To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Spodenki - Szorty

Fidel-F2 - 7 Grudnia 2015, 13:00

mesiash, to jaki następny temat?
Marcin Robert - 8 Stycznia 2016, 22:00

Gratulacje mesiashu! :bravo

Szkoda, że nie wziąłem udziału, bo miałbym pomysł. A może byśmy jeszcze raz spróbowali?

Agi - 8 Stycznia 2016, 22:03

Marcin Robert, jeśli masz pomysł na temat, to startuj.
A nuż chwyci?

Marcin Robert - 7 Lipca 2016, 15:59

Chcecie, to wymyślę temat i poprowadzę odnowioną edycję spodenkowego konkursu?
Rafał - 8 Lipca 2016, 07:49

Jestem za :D
Fidel-F2 - 8 Lipca 2016, 07:55

Prowadź
konopia - 8 Lipca 2016, 09:03

jasne, w wakacje na pewnie będzie dużo chętnych do wzięcia udziału :lol:
pora roku jest kompletnie nie odpowiednia.

Fidel-F2 - 8 Lipca 2016, 09:07

I szczyt NATO
Luc du Lac - 8 Lipca 2016, 10:02

i Światowe Dni Młodzieży
elam - 8 Lipca 2016, 17:19

galaktyczne dni młodzieży :) zacny temat :)
Marcin Robert - 8 Lipca 2016, 17:25

Dobra, w takim razie przeprowadzimy wakacyjną, przedłużoną edycję do końca Światowych Dni Młodzieży. A jeśli w skrzynce będzie mniej niż sześć spodenek, to do końca olimpiady, a może nawet Polconu. :D

Temat podam w niedzielę.

Marcin Robert - 10 Lipca 2016, 16:41

W numerze szóstym magazynu "Relax" z 1977 roku ukazał się pierwszy odcinek komiksu "Najdłuższa podróż" autorstwa Grzegorza Rosińskiego (rysunki) oraz Ryszarda Siwanowicza i Andrzeja Sawickiego (scenariusz). Z okazji trzydziestej dziewiątej rocznicy tego wiekopomnego wydarzenia, ogłaszam temat odnowionej edycji spodenkowego konkursu:

Najdłuższa podróż.

Należy opisać podróż w przeszłość. (Niekoniecznie jednak wehikułem czasu i niekoniecznie do okresu kredowego).

Termin: 31 lipca 2016 roku, godzina 23:59. (Jeżeli w skrzynce będzie mniej niż pięć szortów, przedłużę termin o tydzień).
Limit: 3500 znaków.
Jeden autor, jeden tekst. Element fantastyczny obowiązkowy.

Do dzieła! :D

Marcin Robert - 1 Sierpnia 2016, 22:07

Dobra, zgodnie z zapowiedzią przedłużamy obecną edycję spodenkowego konkursu. A ponieważ na sierpień przypada apogeum sezonu urlopowego, nikt chyba nie zgłosi sprzeciwu, żeby nowy termin zakończenia konkursu wyznaczyć za dwa tygodnie, 14 sierpnia.
konopia - 2 Sierpnia 2016, 11:12

a dotarł do ciebie choć jeden szort?
Marcin Robert - 2 Sierpnia 2016, 21:54

Prawdę mówiąc, ani jeden nie dotarł. Ale nie mam pretensji, bo ja też nie napisałem planowanego szorta. :mrgreen: Dajmy więc sobie jeszcze dwa tygodnie. :D
Marcin Robert - 15 Sierpnia 2016, 16:24

Po konsultacjach, które przeprowadziłem z autorem nadesłanego opowiadania oraz Rafałem (przedstawicielem Grupy Trzymającej Władzę i pomysłodawcą spodenkowych konkursów), ogłaszam przedłużenie obecnej edycji do 21 sierpnia, godzina 23:59. Jest to termin ostateczny, po którym nadesłane teksty zostaną opublikowane w stosownym wątku.
Rafał - 16 Sierpnia 2016, 14:36

Tak jest. Dodam tylko, że załatwiliśmy z najwyższą instancją dodatkową motywację dla autorów szortów tej edycji, a mianowicie ten kto nie nadeśle szorta ten zostanie wyklunty, wszystkie członki mu skołowacieją, potomstwo będzie miał pyskate, a wredne, żona (małż) ucieknie z gachem, schabowe do końca żywota będzie miał zawsze z jednej strony spalone, a z drugiej surowe, jeżeli jakowym nieszczęściem odkrył w sobie ciemną naturę wegetariańską dania sojowe okażą się w końcu zawsze wyprodukowanie z wieprzowiny, a jeżeli już weźmie się do czytania to najdalej po pierwszych 10 stronach ktoś mu opowie zakończenie. Amin, amin, amin.

Żeby się to odwróciło wystarczy napisać szorta. Nie wiem jak wy, ale ja już coś tam chyba w tej sytuacji wymyślę. :shock:

mesiash - 16 Sierpnia 2016, 15:31

Z tym schabowym to już przesada. Trzeba będzie napisać.
konopia - 16 Sierpnia 2016, 19:41

dobrze, że mnie klątwy nie dotyczą, mam dyspensę.
Marcin Robert - 21 Sierpnia 2016, 14:31

Przedłużamy o jeden dzień (22 sierpnia, 23:59), bo ludzie wracają z Polconu, a poza tym jutro wyjeżdżam, więc i tak ankietę najwcześniej będę mógł zamieścić we wtorek.
Rafał - 21 Sierpnia 2016, 23:03

No pacz pan, a ja we wtorek za Nowy Targ uderzam, pomacham symbolicznie przejeżdżając ;)
mesiash - 23 Sierpnia 2016, 12:50

Nie dał mi szans ten temat, sorry.
Marcin Robert - 18 Wrzeœśnia 2016, 13:46

Temat: Lato greckie (podobieństwo do tytułu powieści Hanny Malewskiej nieprzypadkowe).

Mile widziane nawiązania do antyku grecko-rzymskiego, niemile widziane najmniejsze nawet wzmianki o aktualnych problemach Grecji (także tych z imigrantami).

Termin: 2 października 2016 roku, godzina 23:59.
Limit: 3500 znaków.
Jeden autor, jeden tekst. Element fantastyczny obowiązkowy.

Agi - 18 Wrzeœśnia 2016, 16:08

Marcin Robert, wpisz do "Tematów edycji ". Odblokowałam.
Marcin Robert - 3 Października 2016, 14:57

Dobra, przedłużam do 9 października (odjęty zostanie tydzień na głosowanie) i jest to termin ostateczny i nieodwołalny.
baranek - 5 Listopada 2016, 23:58

Zastawiałem się ostatnio, czy to formuła się wypaliła, czy to raczej myśmy się wypalili. Obstawiam formułę. Chociaż, przyznaję, miewam wrażaniem, że i ja sam ledwo się tlę. Powolutku dojrzewam do decyzji o poszukaniu solidnej rozpałki. Kiedy już znajdę - będę się dzielił. Jeżeli tylko znajdą się chętni.
Kruger - 10 Lutego 2017, 14:56

Ja bym nieco rozpałki przygarnął, trochę mi się ckni za tą zabawą.
Starscreem - 13 Czerwca 2017, 11:54

Dzień dobry.
Uprzejmie informuję, że wyzdrowiałam z choroby, która jest głupia i sprawia, że nic się nie chce. I teraz już mi się chce nareszcie robić różne rzeczy, na przykład żyć, zmywać naczynia, czytać i pisać.
Więc jakby ktoś zadał temat, to ja się podejmę wyzwania napisania :)

LadyBlack - 14 Czerwca 2017, 11:47

Starscreem, wszelki duch :shock: !
Miło Cię widzieć :mrgreen:
W jakich dalach kosmosu błądziłaś, gdy Cię nie było?

Pisać, co prawda, mi się nie chce. Nie mam weny, ale jakby trzeba było dotrzymać Ci towarzystwa, to coś wyrzeźbię :wink:

Agi - 14 Czerwca 2017, 12:35

To ja rzucam temat, raczej nieodkrywczy, ale a`propos sytuacji: Powrót

Teksty proszę przysyłać do mnie do 30 czerwca 2017.
Dwa zadeklarowane już mamy, może ktoś jeszcze się skusi?



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group