Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...
Adashi - 28 Maj 2008, 22:43
Ahoj dziobaki & paszczaki
Martva - 28 Maj 2008, 22:43
ahoj Adashi, to chyba znaczy że powinnam iść spać
Adashi - 28 Maj 2008, 22:46
Wcale nie, zła kobieto Cześć
Martva - 28 Maj 2008, 22:50
Cześć ale, ten, no, nocna zmiana, po 22.00 i w ogóle...
Adashi - 28 Maj 2008, 22:53
| Martva napisał/a | | nocna zmiana, po 22.00 i w ogóle... |
To co, że po 22:00, nie będziemy hałasować
Martva - 28 Maj 2008, 23:00
to ja się może pożegnam... kolczyki muszę dokończyć
Dobranoc, do jutra
Adashi - 28 Maj 2008, 23:02
Dobranoc, dobranoc
Chal-Chenet - 28 Maj 2008, 23:07
Dobranoc.
merula - 28 Maj 2008, 23:58
Dołączę do grona żegnających się. Kolorowych snów robaczki.
Anonymous - 29 Maj 2008, 08:05
Czeeeść. Nikt jeszcze nie wstał? Dziś na dobry początek przeprowadzam lekcję ze szkołą w Finlandii, na zasadzie wideokonferencji. Mogę się z kimś założyć, że technika nawali.
Studnia - 29 Maj 2008, 08:14
Bry... Miria, tego typu zakłady są bez sensowne. Murphy i jego prawa zawsze wygrywają
Anonymous - 29 Maj 2008, 08:20
Studnia, nie załozysz się o piwko?
Też nie założyłabym sie na Twoim miejscu.
Studnia - 29 Maj 2008, 08:23
Miria, jeśli połączenie przebiegnie bezproblemowo, to przy następnym spotkaniu stawiam piwko i wypijemy za sukces integracji z Finlandią.
Anonymous - 29 Maj 2008, 08:24
Deal.
Martva - 29 Maj 2008, 08:26
Czeeeść.
Miria, powodzenia
Anonymous - 29 Maj 2008, 08:34
Martva, dzięki. Ostatnio opóźnienie wyniosło godzinę, bo nie bylo dźwięku. Oczywiście poprzedniego dnia wszystko było sprawdzane. Wczoraj też. Zobaczymy, co tym razem.
Ale dla dzieci taka lekcja to spora atrakcja.
Indy - 29 Maj 2008, 10:08
Czołgiem
agnieszka_ask - 29 Maj 2008, 10:22
cześć
Adanedhel - 29 Maj 2008, 10:40
Witam ze szkoły. Cześć Agnieszko
agnieszka_ask - 29 Maj 2008, 10:42
cześć Adik
Witchma - 29 Maj 2008, 10:58
dzień dobry
Rodion - 29 Maj 2008, 11:03
No hej. Zapowiada sie ciekawy dzień. na dzień dobry przywitał mnie syczący jak wściekły wąż kran. A im dalej tym lepiej
ilcattivo13 - 29 Maj 2008, 11:29
Cześć. A ja się dzisiaj ostatni raz szczepię od żółtaczki... Jak ja wytrzymam tydzień bez alkoholu
Gwynhwar - 29 Maj 2008, 13:02
helo moto
Anonymous - 29 Maj 2008, 13:07
Witam po pracy.
| Miria napisał/a | | Zobaczymy, co tym razem. |
Tym razem w Finlandii ktoś budował dom i wykopał przy tym kable. Całe miasteczko zostalo pozbawione sieci i łączności telefonicznej na godzinę przed lekcją. W związku z tym nici z lekcji.
Kruk Siwy - 29 Maj 2008, 13:19
Witajcie. Trzeci dzień maluję na pistacjowo. Nie jest to moje ulubione zajęcie.
merula - 29 Maj 2008, 13:22
Cześć
A co malujesz Kruku?
Witchma - 29 Maj 2008, 13:22
| Kruk Siwy napisał/a | | Trzeci dzień maluję na pistacjowo |
Moncka?
Kruk Siwy - 29 Maj 2008, 13:24
Uszy. Ręce. Powieki. Łysinę.
Moncka mam schowanego głęboko. Chcesz zobaczyć?
Witchma - 29 Maj 2008, 13:26
Poczekam, aż puszczą to na Discovery
|
|
|