To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Najnowszy numer - Okładka numeru 14.

Anko - 18 Grudnia 2006, 03:24
Temat postu: Okładka numeru 14.
elam:
Cytat
dawaj nowe tematy !! :) my chcemy na okladke glosowac !!! :D
gorat:
Cytat
A założyć samemu nie łaska? :evil:
Mod rzekł. :wink: Chcecie, macie. A jak się nie podoba, to do gorata, niech edytuje. :twisted: Jeszcze zobaczy, że lepiej było nie powierzać tego przypadkowemu społeczeństwu.
elam - 18 Grudnia 2006, 06:13

dziekuje, Anko :)


okladka, ze HHHHHHEEEEEEEEEEEJJJJJJJJJJJJJJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hijo - 18 Grudnia 2006, 09:20

Nie mogło być inaczej okładka, że HHHHHHEEEEEEEEEEEJJJJJJJJJJJJJJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gorat - 18 Grudnia 2006, 12:32

Nuda będzie w głosowaniu...
Tylko sprawdzajcie, z której strony zaznaczacie :mrgreen:

Aga - 18 Grudnia 2006, 15:22

Okładka jest bomba! Rodion, Max, wielkie :bravo i ukłony do samej ziemi!
Fakt, nudno będzie :D

Anko - 18 Grudnia 2006, 16:02

gorat:
Cytat
Tylko sprawdzajcie, z której strony zaznaczacie :mrgreen:
No, zawsze trzeba sprawdzać, co się klika. Inaczej można np. wysłać zgodę na ileś-tam $$$ darowizny dla Nigerii, itd. :lol:

A do tematu:
Obiecałam, że jak będzie Rodion, to będzie szósteczka w ciemno. I nie muszę się wstydzić obietnicy ani żałować. Bo tu jeszcze Maxa mamy! :D
Okładka, jak dla mnie, jest że HEJ :!: i nie ulega to wątpliwości. Więcej takich, NURSie! Jest pomysłowa, kolorowa i ładniusia. :mrgreen:
Daję 6, bo:
a) podoba mi się chyba najbardziej z całego roku :bravo
b) chcę dać sygnał, że to jest to, co tygryski, Burki i smocze pisklaki lubią najbardziej! :wink:

Adashi - 18 Grudnia 2006, 16:11

Okładka jest gites, daję 6 i to nie dlatego (przynajmniej nie tylko dlatego :wink: ), że cover gfx by Max&Rodion, tylko przez to, że ma świąteczny nastrój i jest to wreszcie coś nowego :!: :D
gorim1 - 18 Grudnia 2006, 16:22

wielkie :bravo wasza okładka spowodowała wielki :shock: :D na mej twarzy jedno po drugim
merytorycznie się tego ocenić nie da
jest po prostu zjawiskowa :D

Tomcich - 18 Grudnia 2006, 18:40

No to ja też się do tej nudy dokładam. :bravo dla autorów za pomysł i wykonanie. Bardzo klimatyczna, na czasie po prostu fantastyczna. :) No i teraz wiadomo skąd Nikitycz miał czapkę w komiksie :mrgreen:
Aga - 18 Grudnia 2006, 18:45

Biedny Mikołaj... Sprzymierzone siły się na niego uwzięły :D Brakuje jeszcze tylko jarla. Z hirdem, bo przecież dla każdego znajdzie się coś miłego (np. dla Olafa - renifer, owieczka, co za różnica :P )
Padre - 19 Grudnia 2006, 08:46

Pomysł na okładkę fajny żeby jeszcze ona była jednolita graficznie a tu takie nie pasujące do rysunku tło nie jest to szczyt możliwości graficznycj.
mawete - 19 Grudnia 2006, 09:07

6
Adanedhel - 19 Grudnia 2006, 11:43

No, daję szósteczkę. Znalazło się nawet trochę wyczekiwanej przeze mnie fantasy :mrgreen:
anajo - 19 Grudnia 2006, 11:44

ocena : nieskończoność radości :D :D :D :D :D :D :D :D
Słowik - 19 Grudnia 2006, 12:27

"Woe to you, Oh Earth and Sea, for the NURS prints the
covers with caution, because he knows the cover is important...
Let him who hath understanding reckon the number of the
cover for it is a highest number, its number is Six."

NURS - 19 Grudnia 2006, 15:27

A ciebie słowiczku to sie podobało, czy raczej przeciwpałożnie, że się tak grzecznie zapytam, bo nie wiem, czy nie chciałeś mnię przypadkiem obrazić, albo coś :-)
Słowik - 19 Grudnia 2006, 17:03

Dałem 6 ?
Dałem.
No to o co chodzi :D

Pako - 19 Grudnia 2006, 17:12

6 z czystym sumieniem. Fakt, że tło jakby ciut nie teges do reszty rysunku, ale po pięciu sekundach kompletnie to nie przeszkadza, a jest śliczne. Fajnie namalowane, kreska świetna, kolory świetne. Nie miałbym absolutnie nic przeciwko częstszym takim okładkom.
A w czwartek kupię czasopismo, dziś zapomniałem złotówek w domu -_-"

elam - 19 Grudnia 2006, 19:16

jakis parowkowy skrytozerca kliknal na "2" i sie nie przyznal :twisted:
bic, gwalcic, mordowac !!!!

NURS - 19 Grudnia 2006, 19:26

IMO padre chyba dał 2.
Agi - 19 Grudnia 2006, 20:16

Okładka, że hej! :bravo :D
Pako, tło jest jak najbardziej teges i cała kompania na tym tle :D

Fidel-F2 - 19 Grudnia 2006, 20:36

właśnie tło mi nie pasuje do rysunku, który sam w sobie oryginalny i jak nabardziej dla SF stosowny
z powodu tła tylko 5

Pako - 20 Grudnia 2006, 09:18

No właśnie. Gdyby ta Ziemia była podobnym stylem machnięta co postacie i w ogóle.... a tak to wygląda jakby to na zdjeciu namalowane było. Pierwsze pięć sekund mnie to odrzucało. Ale przyglądałem się dokładniej postaciom i stwierdziłem, że potem to tło już tak nie gryzie, że oko się przyzwyczaiło.
Acz 6 jest, bo pieruńsko to dobra okładka, najlepsza od czasu pierwszego nr SFFH (która też mi się pieruńsko podobała, lubię ładne kobity na okładce ^^).

Tleli - 20 Grudnia 2006, 09:54

Okładka, że hej - cokolwiek to znaczy ;)

Tło jest trochę z innej bajki niestety, ale - z okazji Świąt - nie będę go potępiać.

6, bo mi humor skutecznie poprawiło.

Indy - 20 Grudnia 2006, 11:55

Mnie tam się podoba ta okładka, taka swiąteczna, że hej! :mrgreen:
bogow - 20 Grudnia 2006, 17:51

O "szóstce" nie ma mowy, ale i tak okładka na 5 . Przede wszystkim za odmianę i bardzo mocne nawiązanie do samego SFFH :) Za miesiąc, na okładce wolałbym jednak znów widzieć statek kosmiczny ;)
NURS - 20 Grudnia 2006, 18:24

Za miesiąc nie będzie świąt :-)
bogow - 20 Grudnia 2006, 18:35

Jak to nie, nowy numer niedługo po Święcie Trzech Króli będzie ;)
tomay - 20 Grudnia 2006, 18:44

pierwszy plan okladki na pięć, niestety tlo do niego nie pasuje i za to musze obnizyc ocene o jeden stopien...
zatem 4

dagra - 20 Grudnia 2006, 20:22

dla mnie na 6 za:
a) odniesienie do zawartości graficznej (i nie tylko) pisma
b) współpracę obu grafików
c) żart
d) możliwości interpretacyjne złożenia zdjęcia Ziemi i postaci poza nią
e) przyciąga i zatrzymuje wzrok

Imo, nie gryzie się wcale Ziemia z rysunkami.
Zestawienie jest kapitalne i coś mówi - o piśmie, o komiksach, o tematyce - nierealne, stworzone w wyobraźni światy, w innej przestrzeni, ale żyjące swoim życiem w świadomosci zjadaczy fantastyki i pisma.
No. Właśnie. Hm.



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group