To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Autostopem przez galaktykę - Konkurs na poprawę humoru

Ekhtelion - 24 Wrzeœśnia 2007, 21:09
Temat postu: Konkurs na poprawę humoru
(oświadczam, że uważnie przejrzałem forum w poszukiwaniu odpowiedniego działu i ten wydał mi się najwłaściwszy. Jeśli okaże się jednak, że nie trafiłem to proszę moderatorów o nie bicie (zbyt mocne) i nie kasowanie tematu ;) )


Pragnę zaprosić wszystkich forumowiczów do konkursu, który organizuje nasz portal na humorystyczne opowiadanie lub parodie dzieła jakiegoś znanego autora. Właśnie przedłużyliśmy termin nadsłynia prac o dodatkowy tydzień. Jeśli macie jakieś opowidania lub kolebią się wam po głowie zwariowane pomysły to jest to właśnie okazja, by je zrealizować! Trzy najlepsze pracy nagrodzimy zbiorami opowiadań Czarnoksieznicy z krainy osobliwosci. Wśród licznych znanych i uznanych autorów każdy znajdzie zapewne znajdzie jakiegoś swojego ulubieńca.

A oto link do konkursu: KLIK

Odważcie się i powodzenia! :)

Agi - 24 Wrzeœśnia 2007, 21:27

Witaj Ekhtelion, w tym wątku nikogo nie bijemy :mrgreen:
W celu poddania się stosownemu ceremoniałowi zapraszam do wątku Biją

Ekhtelion - 30 Wrzeœśnia 2007, 12:00

To jeszcze raz ja :)

Jeśli ktoś się ciągle waha czy wziąć udział albo szlifuje swoje opowiadanie to właśnie jest ostatnia okazja. Pracę przyjmujemy dziś do godziny 24.

Powodzenia :)

mawete - 30 Wrzeœśnia 2007, 15:55

Sugeruję, żebyś odrobinkę wcześniej informował o takich konkursach - znajdziesz więcej chętnych :D


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group