To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...

Kruk Siwy - 29 Maj 2008, 13:29

Tamoj bzdury puszczają. Ale niech Ci tam. Idę pistacjować.
Witchma - 29 Maj 2008, 13:34

O krukach to najpewniej na Animal Planet będzie :) Baw się pistacjowo.
ilcattivo13 - 29 Maj 2008, 13:36

Spadam - posliednij nocznoj dozor is comming... :D
Adashi - 29 Maj 2008, 13:51

Ahoj paszczaki :mrgreen:
Słonko ładnie grzeje, trochę wiaterek huczy, ale nie jest źle :)

merula - 29 Maj 2008, 14:17

Idę zażywać rozkoszy świętowania Dnia Mamy w przedszkolu.

Jeszcze tu wrócę. :twisted:

Iwan - 29 Maj 2008, 14:31

witam :D
Martva - 29 Maj 2008, 16:05

Miria napisał/a

Tym razem w Finlandii ktoś budował dom i wykopał przy tym kable.


O jaaa, nieźle ;)

Witchma - 29 Maj 2008, 16:16

Strasznie mi się nie chce, ale muszę wyjść z domu :(
Studnia - 29 Maj 2008, 16:25

Gorąco...
agnieszka_ask - 29 Maj 2008, 16:25

mi też, a później jeszcze muszę wrócić, przebrać się i wyjść jeszcze raz, tylko po to żeby znów wrócić, znów się przebrać i po raz kolejny wyjść.
Witchma, a możemy się umówić, że jak już podjęłaś decyzję o wyjściu, to przy okazji wyjdziesz zamiast mnie?

Homer - 29 Maj 2008, 16:27

Dzień dobry spamerzy...
Witchma - 29 Maj 2008, 16:31

agnieszka_ask napisał/a
Witchma, a możemy się umówić, że jak już podjęłaś decyzję o wyjściu, to przy okazji wyjdziesz zamiast mnie?


Skoro nalegasz, a i tak wychodzę...

Wrócę, jak już ponauczam i odstoję swoje w aptece :)

Rodion - 29 Maj 2008, 16:31

Błłłłeeee... co za pogoda :?
Gwynhwar - 29 Maj 2008, 16:32

Głowa mnie boli!

Za chwilę w Empik Posen będzie Kazik o.O

gorat - 29 Maj 2008, 16:34

Te dwa zdania są skorelowane?

Pogońcie mnie do roboty, proszę.

Gwynhwar - 29 Maj 2008, 16:35

Są...

A Kazik ma brzuszek o.O

Hubert - 29 Maj 2008, 16:36

Cześć
Martva - 29 Maj 2008, 16:37

Rodion napisał/a
co za pogoda


Fantastyczna :D

Cytat
Pogońcie mnie do roboty, proszę.


gorat, weź się za coś pożytecznego wreszcie, co? :evil:

Rodion - 29 Maj 2008, 16:37

Rozpoznanie wykonane :wink:
I do Ciebie tez trochę świata zawitało? No zobacz ;P:

Rodion - 29 Maj 2008, 16:40

Martva napisał/a
Fantastyczna :D


Słońce, upał, pyłki, spoceni ludzie etc. co w tym fantastycznego? :roll:

Sztorm, burza, gromy, potęga natury, to jest fantastyczna pogoda :twisted:

Gwynhwar - 29 Maj 2008, 16:54

Kumpel mi polazł po apap!

Umieram!

Rodion - 29 Maj 2008, 16:56

Ani mi sie waz :evil:
Gwynhwar - 29 Maj 2008, 17:00

Alternatywnie mogę odgryźć sobie głowę... Mamy tu TVN, jutro będę na jutubie...
Rodion - 29 Maj 2008, 17:06

Podeślesz linka? :twisted:
Gwynhwar - 29 Maj 2008, 17:16

Będzie na blogu...
Rodion - 29 Maj 2008, 17:21

raczej wybierz miedzy: Musicie to zobaczyć a Kosmiczne jaja :wink:
Studnia - 29 Maj 2008, 17:23

Szukam bardzo taniego warsztatu który bardzo solidnie naprawi mi klime w aucie... :?
Adashi - 29 Maj 2008, 17:27

Studnia napisał/a
Szukam bardzo taniego warsztatu który bardzo solidnie naprawi mi klime w aucie... :?

Proszę Ciebie bardzo :arrow: Otwórz szybę i zasuwaj na zimne łokcie ;)
Należy się piwo :mrgreen:

Dobra, zmykam. O 19:00 nadchodzi Książe Kaspian :) Pa!

Chal-Chenet - 29 Maj 2008, 17:28

Dzień dobry.
mawete - 29 Maj 2008, 17:55

Wściekły jestm... i dochodzę ponownie do wniosku, że z każdym dniem rośnie ilość ludzi, którzy mogą pocałować mnie w dupę :evil:
Znaczy cześć



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group