To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Park marzeń [gry] - Second Life

GAndrel - 2 Sierpnia 2007, 12:26
Temat postu: Second Life
Znowu nudzę się w pracy. ;) I szukam pretekstu żeby zarejestrować się w Second Life. Jest już tam ktoś?

A może by tam redakcję SFFH otworzyć?

Słowik - 2 Sierpnia 2007, 14:01

Ja z ciekawości zarejestrowałem się parę dni temu. Łącze mam niestety kiepskie, a poza tym nie przepadam za takim rodzajem rozrywki. Podobnie, Simsy w ogóle mnie nie interesują. Chciałem znaleźć Second Kraków, ale nie było takiego miejsca w wyszukiwarce, a tak to rozgłaszali w mediach...
joe_cool - 2 Sierpnia 2007, 14:48

zastanawiam się nad tym, ale a) nie wiem za bardzo, o co tam chodzi, b) chyba jednak nie mam na to czasu... :roll:
gorat - 2 Sierpnia 2007, 15:30

Nawet nie wiem, gdzie tego szukać. Totalnie nieprzydatne.
GAndrel - 2 Sierpnia 2007, 17:15

http://secondlife.com/ ;)
agrafek - 2 Sierpnia 2007, 22:31

Jakiś tydzień temu zarejestrowałem się z czystej ciekawości, ale chyba coś zrobiłem nie tak, bo po wejściu pojawiłem się goluteńki na środku plaży. Zaraz też podbiegła do mnie całkiem sympatycznie wyglądająca Jessica (czy jakoś tak). Ubrana. Może byśmy się nawet i zaprzyjaźnili, ale zrobiło mi się cokolwiek głupio i czmychnąłem. I więcej mnie tam nie widzieli.
Ale przyszły mi już trzy zaproszenia do różnych grup. Pewnie sami ekshibicjoniści...

Ixolite - 2 Sierpnia 2007, 22:54

Gdyby tak mieć czas na takie głupoty :F
dzejes - 2 Sierpnia 2007, 23:07

Zainstalowałem, połaziłem 10 minut, odinstalowałem, zapomniałem.

Jeszcze jeden sposób na marnowanie sobie życia, a tych mam już wystarczająco dużo.



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group