To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty, te fandomowe i te forumowe - Towarzyskie spotkania w Grodzie Kraka

Martva - 6 Lutego 2007, 19:46

Cholera, dużo mnie ominęło :(
Henryk Tur - 6 Lutego 2007, 19:59

Słowik napisał/a
Należy dodać, że zdjęć nie ma i nie będzie :D

A i tu się mylisz. Co prawda z telefonu, ale zawsze to coś.
Na pierwszym pan Ziuta oraz pani Haletha.
Na drugim panowie Uznański i Agrafek.


Henryk Tur - 6 Lutego 2007, 20:00


Słowik - 7 Lutego 2007, 10:26

Chyba na następne spotkanie trzeba przynieść coś bardziej reprezentatywnego ;)
Henryk Tur - 7 Lutego 2007, 10:43

Proponuję Martini :)
Słowik - 7 Lutego 2007, 10:47

O to to.
Jak przyszedłem, to Urbaniuk wspomniał coś o flaszce, ale na tym się skończyło :D
Ale dobrze jest, pierwsze koty za płoty ;)

Henryk Tur - 7 Lutego 2007, 10:49

Tylko trzeba od razu znaleźć drugi lokal, jak nas z pierwszego wywalą :)
Martva - 7 Lutego 2007, 11:09

Słuchajcie, a lubimy Stary Port? We wtorki o 17-18.00 nie ma jakiejś dzikiej liczby ludzi, a jest miło. I piwo kosztuje mniej niż 7 zł :)
corpse bride - 7 Lutego 2007, 14:29

ja lubie... nawet bardzo... za warke strong z sokiem imbirowym i klimat
Orbitoski - 7 Lutego 2007, 14:38

Stary Port? eeeee, ale tam są ci, no, sztangiści....szataniści... no. szantowcy. I śpiewają a to jest nie do wytrzymania.
agrafek - 7 Lutego 2007, 14:41

Można uśiąść w drugiej sali, tam tak tych śpiewów nie słychać. A cena piwa to ocny argument :twisted:
Martva - 7 Lutego 2007, 14:41

Nie zawsze są.
I można ich, ten, no, zagłuszyć.
A warka z imbirem jest fajna :D

Haletha - 7 Lutego 2007, 15:17

A czasem podobno są Shannony. Shannony są fajne:)

Innych sztangistów można zagłuszyć. Kiedyś w cztery osoby zagłuszaliśmy ryczący metal przy pomocy fletów i bębenka;P

Martva, czyli jednak lubisz piwo?:)

Piłam kiedyś puszkowe piwo o smaku imbirowym. Było ohydne, zrobiło mi się niedobrze.

Martva - 7 Lutego 2007, 17:47

Z imbirem lubię. I jeśli mam blisko toaletę ;P:
Ogólnie chyba jednak się przerzucę na bardziej skoncentrowane alkohole.

Martva - 8 Lutego 2007, 18:09

Moi drodzy, jak juz mamy krakowski temat, to ja się ponarzucam z prywatą.
Nie widzieliście gdzieś w sprzedaży pawich piór? Nie przy czapkach krakowskich etc, tylko tak 'luzem'? Oblazłam Sukiennice, bo tylko one mi przyszły do głowy, ale nie mieli, chyba że pod ladą. Jakieś cepelie?

corpse bride - 8 Lutego 2007, 21:02

ja widzialam chyba kiedys w tych budkach z shitem na rynku.
eh, te pawie piora... moja mama na wsi ma pawie, ale jeszcze mlode i czekam, az im urosna te ogony w koncu...

Haletha - 8 Lutego 2007, 22:46

Któraś z des na Józefa... Na samym początku ulicy jest taki strasznie fajny sklepik z przeróżnymi starociami. Widziałam tam różne (drogie) pióra, pawie być może też.
W "galerii rycerskiej" na Szpitalnej powinno coś być.

Martva - 10 Lutego 2007, 23:01

Ha, znalazłam w budce z shitem :mrgreen: na Grodzkiej :) Niemniej, dzięki za pomoc :) Znów będę miała cały pokój w resztkach pierza :D
Ziuta - 13 Lutego 2007, 15:47

Dwa pytanka:
1. Jak nazywała się ta polska space opera, którą zachwalał Henryk Tur? NA śmierć zapomniałem.
2. Bodaj Agrafek wspominał coś o powieści z lat 80, tak złej i dennej, że jest gotów zabić redaktora, który miał na biurku kontynuację, ale nie puścił jej do publikacji. Co to było?

Kruk Siwy - 13 Lutego 2007, 16:09

Ziuta, o punkcie 1 nic nie wiem. Ale dwójeczka to moja ulubiona Lucyna Penciak i jej wspaniałe "Neurony Zbrodni".
Henryk Tur - 13 Lutego 2007, 16:14

Siergiej Sniegow "Dalekie Szlaki".
I Zelazny - "Stwory światła i ciemności".

Kruk Siwy - 13 Lutego 2007, 16:37

Sniegow jako polska space-opera? Hm. Ale sama książka - bardzo zacna. W swoim gatunku oczywista.
Ziuta - 13 Lutego 2007, 17:03

Wydawało mis się, że chodzi o coś polskiego. A Sniegowa, skoro taki ciekawy, to poszukam. Jak nie na osiedlu, to pod dworcem.
hrabek - 15 Lutego 2007, 08:11

Ziuta: a nie o Uznanskiego - Zalujac za jutro? Jest polska, jest space opera (wedlug slow na okladce, chociaz w tresci to moze ostatnie 30 stron) i Heniek zachwalal w MFie :)
Ziemniak - 15 Lutego 2007, 08:44

Wracając do tematu - może ustalmy jakąś datę na marzec i umieśćmy w nagłówku, żeby było wiadomo co i jak.
Ziuta - 15 Lutego 2007, 11:04

count: akurat nie. Pamiętam dobrze, że Henryk Sniegowa zachwalał, bo wybijał się ponad startrekowy standard i było tylko edno zdanie o zwycięstwie komunizmu. A tego ostatniego u Uznańskiego raczej nie ma.
A propos Żałując za jutro, książka miała wyjątkowo rozjechane oceny. Jak naprawdę jest - okaże się w praniu.

Henryk Tur - 15 Lutego 2007, 20:24

Ha, a ja od czasu spotkania radykalnie zmieniłem wygląd i teraz byście mnie nie poznali :)
Haletha - 15 Lutego 2007, 20:33

I jesteś teraz potężnym podstarzałym brunetem!!!
Martva - 15 Lutego 2007, 20:40

A ja się cały czas zastanawiam nad 3mm i platynowym blondem... ale to chyba nie przejdzie, pies by mnie nie poznawał ;P:
To co? Pierwszy wtorek marca, Stary Port?

Haletha - 15 Lutego 2007, 20:45

Jak znam życie, to we wtorek albo środę będę mieć zaliczenie...
Martva, chcesz ogolić te kosmiczne warkocze z awatara? Jeżeli to uczynisz, osobiście cię zbanuję:-PPP



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group