Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...
mBiko - 29 Maj 2008, 20:15
Witajcie.
mawete na uspokojenie By iść:
W grudniowa noc na Wielki Wóz
Powrzucać czarne wichry, skute w mróz
I wieźć je w skrzypień śnieżnych trakt
Śnieżnych trakt.
A potem suchym sianem moszcząc dno,
Majowym koniom wołać - wio!
By na słoneczny wypaść trakt,
Wypaść trakt.
Hubert - 29 Maj 2008, 21:29
Znikam. Dobranoc
Iwan - 29 Maj 2008, 22:25
dobranoc
Fidel-F2 - 29 Maj 2008, 22:54
mawete, przytulić Cię?
mBiko - 29 Maj 2008, 23:12
Paputki dobrzy ludzie.
Chal-Chenet - 29 Maj 2008, 23:26
Dobranoc.
Witchma - 29 Maj 2008, 23:28
Właśnie na dwójce widziałam zapowiedź "Wiedźmina" - w sobotę jakoś po północy będzie jak będę miała wyjątkowego doła, to chyba sobie obejrzę na poprawę nastroju...
I tym optymistycznym akcentem chyba przejdę w tryb offline, może jeszcze mi się uda coś pożytecznego zrobić
Fidel-F2 - 29 Maj 2008, 23:33
do jutra
merula - 29 Maj 2008, 23:54
A ja właśnie wróciłam
edyta: i znikam. alkohol + pora + atrakcje = pora spać
Studnia - 30 Maj 2008, 00:19
Branoc.
Anonymous - 30 Maj 2008, 07:19
Cześć. Trzeba skoczyć do pracy, potem znienawidzone pakowanie.
Witchma - 30 Maj 2008, 08:10
Dzień dobry, kto wymyślił wstawanie o tak barbarzyńskich porach?
Studnia - 30 Maj 2008, 08:30
Bry... Witchma, nie wiem dokładnie kto, ale obstawiam że był to ktoś cholernie złośliwy...
Kruk Siwy - 30 Maj 2008, 09:22
Witajcie z pracuni.
Qurdesz mać jego zgniłkami karmiona.
Adanedhel - 30 Maj 2008, 09:54
Witam. Na dzień dobry Yes - "Roundabout".
In and around the lake
Mountains come out of the sky
and they Stand there
One mile over we'll be there and we'll see you
Ten true summers we'll be there and
Laughing too
Twenty four before my love you'll see I'll be
There with you
Witchma - 30 Maj 2008, 10:20
Miłego dnia wszystkim życzę
Adanedhel - 30 Maj 2008, 10:21
O, i wilk morski się zjawił
Rodion - 30 Maj 2008, 10:35
No to kolejny dzionek przed nami.
W głośnikach szanta o Grenlandii i można żyć
Kruk Siwy - 30 Maj 2008, 10:36
Ta o wielorybach?
Rodion - 30 Maj 2008, 10:42
na dobra sprawę każda szanta o Grenlandii ma w tle jakieś walenie albo vice wersa
Martva - 30 Maj 2008, 10:45
Czeeeść.
Kruk Siwy - 30 Maj 2008, 10:45
Jasne.
Ale kiedyś jedna z szant mnie wkurzyła z lubością opowiadała o masowych mordach na waleniach.
Rozumiem epokę, rozumiem wszystko ale i tak mnie wkurzyła.
Indy - 30 Maj 2008, 10:48
Czołgiem
Rodion - 30 Maj 2008, 10:49
Hymmm... na dobra sprawę temat tak kontrowersyjny i rozległy, ze można by osobny temat do kłótni założyć.
Godzilla - 30 Maj 2008, 11:36
Witajcie.
Adashi - 30 Maj 2008, 11:53
Ahoj granda!
Gwynhwar - 30 Maj 2008, 12:46
Ble...
Cześć.
Adanedhel - 30 Maj 2008, 16:58
Qrde, do jednej koleżanki naprawdę trudniej się dodzwonić niż do prezydenta USA, a do jutra trzeba całe nagranie przygotować
Widzę, że Adashi postanowił na statek się zaciągnąć. Czapka i fajka są w sam raz
Adashi - 30 Maj 2008, 17:11
Towarzyszu Flower Power, co też towarzysz opowiada? Najlecie lepiej rumu!
Chal-Chenet - 30 Maj 2008, 17:35
Dzień dobry.
|
|
|