To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...

Adashi - 28 Maj 2008, 22:43

Ahoj dziobaki & paszczaki :mrgreen:
Martva - 28 Maj 2008, 22:43

ahoj Adashi, to chyba znaczy że powinnam iść spać :)
Adashi - 28 Maj 2008, 22:46

Wcale nie, zła kobieto ;) Cześć :)
Martva - 28 Maj 2008, 22:50

Cześć :) ale, ten, no, nocna zmiana, po 22.00 i w ogóle...
Adashi - 28 Maj 2008, 22:53

Martva napisał/a
nocna zmiana, po 22.00 i w ogóle...

To co, że po 22:00, nie będziemy hałasować 8) ;P:

Martva - 28 Maj 2008, 23:00

:shock: to ja się może pożegnam... kolczyki muszę dokończyć ;)
Dobranoc, do jutra :)

Adashi - 28 Maj 2008, 23:02

:twisted:

Dobranoc, dobranoc :)

Chal-Chenet - 28 Maj 2008, 23:07

Dobranoc.
merula - 28 Maj 2008, 23:58

Dołączę do grona żegnających się. Kolorowych snów robaczki.
Anonymous - 29 Maj 2008, 08:05

Czeeeść. Nikt jeszcze nie wstał? Dziś na dobry początek przeprowadzam lekcję ze szkołą w Finlandii, na zasadzie wideokonferencji. Mogę się z kimś założyć, że technika nawali.
Studnia - 29 Maj 2008, 08:14

Bry... Miria, tego typu zakłady są bez sensowne. Murphy i jego prawa zawsze wygrywają :?
Anonymous - 29 Maj 2008, 08:20

Studnia, nie załozysz się o piwko? :mrgreen:
Też nie założyłabym sie na Twoim miejscu. :wink:

Studnia - 29 Maj 2008, 08:23

Miria, jeśli połączenie przebiegnie bezproblemowo, to przy następnym spotkaniu stawiam piwko i wypijemy za sukces integracji z Finlandią.
Anonymous - 29 Maj 2008, 08:24

Deal. :)
Martva - 29 Maj 2008, 08:26

Czeeeść.
Miria, powodzenia :)

Anonymous - 29 Maj 2008, 08:34

Martva, dzięki. Ostatnio opóźnienie wyniosło godzinę, bo nie bylo dźwięku. Oczywiście poprzedniego dnia wszystko było sprawdzane. Wczoraj też. Zobaczymy, co tym razem. :wink:

Ale dla dzieci taka lekcja to spora atrakcja.

Indy - 29 Maj 2008, 10:08

Czołgiem :)
agnieszka_ask - 29 Maj 2008, 10:22

cześć
Adanedhel - 29 Maj 2008, 10:40

Witam ze szkoły. Cześć Agnieszko :)
agnieszka_ask - 29 Maj 2008, 10:42

cześć Adik :)
Witchma - 29 Maj 2008, 10:58

dzień dobry :)
Rodion - 29 Maj 2008, 11:03

No hej. Zapowiada sie ciekawy dzień. na dzień dobry przywitał mnie syczący jak wściekły wąż kran. A im dalej tym lepiej :?
ilcattivo13 - 29 Maj 2008, 11:29

Cześć. A ja się dzisiaj ostatni raz szczepię od żółtaczki... Jak ja wytrzymam tydzień bez alkoholu :(
Gwynhwar - 29 Maj 2008, 13:02

helo moto
Anonymous - 29 Maj 2008, 13:07

Witam po pracy.
Miria napisał/a
Zobaczymy, co tym razem.


Tym razem w Finlandii ktoś budował dom i wykopał przy tym kable. Całe miasteczko zostalo pozbawione sieci i łączności telefonicznej na godzinę przed lekcją. W związku z tym nici z lekcji.

Kruk Siwy - 29 Maj 2008, 13:19

Witajcie. Trzeci dzień maluję na pistacjowo. Nie jest to moje ulubione zajęcie.
merula - 29 Maj 2008, 13:22

Cześć

A co malujesz Kruku?

Witchma - 29 Maj 2008, 13:22

Kruk Siwy napisał/a
Trzeci dzień maluję na pistacjowo


Moncka? :mrgreen:

Kruk Siwy - 29 Maj 2008, 13:24

Uszy. Ręce. Powieki. Łysinę.
Moncka mam schowanego głęboko. Chcesz zobaczyć?

Witchma - 29 Maj 2008, 13:26

Poczekam, aż puszczą to na Discovery :wink:


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group