To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Blogowanie na ekranie - Rooshoffy blogasek Martvuni

jewgienij - 25 Listopada 2017, 15:18

Martva napisał/a
Centralnie na moje urodziny Mama pojechała na ostatnią chemię, a Tata na operację przepukliny


Moja mama ostatnią chemię miała pod koniec września. Trzymam kciuki.

Martva - 8 Grudnia 2017, 20:11

W poniedziałek jakieś spotkanie w sprawie radioterapii. Zła pora roku, nudno, a wyjść nie można bo wszędzie pełno chorych ludzi i mikrobów w powietrzu.

Ja natomiast mam łóżko. Pierwszy raz od +20 lat. Dziwnie mi z tym, mój nowy materac był już tak wysoki że można z niego było spaść i poczuć, a ta rama mu dodaje jeszcze z siedem centymetrów.

Fidel-F2 - 8 Grudnia 2017, 21:46

Kto bogatemu zabroni?
jewgienij - 9 Grudnia 2017, 20:35

Martva napisał/a
W poniedziałek jakieś spotkanie w sprawie radioterapii. Zła pora roku, nudno, a wyjść nie można bo wszędzie pełno chorych ludzi i mikrobów w powietrzu.

Ja natomiast mam łóżko. Pierwszy raz od +20 lat. Dziwnie mi z tym, mój nowy materac był już tak wysoki że można z niego było spaść i poczuć, a ta rama mu dodaje jeszcze z siedem centymetrów.


Radioterapię to robiła mama, a ja tylko czekałem, w tym szpitalu dziecięcym w Prokocimiu. Widok tych dzieci z ogolonymi główkami mnie dołował i do dzisiaj dołuje. Wszystkiego najlepszego dla Twojej. I siły też dla Ciebie.

Martva - 2 Lutego 2018, 10:03

Rok i dzień temu zamknęłam firmę i podpisałam umowę ze startupem. Wczoraj wydrukowałam raport miesięczny, a parę dni temu wypełniałam PIT-28 za ostatni miesiąc działalności czyli styczeń 2017. Powiem że VAT to jednak trochę ssie.
jewgienij - 4 Lutego 2018, 20:23

Witaj w świecie dorosłych :)
dalambert - 12 Marca 2018, 20:36

Martva, a w sobotę u Braci Jabłkowskich będziesz ?
Martva - 12 Marca 2018, 21:13

tak.
dalambert - 12 Marca 2018, 22:35

:D
Goria - 13 Marca 2018, 18:16

Martva - twoje dwa malowane ręcznie szklane medaliony poleciały do USA - spodobały się i wygląda, ze będę musiała uzupełnić swoje zapasy :) . Nie wiem, kiedy mi się uda, ale na jakimś konwencie, kiedyś...
corpse bride - 18 Marca 2018, 19:12

O rany, Martva nadal bloguje!
gorat - 18 Marca 2018, 19:18

Spoks, wygrywasz w konkursie na to, kto jest większym trupem ;)
Martva - 20 Marca 2018, 10:26

Goria napisał/a
twoje dwa malowane ręcznie szklane medaliony poleciały do USA


Bardzo się cieszę :D

corpse bride napisał/a
O rany, Martva nadal bloguje!


To już nie ten blog co kiedyś ;)

gorat napisał/a
kto jest większym trupem


Ja jestem cięższa ;P:

gorat - 20 Marca 2018, 19:03

Może powinienem był napisać "zatęchłym"...

Czy bardzo mi się pomieszało, jeśli kojarzę, że corpse bride była publikowana?

ihan - 20 Marca 2018, 21:27

Napisałeś to "publikowana" jakby to była jakaś inwektywa, ha, ha.
gorat - 20 Marca 2018, 22:43

Nie no - skądże! Miało być "publikowana"? publikowana? publikowana?
corpse bride - 22 Marca 2018, 15:04

Ostatnio tylko w czasopismach naukowych :P A poza tym to raz w Szortal Fiction.
Martva - 12 Kwietnia 2018, 10:10

Nie ogarniam mojej temperatury. Od początku kwietnia śpię bez termofora. od trzech dni nie jestem w stanie zasnąć, bo mi zimno, muszę pójść włożyć skarpetki, a potem budzę się nad ranem zrzucam z siebie kołdrę i zostawiam tylko koc.
I nawet sobie nie mogę tłumaczyć że to z nieruchawości, bo poza siedzeniem na tyłku w warsztacie pracuję w ogrodzie ze dwie godziny dziennie, część ego czasu nawet dłubiąc widłami.
Wracam do tego termofora :P

dalambert - 12 Kwietnia 2018, 14:42

Martva, weź do łóżka tego rudego kudłatego co po fejsie szleje, i ogrzeje i przytuli i podrapie i zamruczy, pełny wypas :wink:
Martva - 12 Kwietnia 2018, 20:35

Wiesz że coś może w tym być, ostatnio sypia z moim ojcem i do mnie przychodzi dopiero nad ranem. Znaczy nie wierzę za bardzo w realne dogrzewanie kotem, ale tu może chodzić o emocje :D

Kombinuję z innymi materiałami niż szkło i udało mi się nawet machnąć kilka rzeczy, głównie kolczyków. Jak dobrze pójdzie, to wrzucę je do sklepu w przyszłym tygodniu, ale pewnie polegnę na nazwie kategorii, mam dziką i straszną ochotę nazwać je 'Gniotki' ale to chyba niemarketingowe :mrgreen:



gorat - 12 Kwietnia 2018, 21:03

Moje skojarzenie: "starocie", takie kawałki nadpalonych witraży.
Beata - 12 Kwietnia 2018, 21:04

Ładne. :) Zdecydowanie IMHO nadają się także na szyję - te z drugiego rzędu, obok liścia - gdyby ich było tak ze siedem na sznurku... albo dziewięć... zamocowanych na stałe, w stosownym odstępach... no, no...
Martva - 12 Kwietnia 2018, 21:23

Obawiam się że starocie są nazwą równie marketingową jak gniotki :mrgreen:

Beata, na szyję miałam dotąd bluszczowe liście i trójkąty, pojedyncze wisiorki. I ja chyba trochę wiem o czym myślisz i to nie jest zły plan, widywałam takie naszyjniki z kamieni, tylko muszę pokombinować na czym zawiesić i czym rozdzielić żeby było ładnie :) Dzięki za pomysł.

Beata - 12 Kwietnia 2018, 21:49

A proszę bardzo. :) Prywatę uprawiam, taka prawda. Bo w końcu do Twojego sklepu zawitam. Taki mam Plan. :)
Martva - 12 Kwietnia 2018, 22:00

A zapraszam :)
w ogóle śmieszna rzecz, zrobiłam te wszystkie kolczyki pod Klientkę, bo chciała podobne do prototypowej pary. Prototypy były asymetrycznymi prostokątami w tonacji żółć/zieleń/błękit/fiolet. Po zobaczeniu powyższego zdjęcia chciałaby łezki, ale żeby miały trochę pomarańczu ;) W sumie i tak planowałam drugą partię w przyszłym tygodniu.

corpse bride - 15 Kwietnia 2018, 21:46

Co do gniotów, to dziś gdzieś przy autostradzie widziałam szyld firmy GNIOTEX, więc może to nie takie znowu niemarketingowe, hehehe.
Martva - 30 Kwietnia 2018, 22:40

Dostałam propozycję zostania sponsorem czy partnerem dla jakiegoś planszówkowego eventu, czuję się tak bardzo przedsiębiorczą biznesłumen, wow.
gorat - 30 Kwietnia 2018, 23:12

Daj znać, kiedy będziesz miała zaklepane :D Podejrzewam, że w Krakowie, czyż nie?
Martva - 1 Maj 2018, 10:24

Tak :) kwestia oddaniu kilku rzeczy na nagrody (nie wiem jak bardzo kilku), niemniej ubawiłam się :)
Goria - 21 Maj 2018, 10:44

Pawie są super!!!!! Dziękuję :)


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group