To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Najnowszy numer - Okładka numeru 17 - głosujemy do 5 maja

NURS - 23 Marca 2007, 23:47

Ale to nie jest zakaźne?
Iscariote - 24 Marca 2007, 07:53

Hmm.. jest tak inaczej (okładki SFF&H kojarzą mi się zawsze z zielonym :? ). No ale że lubię ogień to dałem 5. Gdyby na okładce była jakaś piękna Furia (bo brzydkie też się zdarzają i to dość często ;P: - i nie chodzi o okładki ale real brutal lajf ) to by było 6
Ixolite - 24 Marca 2007, 11:25

gorat napisał/a
No cóż ja widzę w ankiecie? Toż to fragment pięknego rozkładu Gaussa!


Heh, faktycznie teraz to idealny w zasadzie :D

NURS - 24 Marca 2007, 13:01

Nastepna okładka będzie zielonkawa :-)
Iscariote - 24 Marca 2007, 16:34

A ta postać wyłaniająca się z płomieni też jest zielonkawa miejscami :|
Wszędzie zielonoo.. fantastyka jest zielona.. koniczynki są zielone.. zielony to kolor nadziei -> Wniosek: Fantastyka = nadzieja :)

bogow - 24 Marca 2007, 20:18

W przypływie dobrego humoru dałem 4. Jedynie kolory wpłynęły na podniesienie oceny. Ogólnie bez rewelacji.
Aga - 26 Marca 2007, 11:30

Wahałam się między 5 a 6. I niech będzie 6. Bardzo mi się podoba. Te płomienie... Mru. I wszystko takie wyraźne. :bravo
hrabek - 26 Marca 2007, 11:43

Mi sie bardzo podobaja te zielone oczy i wstawki w glowie. Dopiero w weekend sie im dobrze przyjrzalem. Fajny kolor.
Dunadan - 26 Marca 2007, 19:46

nie powala i nie zachwyca, ale i nie jest jakaś tragiczna. Szkoda że się nic na niej nie dzieje - gościu w zbroi sobie stoi... 3
nalli - 26 Marca 2007, 20:05

Nie, nie stoi.. Idzie raczej. Czaderski gościu, wnuczek Geronimo to chyba był - ale jak NURS tę fotkę z przyszłości ściągnął :shock:
NURS - 26 Marca 2007, 20:10

Między drugą, a trzecia kreską :-)
elam - 26 Marca 2007, 20:10

jesli to jest czlowiek, to straaasznie nieproporcjonalny, a jesli to robot, nie wiem po co mu te najajniki :(
Gwynhwar - 27 Marca 2007, 09:30

Popieram, te jajniki są dziwne... Zresztą, obawiam się, że mam inne skojarzenia niż tylko jajniki *_* Podsumowując, SF miewało lepsze okładki.
Sergent - 29 Marca 2007, 22:06

Dałem 5. Dobrze zrobione i na fantastyczny temat. Bardzo mi się kojarzy z terminatorem (wychodzącym z płomieni ciężarówki). No jak często się zdarza, dużo zajmują napisy.
mBiko - 30 Marca 2007, 20:02

Sergent uważaj, bo znowu dostaniemy od NURSa wykład o "Znaczącej Roli Napisów w Szacie Graficznej Czasopisma Na Poziomie" :mrgreen:
Szenute - 31 Marca 2007, 11:39

Jak dla mnie 6 :D . Świetny motyw, super kolorystyka poprostu git :) i...oby tak dalej
stanislaves - 3 Kwietnia 2007, 21:00

Oj, chyba lepiej, żebym w przyszłości nie głosował... Bo wyznam szczerze, że jedyne, czego w SFFH nie lubię, to okładki właśnie. A w szystko przez zboczony mój gust! Ach, gdybyż tak nadobna świtezianka, nawet w objęciach zdumionego Nikitycza... A tu wsio tiechnika i tiechnika!
No ale głos dałem i już go nie oddam!

NURS - 3 Kwietnia 2007, 22:06

Świtezianka u końkurencji była, a tu, panie poważna fantastyka, żadne tam pitu, pitu!
elam - 3 Kwietnia 2007, 22:08

mnie sie bardziej ta switezianka u konkurencji podoba :D ale i tak mnie nie stac :D

no w koncu ktos ma (podobny do mnie) gust i nie boi sie powiedziec, ze mu sie nie podoba

:bravo :bravo stanislaves

dagra - 3 Kwietnia 2007, 22:09

w kółko to samo
i jakoś nie pobudza wyobraźni

elam - 3 Kwietnia 2007, 22:12

a o czym mowisz?
NURS - 3 Kwietnia 2007, 22:50

O waszych marudzeniach.... :evil:
Homer - 3 Kwietnia 2007, 23:31

Szczerze mówiąc to nigdy nie sugeruje się okładką podczas zakupu pisma :) . Więc i głosuje rzadko. Czasem, muszę stwierdzić okładka odpycha. Czasem ni ziębi ni parzy. Czasem jest do zaakceptowania z dozą sympatii o różnym natężeniu. Ale chyba jeszcze nigdy okładka mnie nie przyciągnęla lub sprawiła bym nie potrafił oderwać od niej oczu :) :) :) .

Ale, ponieważ licznik postów sam nie urośnie, stwierdzam oficjalnie, że aktualna okładka jest ok.
edit: A ja postem tym, przechodzę na jasną strone mocy :) .

edit 2: A walnij raz NURSie w ramach eksperymentu okładkę z samymi napisami :>. Ciekawe ile dostanie punktów :)

NURS - 3 Kwietnia 2007, 23:40

Homer, ja nie jestem samobójcą :-)
wiesz, jakby ktos powiedział Picassowi, panie przestan pan walic te bohomazy, landszaft pan strzel, to chyba nie miałby racji :-)

zbry - 3 Kwietnia 2007, 23:58

4 - bo nie przepadam za robotami.
Homer - 4 Kwietnia 2007, 00:26

NURS napisał/a
Homer, ja nie jestem samobójcą :-)
wiesz, jakby ktos powiedział Picassowi, panie przestan pan walic te bohomazy, landszaft pan strzel, to chyba nie miałby racji :-)


TEgo się nie dowiemy, ponieważ nikt nie widział landszaftu Picassa :>. Mówię Ci, zrób eksperyment :D .

NURS - 4 Kwietnia 2007, 01:39

zbry, to chyba nie robot, tylko facet w zbroi :-)
Homer, nie zrobię. wystarczy, że widze jak sie zmieniaja wyniki sprzedaży przy nieudanych ikładkach :-)

stanislaves - 4 Kwietnia 2007, 05:33

No i narozrabiałem! Niektórzy teraz ostrzą apetyt na nową okładkę, inni ostrzą zęby...
A skoro gdzieś tam sam Wódz rzekł, że wypada, po drugiej stronie też wypada, więc doprecyzuję: U końkurencji bywają różne stworki i landszafciki, nie zawsze miłe. Ale zawsze jest ten dreszczyk emocji, co tym razem podadzą na pierwszy rzut oka. Natomiast w przypadku SFFH jakoś tak dziwnie wiadomo... I nie marudziłbym, gdyby nie zmiana tytułu. Skoro obejmuje obecnie wszystkie trzy subgatunki, to może jednak bardziej równouprawnić je także w doborze grafiki?
A biała okładka z samymi napisami? Hmmm... A gdyby tak - zdjęcie przejścia dla pieszych, a na nim maszerujący rządkiem skład Szanownej Redakcji (w tym jedna osoba bez butów)? Tak, wiem, Prima Aprilis już za nami 8)
EDIT: Rano zjadłem jedno małe slowo "bardziej" - a teraz najadłem się wstydu... W czym rzecz? Ano, chociażby taka okładka nr.11... i wszystko jasne. Przepraszam za to zamieszanie :oops:

Homer - 4 Kwietnia 2007, 09:42

A czy ja powiedziałem, że biała? Na pewno dałoby się to jakoś kolorystycznie ładnie skomponować.
NURS - 4 Kwietnia 2007, 12:25

stanislaves napisał/a

A biała okładka z samymi napisami? Hmmm... A gdyby tak - zdjęcie przejścia dla pieszych, a na nim maszerujący rządkiem skład Szanownej Redakcji (w tym jedna osoba bez butów)? Tak, wiem, Prima Aprilis już za nami 8)


Czyli ja, Robert i Szmidt, ciekawe który miałby iść bez butów... :twisted:



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group