To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty, te fandomowe i te forumowe - Towarzyskie spotkania w Grodzie Kraka

Martva - 4 Lutego 2007, 20:39

W kwestii rozpoznania... hmmm, nie wiem jak to powiedzieć, nie mam pamięci do twarzy :) Kojarzę Orbitowskiego i Urbaniuka, ale w końcu nie wiadomo czy będą.
Mam zamiar być odziana na fioletowo, ale to pod płaszczem.
Może rzeczywiście ostatni nr SF w zębach?

Orbitoski - 4 Lutego 2007, 20:59

ja będe. dupianie z tą godziną. Urbi przyjdzie. Pewno w rejonach 18 dotrzemy
elam - 4 Lutego 2007, 22:02

- ale co? jak? gdzie? i kiedy???
alez wy sie umawiacie w tym Krakowie, nikt nic nie wie, czeski film...

tez bym sie mogla kiedys zjawic, gdyby bylo wiadomo cos wiecej...

Henryk Tur - 4 Lutego 2007, 22:15

Trzeba wiedzieć, gdzie na forum siedzieć :mrgreen:
Martva - 4 Lutego 2007, 22:24

Ależ wszyscy wszystko wiedzą.
Kraków, Bunkier sztuki.
Pierwszy poniedziałek miesiąca.
Godzina - jak kto może, mam nadzieję że jak się zjawię to ktoś jeszcze będzie :)

elam - 4 Lutego 2007, 22:48

eeee poniedzialek.... :(
dzejes - 4 Lutego 2007, 22:50

No...
Podłe Krakusy taki termin wymyśliły, żeby przypadkiem nikt spoza miasta nie przyjechał.

Martva - 4 Lutego 2007, 22:53

Oj moi drodzy niekrakowscy forumowicze, nie trujcie, tylko jak będziecie mieli zamiar się pojawić w naszym pięknym mieście to dajcie znać. Regularne umawianie się w poniedziałki nie wyklucza nieregularnych spotkań w inne dni tygodnia. Prawda? :D
Haletha - 5 Lutego 2007, 11:46

Jedni o dwudziestej (:<), drudzy o siedemnastej... No to o której ja mam przyjść, no?
Sebastian - 5 Lutego 2007, 12:05

Ja bym chciał spotkać i Halethe i Martve... Zgadzam się, że system jest skomplikowany :( no i też się boje, że nikogo nie rozpoznam :oops:
Haletha - 5 Lutego 2007, 13:22

Ziemniaak! Jest na forum, a nie wypowiedział się w temacie!
Ziuta - 5 Lutego 2007, 13:42

Skoro widać problem, to niech ktoś, kto przyjdzie najwcześniej (najlepiej, żeby każdy) weźmie jakiś znak rozpoznawczy. Pisemko fantastyczne jakieś, czy coś w tym stylu. Położyć na stoliku i czekać.
Haletha - 5 Lutego 2007, 13:47

Dobra, to ja będę o piątej. Z SFFH w objęciach.
Ziemniak - 5 Lutego 2007, 13:54

Ja niestety nie mogę - popołudniu pracuję. Może następną razą :mrgreen:
Henryk Tur - 5 Lutego 2007, 14:29

Haletha napisał/a
Dobra, to ja będę o piątej. Z SFFH w objęciach.


Jak zobaczysz gościa w graniturze, to ja.
Wpadam po Sebastiana ok. 16:40 i idziemy razem. Plac Szczepański, prawda?

corpse bride - 5 Lutego 2007, 15:20

zrob ktos jakies zdjecia, zeby nastepnym razem chetni nie mieli problemow z identyfikacja ;)
agrafek - 5 Lutego 2007, 15:44

Zajrzę między 17 a 18. O siedemnastej kończę pracę. Nie mam ze sobą SFa, ale mam "Solaris" Lema :D . Niestety, nie posiedzę długo.
Haletha - 6 Lutego 2007, 09:09

Spotkanie się odbyło. Niestety nie zaliczyłam całego i kiedy przyszli Orbit z Urbaniukiem uciekłam w popłochu (ale nie dlatego;)). Mam nadzieję na powtórkę i cieszę się, że poznałam tak miłych forumowiczów:)
hjeniu - 6 Lutego 2007, 09:42

Haletha wygląda na to, że dzięki wcześniejszej ucieczce jako jedyna jesteś w stanie dzisiaj pisać :twisted:
Martva - 6 Lutego 2007, 09:53

No odbyło się.
Niestety kiedy tylko przyszłam, wszyscy stwierdzili że muszą uciekać (ha! jestem Złą Kobietą i mówcie sobie co chcecie). Mimo że w końcu zdjęłam soczewki i włożyłam okulary, żeby się za bardzo nie wyróżniać ;) Ale przez godzinkę bardzo miło się rozmawiało, o Britney, Dukaju i zazdrości o penisa (no dobrze, cos w tym jest - zrozumiałam kiedy dłuuuugo czekałam na autobus. W biegu).
I ja wnioskuję o zmiane terminu na wtorek. Czy widzę jakiś sprzeciw?

Ziuta - 6 Lutego 2007, 10:01

Na razie nie widać. Zobaczy się.
Dodam jeszcze, że Conan jest Wietnamcem albo komedią. Innego wyjścia brak.

Haletha - 6 Lutego 2007, 10:08

Ja jestem za. We wtorki nie tańczę i mogę się nawet alkoholizować;)

p. s. Conan to parodia wszystkich filmów, jakie powstały po nim. By Urbaniuk:)

Martva - 6 Lutego 2007, 11:34

No właśnie ja też we wtorki nie tańczę i mogę się alkoholizować, tylko już nie piwem :twisted:
A Urbaniuk mnie namawiał do zostania łysolem, przypomniałam sobie właśnie :)

Ziuta - 6 Lutego 2007, 12:43

eeee, 3mm to jeszcze nie łysol
Henryk Tur - 6 Lutego 2007, 13:03

Miło było poznać Halethę, Ziutę i Agrafka (a Sebastiana znałem wcześniej :) ) i pogadać z nimi o Lemie i "Pachnidle".
Szkoda tylko, że czasu tak mało... :(
Nie uwierzycie, ale od czasu jak wyszedlem, to dopiero około północy mialem okazję, żeby sobie chwilę usiąść i spocząć.

agrafek - 6 Lutego 2007, 14:29

... i po spotkaniu! Z racji poniedziałku trwało krótko, forumowicze pojawiali się i znikali (czmychali), a dyskusje wznosiły się na wyżyny abstrackcji i opadały w zacienione doliny milczenia. Ponad wszystkimi unosił się surowy duch Conana Barbarzyńcy, który ostatecznie okazał się ekspresyjnym i twórczym przejawem wietamskich wspomnień pewnego reżysera. Dzięki tej interpretacji pokonaliśmy ostatecznie fałszywy mit o komediowej wymowie zacnego filmu, w którym archetypy zastepują rekwizyty. Ale nic to! Pojawiła się koncepcja nakręcenia dalszego ciągu przygod dzielnego barbarzyńcy o ogolonej piersi! Rola główna już zarezerwowana, są jednak jeszcze miejsca w brawurowo obmyślanych scenach zbiorowych. Trzeba się tylko zapisać do zespołu tańców ludowych.
Jakkolwiek wszyscy docenili (niektórzy tylko optycznie, inni smakowo) bitą śmietanę podawaną w lokalu o przezroczystych ścianach, padła podczas spotkania propozycja, by następnym poniedziałkiem (wtorkiem, jak widzę), zebrać się w innym miejscu.
Ot, relacyjka.

Haletha - 6 Lutego 2007, 14:34

agrafek napisał/a
Rola główna już zarezerwowana, są jednak jeszcze miejsca w brawurowo obmyślanych scenach zbiorowych. Trzeba się tylko zapisać do zespołu tańców ludowych.

Kto będzie Conanem?
To ma być balet, czy musical? Mój zespół służy!
Zdjęcia w Walcowni, czy kamieniołomie w Płaszowie?

Słowik - 6 Lutego 2007, 14:35

Należy dodać, że zdjęć nie ma i nie będzie :D
agrafek - 6 Lutego 2007, 15:06

Do roli Conana nominowany został Andrzej "Piasek" Piaseczny. A zdjęcia, wprawdzie komórkowe, jakieś powstawały. Całe dwa :D
Ziuta - 6 Lutego 2007, 18:46

Co do Conana dodajmy, że film idzie od razu na rynek azjatycki, a poza tym będzie pierwszą w historii produkcją z wersją dla niewidomych.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group