Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...
Kruk Siwy - 29 Maj 2008, 13:29
Tamoj bzdury puszczają. Ale niech Ci tam. Idę pistacjować.
Witchma - 29 Maj 2008, 13:34
O krukach to najpewniej na Animal Planet będzie Baw się pistacjowo.
ilcattivo13 - 29 Maj 2008, 13:36
Spadam - posliednij nocznoj dozor is comming...
Adashi - 29 Maj 2008, 13:51
Ahoj paszczaki
Słonko ładnie grzeje, trochę wiaterek huczy, ale nie jest źle
merula - 29 Maj 2008, 14:17
Idę zażywać rozkoszy świętowania Dnia Mamy w przedszkolu.
Jeszcze tu wrócę.
Iwan - 29 Maj 2008, 14:31
witam
Martva - 29 Maj 2008, 16:05
| Miria napisał/a |
Tym razem w Finlandii ktoś budował dom i wykopał przy tym kable. |
O jaaa, nieźle
Witchma - 29 Maj 2008, 16:16
Strasznie mi się nie chce, ale muszę wyjść z domu
Studnia - 29 Maj 2008, 16:25
Gorąco...
agnieszka_ask - 29 Maj 2008, 16:25
mi też, a później jeszcze muszę wrócić, przebrać się i wyjść jeszcze raz, tylko po to żeby znów wrócić, znów się przebrać i po raz kolejny wyjść.
Witchma, a możemy się umówić, że jak już podjęłaś decyzję o wyjściu, to przy okazji wyjdziesz zamiast mnie?
Homer - 29 Maj 2008, 16:27
Dzień dobry spamerzy...
Witchma - 29 Maj 2008, 16:31
| agnieszka_ask napisał/a | | Witchma, a możemy się umówić, że jak już podjęłaś decyzję o wyjściu, to przy okazji wyjdziesz zamiast mnie? |
Skoro nalegasz, a i tak wychodzę...
Wrócę, jak już ponauczam i odstoję swoje w aptece
Rodion - 29 Maj 2008, 16:31
Błłłłeeee... co za pogoda
Gwynhwar - 29 Maj 2008, 16:32
Głowa mnie boli!
Za chwilę w Empik Posen będzie Kazik o.O
gorat - 29 Maj 2008, 16:34
Te dwa zdania są skorelowane?
Pogońcie mnie do roboty, proszę.
Gwynhwar - 29 Maj 2008, 16:35
Są...
A Kazik ma brzuszek o.O
Hubert - 29 Maj 2008, 16:36
Cześć
Martva - 29 Maj 2008, 16:37
| Rodion napisał/a | | co za pogoda |
Fantastyczna
| Cytat | | Pogońcie mnie do roboty, proszę. |
gorat, weź się za coś pożytecznego wreszcie, co?
Rodion - 29 Maj 2008, 16:37
Rozpoznanie wykonane
I do Ciebie tez trochę świata zawitało? No zobacz
Rodion - 29 Maj 2008, 16:40
| Martva napisał/a | Fantastyczna |
Słońce, upał, pyłki, spoceni ludzie etc. co w tym fantastycznego?
Sztorm, burza, gromy, potęga natury, to jest fantastyczna pogoda
Gwynhwar - 29 Maj 2008, 16:54
Kumpel mi polazł po apap!
Umieram!
Rodion - 29 Maj 2008, 16:56
Ani mi sie waz
Gwynhwar - 29 Maj 2008, 17:00
Alternatywnie mogę odgryźć sobie głowę... Mamy tu TVN, jutro będę na jutubie...
Rodion - 29 Maj 2008, 17:06
Podeślesz linka?
Gwynhwar - 29 Maj 2008, 17:16
Będzie na blogu...
Rodion - 29 Maj 2008, 17:21
raczej wybierz miedzy: Musicie to zobaczyć a Kosmiczne jaja
Studnia - 29 Maj 2008, 17:23
Szukam bardzo taniego warsztatu który bardzo solidnie naprawi mi klime w aucie...
Adashi - 29 Maj 2008, 17:27
| Studnia napisał/a | Szukam bardzo taniego warsztatu który bardzo solidnie naprawi mi klime w aucie... |
Proszę Ciebie bardzo Otwórz szybę i zasuwaj na zimne łokcie
Należy się piwo
Dobra, zmykam. O 19:00 nadchodzi Książe Kaspian Pa!
Chal-Chenet - 29 Maj 2008, 17:28
Dzień dobry.
mawete - 29 Maj 2008, 17:55
Wściekły jestm... i dochodzę ponownie do wniosku, że z każdym dniem rośnie ilość ludzi, którzy mogą pocałować mnie w dupę
Znaczy cześć
|
|
|