To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Najnowszy numer - Numer 33 - w kioskach ok 22 lipca

joe_cool - 8 Sierpnia 2008, 21:20

ja mam taką uwagę - w nowym numerze jest końkurs z terminem nadsyłania odpowiedzi do 25 lipca. trochę bez sensu taki termin, skoro numer pojawia się w kioskach na dzień lub dwa przed jego upływem (nie wspominam tu nawet o prenumeratorach)... :roll:
Martva - 8 Sierpnia 2008, 22:31

To dyskryminacja prenumeratorów :(
Chal-Chenet - 8 Sierpnia 2008, 23:09

A tak z ciekawości: po co Wam prenumerata w takich miastach jak Wrocław czy Kraków? Mniemam, że to duże miasta, na SFFH raczej nie trzeba specjalnie polować, więc po co? Dla dodatkowych emocji? Nie lepiej wyjść ten raz w miesiącu z domu i kupić w kiosku? Mniej nerwów i w ogóle. A złość ponoć piekności szkodzi...
No, chyba, że motywacją były bonusy dla prenumeratorów. Wtedy sprawa stałaby się dla mnie jaśniejsza.

joe_cool - 9 Sierpnia 2008, 00:19

a czy ja mówię, że prenumeruję? ja tylko piszę o bezsensowności terminu nadsyłania odpowiedzi na konkurs...
Chal-Chenet - 9 Sierpnia 2008, 00:22

W takim razie konkretnie akurat nie Ty.

A jak inni? Bo ja, jeśli kiedykolwiek bym się zdecydował na prenumeratę, to zapewne z uwagi na bonusy właśnie.

Martva - 9 Sierpnia 2008, 09:26

Jakoś tak z przyzwyczajenia właściwie. W najbliższym kiosku nie bywało, więc na wszelki wypadek May jeszcze zaczęła prenumerować. Ale nie martv się, to już ostatni raz.
hrabek - 11 Sierpnia 2008, 12:16

Chal: ja prenumeruje, bo jest taniej i wygodniej. Nie musze szukac kasy w empiku, czy akurat mam przy sobie, zeby kupic nowy numer. Nie dostaje goraczki i nie lurkuje okien w kiosku, zeby sprawdzic, czy juz jest, czy nie. Lurkuje tylko swoja skrzynke na listy. No i sumarycznie rzecz biorac mam taniej - 2 numery gratis po obecnych cenach. Ja bralem prenumerate przed podwyzka, wiec pewnie bedzie to nawet 3. No i z racji spoznienia Nurs przedluzyl prenumeratorom o miesiac prenumerate, wiec w sumie to mam 4 numery za friko.
Aha, i jak prenumerowalem to jeszcze sie dostawalo w bonusie ksiazke, ktora mozna bylo sobie wybrac. Dalem sie zlapac na promocje i zaprenumerowalem.

Martva - 13 Sierpnia 2008, 18:31

Tadam! - wyjęłam właśnie najnowszy numer ze skrzynki... :roll:
Witchma - 13 Sierpnia 2008, 19:16

Martva :bravo :bravo :bravo To nowy rekord? :D
Martva - 13 Sierpnia 2008, 19:31

Tak, chyba że policzymy ten miesiąc kiedy nie przyszło wcale...


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group