To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - Falkon 2008 - 14-16.11, Lublin

Martva - 12 Listopada 2008, 22:18

Adanedhel napisał/a
Nie! To świetny pomysł na rozpoznanie reszty :twisted:


Ej, w sumie to jest strasznie nieuczciwe że mnie poznają wszyscy, a ja nikogo.

Muszę zacząć powstrzymywać mój ekshibicjonizm.

Kasiek - 12 Listopada 2008, 23:29

ilcattivo13 napisał/a
A Martva i Kasiek to właśnie dwie osoby, które na pewno rozpoznam :) No chyba, że się bardzo mocno zakamuflują (np. będą nagie i sine ;P: )


No to na pewno mnie poznasz jednak :P Swoją drogą, jak mówi MilleniumFalcon, mnie łatwo znaleźć. Azymut na rudy łeb i gotowe :)


Martva napisał/a
Muszę zacząć powstrzymywać mój ekshibicjonizm.


Eeee, no co Ty, po tym falkonie bedzie lepiej :)

gorim1 - 13 Listopada 2008, 00:34

kasiek a nie dałąbyś rady załatwić z miśkiem sali dla naszego forum ??
MilleniumFalcon - 13 Listopada 2008, 08:19

ilcattivo13 napisał/a
A Martva i Kasiek to właśnie dwie osoby, które na pewno rozpoznam :) No chyba, że się bardzo mocno zakamuflują (np. będą nagie i sine ;P: )

Musiałyby być jeszcze łyse...

Kasiek - 13 Listopada 2008, 08:29

Napisałam do Misia, czy dałoby radę takie coś załatwić. Jak nie, to słuchajcie, jaki problem? Będę wcześniej trochę, zaanektuję jakąś salę, szybko, zróbcie listę, bo nie chce mi się wyłapywać z iluś stron ile osób chce nocować. Bo sale są różne. Jak salę znajdę, nakleję na niej kartkę, że to nasza sala, a na dole przy wejściu napiszę gdzie nasza sala :)
Adanedhel - 13 Listopada 2008, 09:13

Hmm...
Martva
Adanedhel
gorim
ilcattivo
(być może w towarzystwie)
Virgo
Sosnechristo
Kasiek
Esse
Nutzz
CezaryF

...kto jeszcze? Zgłosić się proszę, naprawdę nie wiem, kto jeszcze rusza, a nie będzie miał miejsca.

Martva - 13 Listopada 2008, 09:19

Virgo
Sosnenchristo

Adanedhel - 13 Listopada 2008, 09:26

Załatwione. Kto jeszcze rusza?
Kasiek - 13 Listopada 2008, 13:16

No ja! ;)
ilcattivo13 - 13 Listopada 2008, 13:42

Adanedhel - feralny por. będzie wiedział dopiero wieczorem/jutro rano.
Adanedhel - 13 Listopada 2008, 13:45

Kasiek, Ciebie uznałem za oczywistą oczywistość ;)
ilcattivo, więc napiszę "być może w towarzystwie" ;P:

Hubert - 13 Listopada 2008, 15:28

Ja mogę być nawet i po 19. Zależy, czy się zgubię na drodze z dworca czy nie :mrgreen:
gorim1 - 13 Listopada 2008, 15:47

Esse z avangardy dojedzie w sobotę i mój kumpel Nutzz (piątek)
Kasiek - 13 Listopada 2008, 17:12

Na razie Krzys mi nie odpisal, wiec chyba trzeba bedzie jednak zaanektowac sale jutro. Chyba ze kolezanka pomoze...
ilcattivo13 - 13 Listopada 2008, 17:36

Mam pytanie do ludzi z Lublina, czy w okolicy Falkonu są jakieś garkuchnie z sensownymi cenami? Telefon do Da Grasso już sobie zapisałem, ale może są jakieś lepsze alternatywy.
Adanedhel - 13 Listopada 2008, 17:41

Kasiek, jakby co zrobimy tam taką jesień średniowiecza, że Lublin przez następne stulecie się nie pozbiera :twisted:
Wygląda jednak na to, że duo gorim-Adanedhel zjawi się w piątek :D

mawete - 13 Listopada 2008, 17:55

Napiszcie mi na pw kogo o której odebrać z PKP - uprzedzam, że wolny jestem po 15.30
CezaryF - 13 Listopada 2008, 18:28

A o mnie nikt nie pamięta :cry:
ilcattivo13 - 13 Listopada 2008, 18:38

ja przyjeżdżam jutro na 15:10 "awtobusem". Ale pewnie na Falkon dojadę empekiem.
mawete - 13 Listopada 2008, 18:44

CezaryF napisał/a
A o mnie nikt nie pamięta :cry:

no się przecież grzecznie pytam... ;P: prawdopodobnie o 18.55 mam jednego do odebrania z PKP kogoś więcej?

Kasiek - 13 Listopada 2008, 19:35

ilcattivo13 napisał/a
Mam pytanie do ludzi z Lublina, czy w okolicy Falkonu są jakieś garkuchnie z sensownymi cenami? Telefon do Da Grasso już sobie zapisałem, ale może są jakieś lepsze alternatywy.


Z tego co pamiętam całkiem sensowny bar był na terenie konwentu, taka lepsza stołówka, ale ceny całkiem przyzwoite. Poza tym pewnie będzie pizzeria konwentowa, gdzie będzie taniej.

Adanedhel napisał/a
Kasiek, jakby co zrobimy tam taką jesień średniowiecza, że Lublin przez następne stulecie się nie pozbiera :twisted:


Ja wam dam, będę tu jeszcze mieszkać prawie dwa lata, zanim do was przybędę, zostawić mi to miasto w spokoju! Potem, jak już wyjadę, to wam pomogę :>

MilleniumFalcon - 13 Listopada 2008, 19:39

ilcattivo13 napisał/a
Mam pytanie do ludzi z Lublina, czy w okolicy Falkonu są jakieś garkuchnie z sensownymi cenami? Telefon do Da Grasso już sobie zapisałem, ale może są jakieś lepsze alternatywy.

Z knajpami w pobliżu trochę krucho, ale tuż obok jest duuuże centrum handlowe, a w nim spożywczy - Aldik i kilka restauracji (ale nie wiem jak z cenami). Kawałek dalej Real.
W zeszłym roku na terenie konwentu działał barek typu frytki i hot dogi. Ceny z tego co pamiętam rozsądne.

ilcattivo13 - 14 Listopada 2008, 00:09

dzięki dziewczyny za info.

A teraz coś z zupełnie innej beczki. Chyba z braku stroju pirackiego wezmę strój kapłana O,Boga :mrgreen:

gorim1 - 14 Listopada 2008, 00:13

z resztą niedaleko od wyspy jest bar wyspa (tanie swojskie żarcie)
gorim1 - 14 Listopada 2008, 10:15

Do zobaczenia w lublinie ETC 15 45
Kasiek - 16 Listopada 2008, 15:41

Falkon, Falkon i po Falkonie...


Dzięki wszystkim, było naprawdę cudownie was znów wszystkich zobaczyć, albo zobaczyć po raz pierwszy :)

Do zobaczenia niedługo!

Uściski

ilcattivo13 - 17 Listopada 2008, 00:00

Szkoda, że wszystko co dobre szybko się kończy. Ale było super i co przeżyliśmy (i, w pewnym stopniu, wypiliśmy :wink: ), to nasze.

Też chciałbym podziękować i to nie tylko za dobrą zabawę i doborowe towarzystwo, ale też za naprawdę miłe przyjęcie. Jak by nie było, Falkon to moja pierwsza wspólna impreza z Wami. I mam nadzieję, że nie ostatnia ;P:

Martva - 17 Listopada 2008, 00:04

Jejku, ależ było fajnie :D
ilcattivo13 - 17 Listopada 2008, 00:06

Martva - a już zmierzyłaś ile dzięki rozciąganiu "urosłaś" :D :?:
Martva - 17 Listopada 2008, 00:31

Nie, ale ręce mam chyba takie jak wcześniej, ufff.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group