Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...
Chal-Chenet - 31 Maj 2008, 14:01
Dzień dobry.
Selithira - 31 Maj 2008, 14:42
Cześć. Wróciłam. Na dobre. Na razie. Gorąco. I słońce świeci.
agnieszka_ask - 31 Maj 2008, 15:17
dzień dobry
mBiko - 31 Maj 2008, 16:40
Witajcie. Ciepło.
Gwynhwar - 31 Maj 2008, 16:52
Dziś zmieniłam procedurę: najpierw wzięłam apap, potem poszłam do pracy... Trochę działa...
mawete - 31 Maj 2008, 16:58
Cześć
miria: powiedziałem takiemu jednemu przy dyrektorze co o nim myślę w prostych budowlanych słowach i na zimno bez podniecania się gość się mocno nie ucieszył
Martva - 31 Maj 2008, 17:05
Dzińdydbry.
Booooże ale masę pieniędzy wydałam
Witchma - 31 Maj 2008, 17:06
| Martva napisał/a | Booooże ale masę pieniędzy wydałam | teraz trzeba tyle samo zarobić
Martva - 31 Maj 2008, 17:29
Taaaak, tylko najpierw trzeba dorwać jakąś wenę albo coś takiego Póki co wydałam 167, z czego odzyskam o ile się nie mylę 48 (do tego nawet weny nie potrzebuję, tylko cierpliwości do loopów). Poprzednim razem wydałam połowę z tego, ale na dużą garść kamieni, a teraz na 9 sznurów
Hubert - 31 Maj 2008, 19:06
Znikam, trzymajcie się.
rysiull - 31 Maj 2008, 21:06
bry dzień !
Martva - 31 Maj 2008, 21:10
Cześć Gdzieś psa zgubiła?
EDIT: o, znalazłaś
rysiull - 31 Maj 2008, 21:13
urósł i musiałam zmienić avika i jak teraz wygląda ?
Martva - 31 Maj 2008, 21:17
Śmieszne stworzenie
Tomcich - 31 Maj 2008, 22:16
Powitać szanowne towarzystwo na koniec dnia.
Witchma - 31 Maj 2008, 23:02
Dobrej nocki wszystkim, to nie był dobry dzień
mBiko - 31 Maj 2008, 23:19
Paputki dobrzy ludzie.
Agi - 31 Maj 2008, 23:22
Sąsiedzi imprezę pożegnalną urządzają. Przyszłam na chwilę pożegnać się grzecznie. Mam nadzieję, że mimo znacznej ilości wchłoniętego alkoholu ortów nie nastrzelałam.
Dobranoc.
Adashi - 31 Maj 2008, 23:27
Ahoj nocna zmiano spamerów
Martva - 31 Maj 2008, 23:54
Dobranoc
Chal-Chenet - 1 Czerwca 2008, 00:17
Dobranoc.
mawete - 1 Czerwca 2008, 00:42
wstawać śpiochy to ja tu w starym dobrym stylu zapukam do kogoś bladym świtem, a Wy śpicie?
może to do Was zapukam?
dzejes - 1 Czerwca 2008, 00:48
Jak do mnie zapukasz, to zostaniesz powitany po staropolsku - chlebem i obrzynem.
Selithira - 1 Czerwca 2008, 00:50
Zajrzałam na chwilę "branoc" powiedzieć kulturalnie. Forum mi się zbiesiło i nie pokazuje nieprzeczytanych postów, ale dobrze, że chociaż można je włączyć po półgodzinnej przerwie...
Idę spać.
EDIT: mawete, ja się pierwsyz raz w życiu cieszę, że mam do Ciebie daleko
Agi - 1 Czerwca 2008, 00:55
mawete, znowu plemiona Cię wessały?
mawete - 1 Czerwca 2008, 03:03
Agi,: a wessały
agnieszka_ask - 1 Czerwca 2008, 04:23
hmmm, dzień dobry
mawete - 1 Czerwca 2008, 08:12
Cześć
Veni, zapukałem, vici
Adanedhel - 1 Czerwca 2008, 08:33
Witam. Na dzień dobry Television - "Marquee Moon".
I remember
how the darkness doubled
I recall
lightning struck itself.
I was listening
listening to the rain
I was hearing
hearing something else.
Life in the hive puckered up my night,
the kiss of death, the embrace of life.
There I stand neath the Marquee Moon Just waiting,
Hesitating...
I ain't waiting
Fidel-F2 - 1 Czerwca 2008, 09:04
czołem
wczoraj z wieczora forum nie istniało a dzis przy kazdym wysłaniu posta informuje o jakimś errorze sam post jednak zapisując jak należy
|
|
|