Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...
Witchma - 28 Maj 2008, 09:24
dzień dobry
Kruk Siwy - 28 Maj 2008, 09:27
Cześć robaczki, robaki i robole.
gorat - 28 Maj 2008, 09:33
Kruku, chyba błąd Ci się zakradł - miało być "a" zamiast "o"
Czołgiem.
ihan - 28 Maj 2008, 09:34
Cześć pracy rodacy!
Kruk Siwy - 28 Maj 2008, 09:37
gorat, robole, ci od czarnej (hihi) roboty. Błądów nie stwierdzono.
Studnia - 28 Maj 2008, 09:43
Bry...
gorat - 28 Maj 2008, 09:44
ihan też się "b" z "d" pomyliło, hihi.
Kruku, w tym rzecz, by kruczków szukać
Rodion - 28 Maj 2008, 10:17
Cześć, albo nie, do wyboru.
adi_s - 28 Maj 2008, 10:43
witam wszystkich
Adashi - 28 Maj 2008, 10:50
Ahoj spamerzy
Adanedhel - 28 Maj 2008, 10:51
Ahoj naczelny spamerze Jak tam opowiadanie?
Kruk Siwy - 28 Maj 2008, 10:52
ADHD ciii... tylko bez drażliwych tematów.
Adashi - 28 Maj 2008, 10:54
| Adanedhel napisał/a | Ahoj naczelny spamerze |
A fanfary?
Ahoj ADHD, ahoj!
| Adanedhel napisał/a | Jak tam opowiadanie? |
Witchmo, stworzyłaś potwora
A wracając do pytania, to wczoraj całkiem dużo poprawiłem, jakieś pół sceny. Jest dobrze
Adanedhel - 28 Maj 2008, 10:54
Zrób mi listę
EDIT: Adashi, tam od razu stworzyła
Martva - 28 Maj 2008, 10:55
| Adashi napisał/a | | Ahoj spamerzy |
Ahoj, królewno
Kruk Siwy - 28 Maj 2008, 10:56
Cóż listę mogę zrobić... ale Adashi, może Ci zrobić masaż szczęki. I każdy sąd go uniewinni. Działał w szoku przedporodowym - tak będzie brzmiała sentencja.
Adashi - 28 Maj 2008, 10:57
Martviczka: Ahoj piękna Laro Croft
Mam dla Ciebie niespodziewajkę
Czołem, Kruku
Witchma - 28 Maj 2008, 10:59
| Adashi napisał/a |
Witchmo, stworzyłaś potwora |
Cieszę się, że ktoś pilnuje porządku, kiedy przez chwilkę mnie nie ma
| Adashi napisał/a | | wczoraj całkiem dużo poprawiłem, jakieś pół sceny |
Dzisiaj popraw całą, zobaczysz, jaki dumny będziesz jutro
Adanedhel - 28 Maj 2008, 10:59
Adashi? Przecież to pacyfista i lewak, on miałby popierać agresję?
Witchma - 28 Maj 2008, 11:02
| Adanedhel napisał/a | | Przecież to pacyfista |
Znaczy się badacz Pacyfiku?
Adashi - 28 Maj 2008, 11:03
| Witchma napisał/a | Dzisiaj popraw całą, zobaczysz, jaki dumny będziesz jutro |
Nie wiem czy dziś wyrobię się z czasem...
| Adanedhel napisał/a | Adashi? Przecież to pacyfista i lewak, on miałby popierać agresję? |
Kusisz mnie do zmiany avika
Kruk Siwy - 28 Maj 2008, 11:03
On jej nie popiera. On ją stosuje. Zwłaszcza w szoku PP. I co za różnica czy w ryło dostaniesz z lewa czy z prawa. PIsk tak samo boli...
Adanedhel - 28 Maj 2008, 11:04
| Witchma napisał/a | | Znaczy się badacz Pacyfiku? |
Nie. Pacyfiści to ci, co chodzą z transparentami, nie lubią Busha, a gdy zbierze się ich większa grupa zaczynają demolować otoczenie i stojących w pobliżu policjantów
| Adashi napisał/a | Kusisz mnie do zmiany avika |
To ja już zamilknę
Kruku, ja już milknę, niech inni się narażają
adi_s - 28 Maj 2008, 11:07
| Adanedhel napisał/a | Witchma napisał/a:
Znaczy się badacz Pacyfiku?
Nie. Pacyfiści to ci, co chodzą z transparentami, nie lubią Busha, a gdy zbierze się ich większa grupa zaczynają demolować otoczenie i stojących w pobliżu policjantów |
lubieją też łańcuchy i przypinają się nimi do wszystkiego
Adanedhel - 28 Maj 2008, 11:08
Nie, to ekooszołomy
gorat - 28 Maj 2008, 11:11
Adashi piszący o jakiejś niespodziance do Martvej... przyszło mi na myśl, że ma kontakty z krakowskimi paparazzimi - strach myśleć, co wrzuci
A niektóre wypowiedzi sugerują, że bardzo chciałby
Adashi - 28 Maj 2008, 11:13
Te Shakira, Ty jak coś wydumasz...
Kruk Siwy - 28 Maj 2008, 11:16
Poznałem ostatno (tylko zdalnie ) jedną Shakirę. Wyszukuje klientów przez CB radio w Twojej okolicy Adashi,
Witchma - 28 Maj 2008, 11:17
Kruku, a co tam u Moncka słychać?
Kruk Siwy - 28 Maj 2008, 11:18
Grrrr...
Tobie też mam przedstawić listę?
Niewiast nie bijam, ale są inne sposoby odreagowania PP.
|
|
|