To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Mechaniczna pomarańcza [film] - Star Wars

Fidel-F2 - 8 Kwietnia 2016, 09:31

mesiash napisał/a
to mi się ten trailer podoba, będzie nawiązywał do ciekawego wydarzenia, ale boję się że to będzie słabe w odbiorze
co to zdanie w ogóle znaczy????
mesiash - 8 Kwietnia 2016, 11:31

Fidel-F2, to znaczy że zrobiłem skrót klawiaturowo-myślowy. Trailer fajny STOP Film będzie o ważnym i ciekawym zdarzeniu, istotnym dla fabuły całej reszty filmów STOP Boję się jednak, że z jego realzacją będzie gorzej i nie będzie mi się podobał STOP
Luc du Lac - 8 Kwietnia 2016, 13:04

STOP Uwolnić Galaktykę od Skywalkerów ! STOP Jest życie poza ich cieniem STOP Niech żyje Imperium STOP Niech żyje Rebelia STOP


TRAILERY mają to do siebie że są fajne z zasady.

Jestem za - dobrze że się pojawia jakaś inna historia

Fidel-F2 - 8 Kwietnia 2016, 14:25

mesiash, ponieważ?
mesiash - 8 Kwietnia 2016, 16:09

Fidel-F2, tej części mojej poprzedniej wypowiedzi nie ma powyżej, ale tam znajdziesz odpowiedź.
Fidel-F2 - 8 Kwietnia 2016, 16:44

Trailer może się podobać, ale za specjalny nie jest, wynika z niego, że nic specjalnego tam nie będzie, ale oglądać będzie się dość lekko.
Luc du Lac - 8 Kwietnia 2016, 17:00

Forrest siedzi w terminatorze więc jest dobrze
plewciozaur34 - 21 Sierpnia 2016, 21:32

Tak się ostatnio zastanawiałam, że Leia i Vader nie spotkali się już po tym jak ona dowiedziała się, że to jej ojciec (jeśli się mylę poprawcie). Nie mogła nawet na niego spojrzeć jak na, może nie idealnego, ale jednak ojca. To wszystko przypadło Luke'owie. Dosć niesprawiedliwe... Czy tylko ja tak uważam?
Fidel-F2 - 21 Sierpnia 2016, 21:45

Wykasuje ktoś bota?
Agi - 21 Sierpnia 2016, 21:54

Fidel-F2, to nie jest bot.
krisu - 22 Sierpnia 2016, 00:05

plewciozaur34 napisał/a
Tak się ostatnio zastanawiałam, że Leia i Vader nie spotkali się już po tym jak ona dowiedziała się, że to jej ojciec (jeśli się mylę poprawcie). Nie mogła nawet na niego spojrzeć jak na, może nie idealnego, ale jednak ojca. To wszystko przypadło Luke'owie. Dosć niesprawiedliwe... Czy tylko ja tak uważam?

Nie było czasu. Leia dowiedziała się o swoim ojcu na Endorze. A potem Vader padł trupem niestety.

Fidel-F2 napisał/a
Wykasuje ktoś bota?
Agi napisał/a
Fidel-F2, to nie jest bot.
:mrgreen:
Fidel-F2 - 22 Sierpnia 2016, 01:55

Agi, jest
Agi - 22 Sierpnia 2016, 06:04

Fidel-F2, ale to nie Twój problem.
Fidel-F2 - 22 Sierpnia 2016, 06:45

Wręcz przeciwnie
Agi - 22 Sierpnia 2016, 07:47

Albowiem gdyż?
Fidel-F2 - 22 Sierpnia 2016, 07:53

Jestem odpowiedzialnym obywatelem
Agi - 22 Sierpnia 2016, 09:48

Skoro jesteś odpowiedzialnym obywatelem zajmij się czymś konstruktywnym i nie zawracaj mi głowy.
krisu - 22 Sierpnia 2016, 13:19

Fidel-F2 napisał/a
Jestem odpowiedzialnym obywatelem

Tak chyba wszyscy donosiciele mówią.

Martva - 22 Sierpnia 2016, 13:29

Od teraz każdy post nie na temat leci w kosmos.
krisu - 23 Sierpnia 2016, 01:06

A mokre sny o siostrze Skywalkera liczą się do tematu?
Fidel-F2 - 25 Listopada 2017, 11:31


Luc du Lac - 25 Grudnia 2018, 20:51

StarWars'owa fanowska twórczość. Tak powinny wyglądać GW. Imho zajebongo 



https://youtu.be/Ey68aMOV9gc

Kyle Katarn - 9 Wrzeœśnia 2019, 21:52

Odnośnie Przebudzenia Mocy, to pierwsza połowa mi się podobała, ale druga połowa była już zdecydowanie za bardzo odtwórcza, przewidywalna i nietrzymająca się kupy.
I do tego postać generała Huxa - no już trudno byłoby bardziej otwarcie nawiązać do postaci historycznej, którą był zainspirowany. Podczas sceny z jego słynną przemową żenadometr mi wysiadł. Zresztą, uruchomienie przez Huxa tej mega nakoksowanej superbroni Imperium, znaczy, First Orderu, też swoje dodało do ogólnego wrażenia.

Odnośnie Ostatniego Jedi, to z tego podobał mi się właściwie tylko wątek Rey i Kylo Rena.
Wątek Poe, Rose i Finna w ogóle mnie nie zainteresował. W dodatku Rose to strasznie sztuczna postać.
Luke postępuje zupełnie nie jak Luke znany z oryginalnej trylogii. Tutaj ma totalnie zmienioną osobowość i charakter. To, co zostało tutaj zrobione z Lukiem, to profanacja.
Doskonale rozumiem tych, którzy stwierdzili, że Rian Johnson zamordował Star Wars i zatańczył na ich grobie. Choć już prequeli SW nie cierpiałem.

Ogólnie, Abramsowi i Johnsonowi udało się sprawić, że właściwie nie jestem ciekawy ostatniej części.

figurant, https://www.youtube.com/watch?v=K2ScVx4mRDE - 2:48. :)

Goria - 14 Listopada 2019, 09:10

The Mandalorian pierwszy odcinek. Mi się podobało. Czekam na więcej. Wydawało mi się najbliższe klimatowi starych SW w porównaniu do ostatnich produkcji.
Nocturn - 11 Grudnia 2019, 14:28

Goria napisał/a
The Mandalorian pierwszy odcinek. Mi się podobało. Czekam na więcej. Wydawało mi się najbliższe klimatowi starych SW w porównaniu do ostatnich produkcji.


Mi ten Mandalorian tak zajeżdża Disneye, że nie wiem czy sobie nie odpuszczę.
Jednak powolnie rozwiająca sie fabuła sprawia, że chcę zobaczyć co oni tam wymyslili.

LadyBlack - 22 Grudnia 2019, 23:33

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie byłam, zobaczyłam, zapłakałam.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group