tfurcóf licencjonowanych tj. takich którzy publikowali i dostali za to mniej lub bardziej sowite wynagrodzenie.
A jeżeli odmówią to prosić ich o dokładne uzasadnienie.... Take uzasadnienia mogą być równie dobre jaki stringi.
No i termin, znaczy trzeba go ogłosić...

Adashi - 11 Lutego 2008, 16:21

Oki, czyli jawnie 8) Privy do tfurcóf wyślę, spox. A termin, 2 tygodnie chyba starczy? Hmmm?
dalambert - 11 Lutego 2008, 16:22

Kruk Siwy, Kruczysko stringuj zdrowo , a nawet bez nie zdrowo za to miło

Chuć z różowych stringów skrzeczy
tfurce biorą się do rzeczy :P

Kruk Siwy - 11 Lutego 2008, 16:28

Adashi, ale dlaczego privy. Jawność Równość i Kumoterstwo - w wątkach im wpisać - niech się tłumaczą jeżeli nie będą chcieli. Po cichu łatwiej im odmówić.



Wiatr się zerwał dzisiaj z rana
Wiatr od Stringów wieje,

może zdmuchnie patafiana,
który stringów nie wdzieje...

Adashi - 11 Lutego 2008, 16:32

Ok, Kruku, to będzie spam propagandowy, ale w słusznej sprawie :lol: Howgh!
Kruk Siwy - 11 Lutego 2008, 16:40

Dlaczego spam? Uprzejma prośba. I jak najbardziej literacka na forum literackim.

Szanowny Autorze, jako że forum dopieszcza Twoje ego od pewnego czasu pora żebyś i Ty zrobił coś dla forum. Powołano do życia literacką zabawę (link do tego wątku) oczekiwane są teksty absurdalne, pieprzne, odjazdowe mówiąc kolokwialnie. Jednak jeżeli zmieścisz w stringach horror, lubo romantyczną moc wzruszeń - wolno Ci.
Czekamy na odpowiedź, pozytywną oczywiście. Negatywna - niemile widziana - musi być nie krótsza niż 500 znaków (pięćset słownie). Wszelkich informacji udziela prowokator i organizator Adashi.... ostatecznie, niechętnie i mało uprzejmie - Kruk Siwy

Witchma - 11 Lutego 2008, 16:43

czasami naprawdę jesteście przerażający :mrgreen:

nie zgadzam się tylko z brakiem limitu znaków, bo jak niektórych poniesie, to potem nikomu nie będzie się chciało tego czytać :wink: może niech chociaż to będzie 'długość tekstu w granicach przyzwoitości' (temat niekoniecznie)

Adashi - 11 Lutego 2008, 16:51

:mrgreen: Dobra, jadę z koksem, wklejać wszystkim? Czy tylko tym najbardziej aktywnym :roll:
Kruk Siwy - 11 Lutego 2008, 16:54

Dawaj wszystkim. Może się zaktywizują leniuchy. Choćby po to żeby odmówić - 500 znaków to też nie w kij dmuchał. A konkurs widzę ogromnym, można (gdyby co) nawet nagrodzić najbardziej odjazdowe odmowy...
Rafał - 11 Lutego 2008, 16:57

No i nie zapominajcie zadymiarze o sobie samych, jako etatowi winni, powinniście co najmniej po dwie pary stringów ściągnąć ... eee, to jest zaprezentować, prowodyry jedne :mrgreen: :bravo
Kruk Siwy - 11 Lutego 2008, 17:01

I jeszcze jedno - trzeba zaznaczyć że konkurs jest otwarty dla wszystkich. Tych co noszą stringi i tych co kalosze noszą. Tych co piszą lyteracko i tych co piszą wyłącznie teksty podpisane "życzliwy" albo "zatroskany".
dzejes - 11 Lutego 2008, 17:08

Erotomani gawędziarze :roll:
Adashi - 11 Lutego 2008, 17:09

Kruk Siwy napisał/a
i tych co piszą wyłącznie teksty podpisane życzliwy albo zatroskany.

Albo "meloman żarliwy" :mrgreen:

Słuchajcie ludziska. Konkurs jest open, kogo coś w duszy gniecie, albo gdzie indziej, niechaj zaraz siada do pisania stringa literackiego!

Rozgłoszone wszem i wobec! Fanfary! :lol:

Agi - 11 Lutego 2008, 17:09

Daj spokój dzejes, może być zabawnie :mrgreen: lepiej w ten sposób energię rozładować niż w awanturach :mrgreen:

Adashi, szybki jesteś! :lol:

banshee - 11 Lutego 2008, 17:10

Ale macie pomysły :lol:
dzejes - 11 Lutego 2008, 17:13

Agi napisał/a
Daj spokój dzejes, może być zabawnie :mrgreen: lepiej w ten sposób energię rozładować niż w awanturach :mrgreen:


No, wszyscy popękają ze śmiechu. Jak przeterminowane prezerwatywy.

Agi - 11 Lutego 2008, 17:15

dzejes, nie chce mi się z Tobą kłócić
dzejes - 11 Lutego 2008, 17:17

Ech, ja się z nikim nie chcę kłócić, ino womitować mi się chce już odrobinę podnieceniem Adashiego faktem, że jego tekst idzie w SF. Mógłby sobie wziąć jakieś tabletki na przeczyszczenie, nie uzewnętrzniać się w coraz to głupszy sposób.
Adashi - 11 Lutego 2008, 17:20

dzejes, a co ma piernik do wiatraka, za przeproszeniem :?
dareko - 11 Lutego 2008, 17:24

Pieknie, niezwykle wygodnie czyta sie teraz forum. :?
dalambert - 11 Lutego 2008, 17:29

dzejes napisał/a
już odrobinę podnieceniem Adashiego faktem,

wspaniałą perwersję tu prezentujesz dzejes, podniecanie się cudzym podnieceniem i to wyeksplikowanym na forum i to aż do
dzejes napisał/a
womitować mi się chce
wskazuje na Twą wyjatkową subtelność erotyczną połączoną z niekonwencjonalnym używaniem organizmu, zaś kompletny brak wszelkiej zawiści
dzejes napisał/a
że jego tekst idzie w SF
znamionuje prawdziwie światły Autorytet
dzejes, TAK TRZYMAĆ europa na nas patrzy ;P:

Agata - 11 Lutego 2008, 17:30

No właśnie... Adashi, rozumiem, żeś się zafascynował nową ideą, ale przegiąłeś. Naprawdę nie bawi mnie chodzenie i odznaczanie tematów jako przeczytane, wiesz? Naprawde nie wystarczyło raz, a porządnie?

Się wkur***am.

edyta: przepraszam, pominęłam w swoim zezłoszczeniu Kruka Siwego - niesłusznie. I wracam do gwiazdek w wyrazie, bo tak się udało nizej zacytować.

dalambert - 11 Lutego 2008, 17:33

Agata, miła
Agata napisał/a
Się wkur***am.
to też uczucie i to z tych wiekszych,
od wk... do wielkiej spełnionej i romantycznej jeden krok :lol:

Hubert - 11 Lutego 2008, 17:34

A ta spamerka to może być tylko w stringach? :mrgreen:


Heeej, a może by opisać żeński odpowiednik Conana - barbarynkę? Przy okazji doszłoby do prezentacji bojowego modelu stringów.

Agata - 11 Lutego 2008, 17:35

dalambercie, sorry, wcale mi nie śmieszno. Za to zastanawiam się, ile fajnych i ciekawych postów umknęło mi na skutek ciągłego klikania 'oznacz jako przeczytane' :(

edyta: bo tak.

dzejes - 11 Lutego 2008, 17:36

dalambert napisał/a

dzejes, TAK TRZYMAĆ europa na nas patrzy ;P:


To musi być miłe żyć w takim prostym świecie, jak Twój. Ale już Pismo mówi: Błogosławieni ubodzy w duchu, albowiem do nich należy królestwo niebieskie.

dareko - 11 Lutego 2008, 17:38

dzejes, cos Cie ugryzlo dzisiaj, czy jak?
dzejes - 11 Lutego 2008, 17:39

Mam wrażenie, że raczej wracam do siebie ;P:
Chal-Chenet - 11 Lutego 2008, 17:41

Pomysł ciekawy. Jeśli podejdzie się do tego z jajem to może wyjść trochę śmiechu jak już przyjdą teksty wszelakie.
Nie zmienia to jednak faktu, że pomysł z wklejaniem zaproszeń w każdym wątku autorskim i w każdym blogu uważam za nieco chybiony. Nieco.
dzejes napisał/a
Pismo mówi

Nie mieszajmy do tego sił wyższych, proszę. Dla mnie na ten przykład w/w Pismo nie jest jakąkolwiek wyrocznią.



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group