To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...

Adanedhel - 30 Maj 2008, 18:21

Adashi napisał/a
Towarzyszu Flower Power, co też towarzysz opowiada?

No co? Wyglądasz prawie jak wielorybnik :mrgreen:

mBiko - 30 Maj 2008, 19:19

Witajcie.

Z okazji piątkuIf You Want To

Working week's come to its end
Party time is here again
Everyone can come if they want to
If you want to be with me
If you want to be with me
You can come with me if you want to

mawete - 30 Maj 2008, 19:21

Wywalą czy nie po dzisiejszej awnturze? - jednego nienawidzę - donosicieli...
Znaczy cześć.

Anonymous - 30 Maj 2008, 20:09

mawete, aż tak kiepsko?
Gwynhwar - 30 Maj 2008, 21:01

Migreny dzień czwarty...
Witchma - 30 Maj 2008, 21:14

Dobry wieczór :)
Iwan - 30 Maj 2008, 21:17

dobry wieczór :D
Agi - 30 Maj 2008, 21:24

Cześć! :D
Wróciłam wypoczęta i przeszkolona. Puck i okolice cudne są!

Zostało mi jeszcze 938 postów do przeczytania.

Witchma - 30 Maj 2008, 21:25

Agi napisał/a
przeszkolona


W zakresie poskramiania niepokornych forumowiczów? :D

Agi - 30 Maj 2008, 21:27

W tym zakresie niestety nie ma szkoleń. :mrgreen:
Zamówienia publiczne i dyscyplina finansów publicznych. Proza życia.

agnieszka_ask - 30 Maj 2008, 21:46

dobry wieczór :)
Witchma - 30 Maj 2008, 21:55

Dobrej nocki wszystkim :)
Rodion - 30 Maj 2008, 22:00

Agi napisał/a
Puck i okolice cudne są!


Nu, mają swój urok :D

Gwynhwar - 30 Maj 2008, 22:41

Dobranoc gołąbeczki!
mBiko - 30 Maj 2008, 23:01

Paputki dobrzy ludzie.
Martva - 30 Maj 2008, 23:07

Dobranoc :)
Fidel-F2 - 30 Maj 2008, 23:50

no to zdrowia, szczęścia, idę spać
merula - 31 Maj 2008, 08:16

Dzińdybry
Adanedhel - 31 Maj 2008, 08:27

Witam. Zaraz wybywam - dla odmiany do radia... Na dzień dobry The Ramones - "Blitzkrieg Bop".
Pomiot Chaosu - 31 Maj 2008, 08:28

Kaaaaawaaaa się skończyła!

W sensie, że Dzień Dobry.

Tak tylko sprawdzam czy państwo żyjecie. :D

Adanedhel - 31 Maj 2008, 08:31

Na co komu kawa? Trza wyjść na zewnątrz, odetchnąć głęboko, zakrztusić się kurzem i spalinami i od razu dzień staje się piękniejszy ;)
Pomiot Chaosu - 31 Maj 2008, 08:33

Jakimi spalinami?
Zapachem świeżego prania.
Niby letnie stolica polski, a za oknem kury biegają...

Adanedhel - 31 Maj 2008, 08:36

[wygląda za okno... tak, to dalej stolyca]
No, tymi spalinami z tuzinów samochodów :? Kur ci u nas nie widać (chyba że w lodówkach w supermarketach), ale świeże pranie to mamy - jak komuś pantalony zechce się wywiesić za oknem.
Ty lepiej myśl, kiedy znowu nas odwiedzisz ;)

Pomiot Chaosu - 31 Maj 2008, 08:38

Hym...
Hym...
Miałam być na długi weekend, ale tata mnie nie kocha.
Miałam być na Boże Ciało, ale mama mnie nie kocha.
Może latem przyjadę uszczęśliwiać Stolicę. :D

merula - 31 Maj 2008, 09:15

No tak, w najbliższym czasie nie ma długich weekendów :twisted:
Witchma - 31 Maj 2008, 10:08

Dzień taki sobie
Agi - 31 Maj 2008, 10:31

witam :D
Hubert - 31 Maj 2008, 10:44

Dzień dobry! :)
Gwynhwar - 31 Maj 2008, 11:12

Cześc kochani. Dziś kolejny dzień bez tlenu...
Adashi - 31 Maj 2008, 12:05

Ahoj paszczaki forumowe :mrgreen:


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group