To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - Falkon 2008 - 14-16.11, Lublin

dareko - 10 Listopada 2008, 11:16

Mam rezerwacje hotelu :)
Romek P. - 10 Listopada 2008, 12:29

Też będę :)
dareko - 10 Listopada 2008, 12:37

Romek P., swietnie, 100 lat Cie nei widzialem. :)
Martva - 10 Listopada 2008, 12:42

Słuchajcie, a jakieś forumowe pijań... yyy, znaczy spotkanie to w piątek czy w sobotę? I czy są tu jacyś nie-lublinianie i nie-burżuje śpiący normalnie w szkole? ;)
dareko - 10 Listopada 2008, 12:59

Martva, jak znam zycie, to i w piatek i w sobote. :)
Martva - 10 Listopada 2008, 13:05

No to podejrzewam, ale kiedy bardziej? Bo mam paru takich znajomych z Krakowa z którymi się widywałam właściwie wyłącznie na konwentach krakowskich, a że ostatnio takich nie ma...
Adanedhel - 10 Listopada 2008, 19:08

Dawać w sobotę. W piątek raczej nie przyjadę, w sobotę znacznie większe szanse ;)
gorim1 - 10 Listopada 2008, 20:27

Romek P., cudownie że będziesz (moje plecy będę mniej zadowolone) :D
marekz - 11 Listopada 2008, 00:26

Hej Lublińcy,

czy takie coś jak pensjonat Relax przy Al. Zygmuntowskich 4 to jest jakaś mordownia?

A jakby komuś całkiem odbiło i chciałby poza miastem zamieszkać, to czy takie lokalizacje jak Lipowiec 98A albo Zwierzyniec mają się jakoś do miejsca konwentu, w znaczeniu czy są po z grubsza dobrej stronie brzegu Lublina?

Bo w sumie to nie ma na stronie podanych pośrednich opcji spania, jest albo karimata albo od razu dość drogi hotel.

dareko - 11 Listopada 2008, 10:29

marekz, w Relaxie nie ma juz miejsc.
Martva - 11 Listopada 2008, 12:51

Kurczę, bo ten konwent ma konwencję, i jest to konwencja piracka. Czemu ja o tym nie widziałam? To że nie chciało mi się wcześniej zerknąć na stronę nie jest odpowiedzią :twisted:
Nie mam co na siebie włożyć.

mawete - 11 Listopada 2008, 16:58

Przyjedź nago :mrgreen: - będziesz za niewolnicę robiła :twisted:
Martva - 11 Listopada 2008, 17:38

mawete, ale ja lubię wyglądać ładnie. A jesteś na tyle dużym chłopcem żeby wiedzieć, że nawet najpiękniejsze kobiece kształty (znaczy moje) nie wyglądają atrakcyjnie, kiedy są pokryte gustowną gęsią skórką w kolorze sinym. Savi?
Hubert - 11 Listopada 2008, 18:31

Martva, ja będę kimał na sali w szkole.
Kasiek - 12 Listopada 2008, 07:31

Ja też będę kimać w szkole, na pewno w sobotę, z piątkiem jeszcze nie wiem. Mam jedną fajną propozycję ;)

Pijaństwo? Jak zwykle, w tym roku nic nie załatwiałam, zraziłam się ubiegłym rokiem... ale myślę, że Sarmata znów nas przyjmie jakby co :)

Martva, ja nie będę w konwencji więc się nie martw ;)

Adanedhel - 12 Listopada 2008, 09:43

Kasiek napisał/a
Mam jedną fajną propozycję ;)

Zamieniam się w słuch :D

Kasiek - 12 Listopada 2008, 10:11

A dlaczego Ty? To była propozycja dla mnie :P To dwuosobowe łóżko :P
Adanedhel - 12 Listopada 2008, 10:19

Dziennikarska ciekawość :mrgreen:
Kasiek - 12 Listopada 2008, 14:04

Dobrze że nie prześcieradlana :P
ilcattivo13 - 12 Listopada 2008, 19:11

Zna ktoś jakieś tanie noclegi w Lublinie na ten weekend? Od kilku dni szukam jakiegoś taniego spania i większość ogłoszeń z sieci jest nieaktualna :evil: , a te kilka co zostało to już pozajmowane :(
Adanedhel - 12 Listopada 2008, 19:34

Nocleg w szkole w śpiworze Ci nie pasuje, burżuju? :twisted: ;)
ilcattivo13 - 12 Listopada 2008, 19:42

jak już to "kamieniczniku", proszę ;P:

Chyba jednak dołączę do Was w szkole. Jakaś sala jest zarezerwowana dla forumowiczów, czy będzie spanie gdzie popadnie?

Adanedhel - 12 Listopada 2008, 19:45

Pisze, że jest kilka sal zarezerwowanych, ale nie słyszałem, żeby jedna konkretna była dla nas. Wiem, że nocarze i degeneraci jedną mają :twisted: Pewnie trzeba będzie prośbą i groźbą zdobyć!
ilcattivo13 - 12 Listopada 2008, 19:52

tak się pytam, bo po twarzy to rozpoznam może ze dwie, trzy osoby, a wolałbym nie spać gdzie popadnie. Poza tym w bandzie raźniej i jak przywlokę Lithuanię, to chciałbym ją potem w odpowiednim towarzystwie wypić :D
Adanedhel - 12 Listopada 2008, 19:56

Nasze towarzystwo jest zawsze odpowiednie :D Poza tym ja rozpoznam Martvicę, Ty rozpoznasz Martvicę, a resztę załatwi zasada przyciągania ;)
ilcattivo13 - 12 Listopada 2008, 20:00

Adanedhel napisał/a
Nasze towarzystwo jest zawsze odpowiednie :D


i dlatego chcę od razu wiedzieć gdzie Was znaleźć :D

A Martva i Kasiek to właśnie dwie osoby, które na pewno rozpoznam :) No chyba, że się bardzo mocno zakamuflują (np. będą nagie i sine ;P: )

Martva - 12 Listopada 2008, 20:02

ilcattivo13 napisał/a
No chyba, że się bardzo mocno zakamuflują (np. będą nagie i sine ;P:


Bana prowokatorowi! ;P:

Adanedhel - 12 Listopada 2008, 20:04

Ja jeszcze nie wiem, gdzie będzie można mnie znaleźć. Przyjadę już prawie na pewno, ale dopiero w sobotę. Potem będę próbował zgubić się w Lublinie ;P:

Jak chcesz poznać kilka nowych osób - zdjęcia ze skof, na których uwieczniono moją zakazaną gębę, są dostępne przez forum ;) Zresztą dareko (ta mniej skuteczna opcja do odnajdywania) i gorim (ta bardziej) też możesz znaleźć. Nie wiem, kto jeszcze się tam wybiera z Warszawy.

EDIT:
Martva napisał/a
Bana prowokatorowi! ;P:

Nie! To świetny pomysł na rozpoznanie reszty :twisted: :mrgreen:

ilcattivo13 - 12 Listopada 2008, 20:06

no co, nawet jak już będziecie nagie i sine, to natrzemy Was denaturatem i Wasza skóra odzyska piękny, rumiany i zdrowy wygląd :mrgreen:
Lynx - 12 Listopada 2008, 22:13

Wszystkim życzę dobrej zabawy... :) :mrgreen:


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group