To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...

Chal-Chenet - 31 Maj 2008, 14:01

Dzień dobry.
Selithira - 31 Maj 2008, 14:42

Cześć. Wróciłam. Na dobre. Na razie. Gorąco. I słońce świeci.
agnieszka_ask - 31 Maj 2008, 15:17

dzień dobry :)
mBiko - 31 Maj 2008, 16:40

Witajcie. Ciepło.
Gwynhwar - 31 Maj 2008, 16:52

Dziś zmieniłam procedurę: najpierw wzięłam apap, potem poszłam do pracy... Trochę działa...
mawete - 31 Maj 2008, 16:58

Cześć :D
miria: powiedziałem takiemu jednemu przy dyrektorze co o nim myślę w prostych budowlanych słowach i na zimno bez podniecania się :D gość się mocno nie ucieszył :twisted:

Martva - 31 Maj 2008, 17:05

Dzińdydbry.
Booooże ale masę pieniędzy wydałam :shock:

Witchma - 31 Maj 2008, 17:06

Martva napisał/a
Booooże ale masę pieniędzy wydałam :shock:
:bravo teraz trzeba tyle samo zarobić :D
Martva - 31 Maj 2008, 17:29

Taaaak, tylko najpierw trzeba dorwać jakąś wenę albo coś takiego ;) Póki co wydałam 167, z czego odzyskam o ile się nie mylę 48 (do tego nawet weny nie potrzebuję, tylko cierpliwości do loopów). Poprzednim razem wydałam połowę z tego, ale na dużą garść kamieni, a teraz na 9 sznurów :D
Hubert - 31 Maj 2008, 19:06

Znikam, trzymajcie się.
rysiull - 31 Maj 2008, 21:06

bry dzień ! :mrgreen:
Martva - 31 Maj 2008, 21:10

Cześć :D Gdzieś psa zgubiła?

EDIT: o, znalazłaś :)

rysiull - 31 Maj 2008, 21:13

urósł i musiałam zmienić avika :mrgreen: i jak teraz wygląda ?
Martva - 31 Maj 2008, 21:17

Śmieszne stworzenie :)
Tomcich - 31 Maj 2008, 22:16

Powitać szanowne towarzystwo na koniec dnia. 8)
Witchma - 31 Maj 2008, 23:02

Dobrej nocki wszystkim, to nie był dobry dzień :(
mBiko - 31 Maj 2008, 23:19

Paputki dobrzy ludzie.
Agi - 31 Maj 2008, 23:22

Sąsiedzi imprezę pożegnalną urządzają. Przyszłam na chwilę pożegnać się grzecznie. Mam nadzieję, że mimo znacznej ilości wchłoniętego alkoholu ortów nie nastrzelałam.
Dobranoc. :D

Adashi - 31 Maj 2008, 23:27

Ahoj nocna zmiano spamerów :)
Martva - 31 Maj 2008, 23:54

Dobranoc ;)
Chal-Chenet - 1 Czerwca 2008, 00:17

Dobranoc.
mawete - 1 Czerwca 2008, 00:42

wstawać śpiochy :D to ja tu w starym dobrym stylu zapukam do kogoś bladym świtem, a Wy śpicie? :twisted:
może to do Was zapukam? :twisted: :mrgreen:

dzejes - 1 Czerwca 2008, 00:48

Jak do mnie zapukasz, to zostaniesz powitany po staropolsku - chlebem i obrzynem.
Selithira - 1 Czerwca 2008, 00:50

Zajrzałam na chwilę "branoc" powiedzieć kulturalnie. Forum mi się zbiesiło i nie pokazuje nieprzeczytanych postów, ale dobrze, że chociaż można je włączyć po półgodzinnej przerwie...
Idę spać.

EDIT: mawete, ja się pierwsyz raz w życiu cieszę, że mam do Ciebie daleko :shock: :mrgreen:

Agi - 1 Czerwca 2008, 00:55

mawete, znowu plemiona Cię wessały? :D
mawete - 1 Czerwca 2008, 03:03

Agi,: a wessały :D
agnieszka_ask - 1 Czerwca 2008, 04:23

hmmm, dzień dobry :roll:
mawete - 1 Czerwca 2008, 08:12

Cześć :D
Veni, zapukałem, vici :twisted:

Adanedhel - 1 Czerwca 2008, 08:33

Witam. Na dzień dobry Television - "Marquee Moon".

I remember
how the darkness doubled
I recall
lightning struck itself.
I was listening
listening to the rain
I was hearing
hearing something else.

Life in the hive puckered up my night,
the kiss of death, the embrace of life.
There I stand neath the Marquee Moon Just waiting,
Hesitating...
I ain't waiting

Fidel-F2 - 1 Czerwca 2008, 09:04

czołem

wczoraj z wieczora forum nie istniało a dzis przy kazdym wysłaniu posta informuje o jakimś errorze sam post jednak zapisując jak należy



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group