To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Mechaniczna pomarańcza [film] - Dexter

Iscariote - 20 Grudnia 2011, 15:24

A mnie ostatni odcinek nie ruszył :) Końcówki się spodziewałem, bo jaki inny twist mogliby zrobić?
Spoiler:

Poza tym, tylu głupot i absurdu w jednym odcinku Dextera nie było jeszcze.
Sezon tak do połowy oceniam na 9/10, po połowie 6/10. Czyli pomiędzy będzie 7,5/10 :)

Homer - 8 Października 2012, 11:36

Żebym nie zapeszył, ale póki co po dwóch odcinkach powrót do starej dobrej formy. Tak jest! Jest thrill, jest akcja, jest napięcie. Zgiń, przepadnij sezonie sześć, witaj siódemko!

edit:
OMG!
Spoiler:

Homer - 10 Grudnia 2012, 10:28

Dexter --> Ty mooronie, Ty baranie, Ty kompletny idioto, imbecylu piiiii...
Deb --> Ty suko... :bravo

A miało być tak pięknie! Tak to jest kibicować niemożliwemu.

Świetny sezon! Niezależnie od finału!

Homer - 17 Grudnia 2012, 11:14

Ojć, jaki finał! Kolejny sezon zrobi sieczkę...

Ależ jest nie tak, jakbym chciał. Się porobiło. :bravo

Taselchof - 18 Grudnia 2012, 08:41

Poprzedni finał był zdecydowanie lepszy.
B.A.Urbański - 18 Grudnia 2012, 18:36

Właśnie wróciłem z oglądania. Sezon zaczął się super i świetnie się rozwijał, a finał dali beznadziejny - tak jakby wszystko nagle chcieli uciąć.

Podobno już wiedzą jak zakończą przyszły sezon, a przy tym całość.

Homer - 18 Grudnia 2012, 21:35

Co Wy mówicie, przecież teraz wszyscy się na nich rzucą... ileż można wierzyć w zbiegi okoliczności?

Mam wielką nadzieję, że kolejny będzie ostatni... ale to niestety jeszcze nie przesądzone, w trakcie realizacji góra zawsze może powiedzieć "Dobra, macie kaske na kolejny".

Taselchof - 18 Grudnia 2012, 22:40

Spoiler:

Homer - 19 Grudnia 2012, 09:19

Spoiler:

Iscariote - 19 Grudnia 2012, 19:05

Myślałem, że finał będzie bardziej pokręcony i zaskakujący. Ten nie był zaskakujący...
B.A.Urbański - 20 Grudnia 2012, 00:55

Homer, jest już oficjalnie potwierdzone, że ostatni sezon. Są już nawet pogłoski, że wcześniej mają zacząć kręcić i że wiedzą mniej więcej jak się skończy, więc raczej nie ma co liczyć na więcej.
Może nawet będzie to sezon dłuższy niż do tej pory.

A ten finał w ogóle mi do tego serialu nie pasował i do bohaterów też. No właśnie, bohaterowie - nie macie wrażenia, że w tym sezonie wprowadzili bardzo ciekawych i wiele wnoszących, a później tak po prostu się ich pozbyli?

Taselchof - 20 Grudnia 2012, 11:53

Ja mam wrażenie, że w tym sezonie próbowano nas na siłę zniechęcić do postaci Dextera. Ciekawe, czy pierwotnie w głowach scenarzystów był pomysł, jak skończyć to szybciej.
thinspoon - 20 Grudnia 2012, 12:13

Taselchof napisał/a
Ja mam wrażenie, że w tym sezonie próbowano nas na siłę zniechęcić do postaci Dextera.


Bo ja wiem? To dalej stary dobry Dexter - psychopata i morderca. Jeśli ktoś sympatyzował z nim wcześniej, to przecież niewiele się zmieniło.

illianna - 20 Grudnia 2012, 15:48

faktycznie słabiutki sezon, namieszane postaci i wątków, bez efektu, końcówka żenująca :|
B.A.Urbański - 21 Grudnia 2012, 01:17

Poszli trochę w schemat z towarzyszkami Dextera, które pojawiają się i już jest całkiem dobrze i na koniec znikają.

A Dexter zaczął mnie zniechęcać do siebie jak przestał trzymać się kodu Harrego i zaczął się "uczłowieczać". Jakoś bardziej pasował mi wcześniej.

Homer - 21 Grudnia 2012, 08:50

B.A.Urbański napisał/a
Homer, jest już oficjalnie potwierdzone, że ostatni sezon.

Zgadza się. Ale ostatnie wypowiedzi brzmią tak.
- Podchodzimy do ósmego sezonu, jak do finału. Jeśli coś się zmieni, wtedy będziemy mogli zmienić kierunek. Czy się zmieni? To pytanie zadajcie stacji Showtime.

B.A.Urbański napisał/a
Poszli trochę w schemat z towarzyszkami Dextera, które pojawiają się i już jest całkiem dobrze i na koniec znikają.


Hannah jeszcze nie zniknęła.
Spoiler:

B.A.Urbański - 22 Grudnia 2012, 16:42

Cytat
- Podchodzimy do ósmego sezonu, jak do finału. Jeśli coś się zmieni, wtedy będziemy mogli zmienić kierunek. Czy się zmieni? To pytanie zadajcie stacji Showtime.

Akurat tej wypowiedzi nie widziałem. Czyli jeszcze wszystko może się zmienić :P

Odnośnie towarzyszek to właśnie w takim sensie mi chodziło, że przestają być towarzyszkami :P
Tak jakby sobie schemat wymyślili po śmierci Rity, a ja chętnie bym zobaczył jak tamta znajomość by się rozwijała.

Spoiler:

Homer - 22 Grudnia 2012, 18:26

Jedyne co ratuje jej wiarygodność to te kila psychotropów, na których obecnie jedzie.
B.A.Urbański - 23 Grudnia 2012, 10:07

Te psychotropy to też tak dość nagle się pojawiły.
O właśnie! A może po prostu brakuje tych scen z psychologiem i Deb, które były wcześniej?

Homer - 13 Stycznia 2013, 20:31

Hokus pokus!

Czary mary!

8 sezon Dextera poleci przez wakacje. Start 30 czerwca!



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group