To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Najnowszy numer - Numer 23 - w kioskach od 20 września

Kruk Siwy - 14 Wrzeœśnia 2007, 12:14

Czy leci z nami lekarz? (psychiatra).
jewgienij - 14 Wrzeœśnia 2007, 12:36

Niczyja Dziewczyna z domu dziecka dowiaduje się, że jej ojcem jest przedstawiciel obcej cywilizacji, która planuje podbój naszej planety.
To była dobra oferta Dramat korporacyjny. Przedstawiciele prężnej firmy wykiwani przez tajemnicze przedsiębiorstwo. Okazuje się Sztuczna Inteligencja już panuje na Ziemi, choć jest niematerialna. Teraz zaczęła wcielać się w ludzi, na pierwszy ogień poszli pracownicy owej tajemniczej firmy i od tej pory na ich zimną logikę oraz brak jakichkolwiek uczuć nie ma bata.

gorat - 14 Wrzeœśnia 2007, 13:06

Kruku, jesteś doktorem! Sam bierz się za robotę!

"Pierwsze zadanie" - spodziewałbym się czegoś w stylu: gość dostaje swoje pierwsze w życiu zlecenie i je zawala. Potem się budzi i się dowiaduje, że tak naprawdę to jest starym trepem w te klocki, a pamięć została chwilowo wyłączona, żeby sprawdzić jego kreatywność. Wylatuje z pracy ;) :mrgreen:

jewgienij - 14 Wrzeœśnia 2007, 13:21

Cholera, widzę, że zmieniłem autorowi tytuł.
Pierwsze zadanie oczywiście, a nie ostatnie. Sorrówka.

Navajero - 14 Wrzeœśnia 2007, 14:03

"Twarzą w twarz" - dwójka gweilo uprawia seks taoistyczny, chcąc osiągnać fizyczną nieśmiertelność. Niestety zapis w starym manuskrypcie głosi, że w czasie zjednoczenia, muszą znaleźć się twarzą w twarz. Jest jednak mały problem, trzeba to zrobić w pozycji "Jesiennego Psa"... ;P:
jewgienij - 14 Wrzeœśnia 2007, 14:16

"Leśni chłopcy". Bieszczady rok 2009. Wilkołaki( efekt słowackich eksperymentów genetycznych) atakują niemieckich turystów. Skuteczną bronią przeciw Zmutowanym Drapieżcom okazują się bawarskie piosenki i tyrolskie jodłowanie.
Tequilla - 14 Wrzeœśnia 2007, 14:28

:bravo Nieźli z was zgadywacze. :mrgreen:
Gustaw G.Garuga - 14 Wrzeœśnia 2007, 18:32

Navajero, przecież miało być "nie chińskie" :mrgreen:
Navajero - 14 Wrzeœśnia 2007, 18:37

Gustaw G.Garuga napisał/a
Navajero, przecież miało być nie chińskie :mrgreen:

No to napisałem "dwójka gweilo" zamiast "dwójka Chińczyków" :twisted:

Gustaw G.Garuga - 14 Wrzeœśnia 2007, 19:37

Ale taoizm, Navajero, taoizm... W tym opowiadaniu nie ma złamanego słowa o Chinach! Try harder :wink: Choć ta próba całkiem, całkiem :D
Navajero - 14 Wrzeœśnia 2007, 20:43

No dobra, w takim razie to nie był taoizm tylko magia seksualna z Ordo Templi Orientis :)
elam - 14 Wrzeœśnia 2007, 20:45

UUUUUUCH !!!!

DLACZEGO NIE MA JESZCZE ZAPOWIEDZI KOLEJNEGO NUMERU
:?: :!: :?: :!: :?: :!:

Gustaw G.Garuga - 14 Wrzeœśnia 2007, 20:52

A to, Navajero, otwiera całkiem nowe pola możliwości interpretacyjnych :D Muszę się podszkolić (w teorii rzecz jasna) i wykorzystać to w kolejnym opowiadaniu :D

elam, przyłączam się do wyrazów oburzenia.

Witchma - 17 Wrzeœśnia 2007, 13:37

ten numer będzie moim pierwszym w prenumeracie i mam nadzieję, że dotrze bez problemów

czy jakiś prenumerator może mnie uspokoić, że SFFH trafia pod wskazany adres? bo z prenumeratą innych czasopism to różnie już bywało, a zdarzyło mi się nawet dwa miesiące czekać na to, co moje i jeszcze musiałam dzwonić średnio dwa razy w tygodniu, żebym przypomnieć o swoim skromnym istnieniu...

Nyala - 17 Wrzeœśnia 2007, 13:52

U mnie nie było kłopotu - żadna przesyłka się nie zgubiła. Musisz się jednak liczyć z tym, że prenumerata może Ci się trochę opóźnić (u mnie tak było) co jest winą poczty. Zwykle przesyłka dochodziła do mnie z około tygodniowym opóźnieniem. No i pismo przychodziło (do mnie przynajmniej) w wymiędlonych kopertach, dwa razy nawet z połamanym grzbietem (bo na poczcie nikt się nie przejmuje jakością przesyłki). Ale, jak mówię, to kwestia poczty.
Słowik - 17 Wrzeœśnia 2007, 16:29

Poprzedni numer był zapowiadany 29 sierpnia. Ja nie widzę powodu do oburzenia i 'krzyków' na pół strony ;)
Gustaw G.Garuga - 17 Wrzeœśnia 2007, 22:02

Krukowi i mnie, a chyba i elam (choć wyraziła się niejasno) chodzi o zapowiedź numeru na stronie, z okładką, wstępniakiem itd. Numer sierpniowy był tak zaprezentowany już 8 sierpnia. Zapowiedzi forumowe istotnie zaś były zwykle na przełomie lub początku miesiąca.
elam - 17 Wrzeœśnia 2007, 22:04

no wlasnie !!! :evil:
NURS - 18 Wrzeœśnia 2007, 11:00

zapowiedź będzie lada moment.
elam - 18 Wrzeœśnia 2007, 17:41

tzn? .... :)
NURS - 18 Wrzeœśnia 2007, 18:57

tzn wysłałem GAndrelowi pliki do powieszenia, bo sam jestem niezakumaty w tym temacie :-)
Agi - 18 Wrzeœśnia 2007, 19:05

Ni ma :(
Gustaw G.Garuga - 18 Wrzeœśnia 2007, 21:27

Jest :) Nie ma za to Magdy Kozak - jednak nie wyrobiła się z tekstem.
elam - 18 Wrzeœśnia 2007, 21:40

yyyy gdzie ty widzisz zapowiedz numeru, GGG?
bo we wstepniaku jest o Nautilusie, a nie o zawartosci numeru :(
buuu. :(

Agi - 18 Wrzeœśnia 2007, 21:44

No właśnie! To samo chciałam napisać.
Tequilla - 18 Wrzeœśnia 2007, 21:51

Ciekawie spoglądam na okładkę... i albo wypadłem z numeru, albo się nie zmieściłem na owej. Poczekamy dwa dni zobaczymy :)
Gustaw G.Garuga - 18 Wrzeœśnia 2007, 22:12

Okładka jest, rudymentarny spis treści na tejże, a wstępniak będzie o Nautilusie. Nie lubię takich wstępniaków, ale lepsze to niż w kółko ta sama zapowiedź sierpniowa, czyż nie :?:

A Tequilli istotnie nie ma - może poszedłeś do miniatur, albo owe miniatury wyparły Twoje opko? :roll:

Kamilos - 19 Wrzeœśnia 2007, 07:28

Przydał by się aktualny spis zawartości :|
elam - 19 Wrzeœśnia 2007, 07:37

- ... Nursie... ? ;)
NURS - 19 Wrzeœśnia 2007, 11:04

Spokojnie, dowiśnie i spis. Tequila nie wypadł z numeru.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group