To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Mistrzowie i Małgorzaty - Ela Graf

Fidel-F2 - 8 Lipca 2011, 14:53

elam napisał/a
tylko że teraz jest ta głupia moda na Zmierzch i połowa czytelników wrzuca Dimoona do jednego worka z głupimi nastoletnimi wampirami a ja pisałam o pradawnych istotach rodem ze starożytnej Mezopotamii. Wampiry wówczas też istniały. ale jako podrzędne stworzenia. A tu ludzie tylko te wampiry widzą. buu.
elam, po pierwsze zlewaj to, są ludzie, którzy nie widzą powinowactwa ze Zmierzchem po drugie w sumie powinnaś sie cieszyć bo teraz coś co jest zmierzchopodobne (w Twoim wypadku w opinii jedynie) powinno się lepiej wydawcom kojarzyć z zyskiem.
Godzilla - 8 Lipca 2011, 14:53

Ma już sześć, i część kolegów poszła do pierwszej klasy. Czas leci rzeczywiście. Synek też urósł od tej pory. Po dzieciakach najbardziej widać.
cranberry - 8 Lipca 2011, 15:25

Czytałam tylko jedno opowiadanie, ale ze swojego punktu widzenia: ja w ogóle nie miałam skojarzeń ze "Zmierzchem". Teraz, kiedy już sama przeczytałam "Zmierzch", nie mam skojarzeń tym bardziej. Trochę nie rozumiem ogólnej "wampirofobii" - motyw jak motyw, jeżeli jest zupełnie inaczej rozgrywany, to co ma piernik do wiatraka?
savikol - 8 Lipca 2011, 22:46

Po raz pierwszy od dawna byłem dziś w Ępiku (duża placówka w warszawskiej Arkadii). Z daleka obserwowałem regał z polską fantastyką, wypasiony, aż się uginał od książek. Podglądałem, czy ktoś może nie ogląda mojego dzieła, bo jeszcze go nie zdjęli. Przez pół godziny ani jedna osoba nie podeszła nawet po Pilipiuka. Przewodniki po Rumunii zdają się cieszyć większym powodzeniem. Za to obok fantastyki jest ścina z literaturą młodzieżową, a przy niej cały regał z paranormal romance. Przystojne wampiry, te klimaty. Tam, kłębiło się od podlotków aż miło było popatrzeć.
Gremlinku, przerabiaj czym prędzej Daimona na Zmierzch, dobrze radzę. Za dwa, trzy lata prześlesz nam pozdrowienia ze swojej nowej rezydencji na Karaibach ;-)

Fidel-F2 - 6 Marca 2015, 07:46

elam, w końcu wyda coś drukiem? :omg: Czekam.

http://katedra.nast.pl/no...any-Sumptibusa/

Rafał - 6 Marca 2015, 08:28

Cytat
Ale z dumą dodam, że jesteśmy już po słowie z Elą Graf
:bravo :bravo :bravo
elam - 22 Marca 2015, 15:11

oOO.
Ale, żeby nie zapeszać.
Na razie niestety nie ma mowy o druku. Tylko e-book.

Fidel-F2 - 22 Marca 2015, 15:16

w takim razie pan ów wprowadził w błąd bo mowa była o papierowym odłamie ale i to dobre
elam - 22 Marca 2015, 15:28

Mnie to wprowadza w lekką schizę, z jednej strony - trochę dołuje, bo chciałabym papier, z drugiej - cieszę się, że w ogóle udało mi się to przemyśleć, przeredagować i skończyć, nadając całości "ręce i nogi" tak, że jestem dość zadowolona.. Zaczęłam nawet pisać kontynuację... :) Po kilku latach przerwy w pisaniu czegokolwiek...
Fidel-F2 - 22 Marca 2015, 15:31

No i fajno. Juraszek co i raz jakieś antologie składa, pociągnij go za sznurki. ;P:
elam - 22 Marca 2015, 15:54

[bez fałszywej skromności] ; Ja nie mam tyle talentu ani czasu.
Fidel-F2 - 22 Marca 2015, 16:56

może masz, może nie masz, pociągnąć nie zaszkodzi
mBiko - 26 Marca 2015, 13:45

Jak rzadko, popieram przedpiścę.
elam - 28 Marca 2015, 18:07

Nawet nie wiem, o co wam chodzi :)
elam - 29 Czerwca 2015, 18:33

o. Podobno już tuż-tuż.

Fidel-F2 - 29 Czerwca 2015, 18:34

:omg: :bravo
Adon - 29 Czerwca 2015, 21:26

Tytuł mnie chwycił za serce, a pamiętam jakieś Twoje opowiadanie z SFFH, które mi się bardzo podobało (tylko tytułu nie pamiętam :oops: ), więc książkę kupię. :)
Dunadan - 30 Czerwca 2015, 08:40

Adon napisał/a
a pamiętam jakieś Twoje opowiadanie z SFFH, które mi się bardzo podobało

Mam to samo! taki głos z przeszłości ;) też chętnie zanabędę.

elam - 30 Czerwca 2015, 20:01

:oops:
Na razie będzie e-book.

elam - 7 Lipca 2015, 18:20

JUŻ JEST :)
Zapraszam do lektury
i do dyskusji :)

hrabek - 9 Lipca 2015, 15:00

Ja już mam!
elam - 19 Lipca 2015, 16:05

Agencja ma swoją stronę na fejsbuku
Na której zamierzam radośnie spamować, jak to ja. Zapraszam. :)

Rafał - 17 Sierpnia 2015, 14:43

Napisałem na fejsie, napiszę i tu:

Przeczytałem, przetrawiłem i mam niedosyt, ja chcę więcej!!! Elam, powołałaś do istnienia świat intrygujący i kuszący, może i ciut przerysowany, ale za to nie nudny. Trudno mi gdzieś zaklasyfikować Agencję, ale w zasadzie do niczego mi to nie jest potrzebne, jest bardzo OK i ma w sobie to coś, co dobra książka mieć powinna - czyta się ją z przyjemnością i ciekawością. Na całe szczęście koniec pozostawia wiele możliwości kontynuacji, bohaterowie wołają o swoje dalsze historie lub dopowiedzenie scen z przeszłości i tu będziemy molestować autorkę o to aby ciąg dalszy nastąpił. Fabuła zbudowana na zasadzie "stoi na stacji lokomotywa", ze złotego, leniwego popołudnia pomału pakujemy się w ekscytujący i szybko prowadzony finał. Całość przemyślana i dopięta, czas spędzony z tą książką to czysty relaks i wypoczynek, dzięks.

Jedno, jedyne fopa redakcji po pierwszym (drugim?) czytaniu: jak się skręca komu kark, to pęka rdzeń kręgowy, nie szpik kostny ;P: ;)

elam - 23 Sierpnia 2015, 20:20

a u mnie co pękło ? bo nie pamiętam, co jak, gdzie i kiedy :)
elam - 4 Stycznia 2016, 20:28

Dobry wieczór,
przyszłam się pochwalić -
JEST PAPIER. :) ;P:
Do nabycia w różnych księgarniach internetowych, np Ravelo.

Jak to mówią, lepiej późno niż wcale :)

Agi - 4 Stycznia 2016, 20:50

Już zamówiłam. W nieprzecztane.pl też jest. Mają opcję dostawy "paczka w Ruchu", tanio i wygodnie.
Fidel-F2 - 4 Stycznia 2016, 21:59

Też już zamówiliśmy. Spodziewana dostawa 11.01.
elam - 4 Stycznia 2016, 22:13

ojejjj :oops: :P :omg:
dziękuję, mam nadzieję, że się wam spodoba

Luc du Lac - 5 Stycznia 2016, 10:07

elam napisał/a
ojejjj :oops: :P :omg:
dziękuję, mam nadzieję, że się wam spodoba


czy dla autora pod kątem gratyfikacji finansowej - ma jakiekolwiek znaczenie czy sprzedała się wersja papierowa czy elektroniczna ??

krisu - 6 Stycznia 2016, 10:13

Miałem w nocy napisać, ale z filmu pamiętam, że gremlinków nie karmi się po północy. Więc dopiero teraz powinszuję wydania książki. :bravo :bravo :bravo


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group