To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...

Witchma - 28 Maj 2008, 09:24

dzień dobry
Kruk Siwy - 28 Maj 2008, 09:27

Cześć robaczki, robaki i robole.
gorat - 28 Maj 2008, 09:33

Kruku, chyba błąd Ci się zakradł - miało być "a" zamiast "o" :roll:

Czołgiem.

ihan - 28 Maj 2008, 09:34

Cześć pracy rodacy!
Kruk Siwy - 28 Maj 2008, 09:37

gorat, robole, ci od czarnej (hihi) roboty. Błądów nie stwierdzono.
Studnia - 28 Maj 2008, 09:43

Bry...
gorat - 28 Maj 2008, 09:44

ihan też się "b" z "d" pomyliło, hihi.
Kruku, w tym rzecz, by kruczków szukać ;)

Rodion - 28 Maj 2008, 10:17

Cześć, albo nie, do wyboru.
adi_s - 28 Maj 2008, 10:43

witam wszystkich
Adashi - 28 Maj 2008, 10:50

Ahoj spamerzy :mrgreen:
Adanedhel - 28 Maj 2008, 10:51

Ahoj naczelny spamerze ;) Jak tam opowiadanie? :twisted:
Kruk Siwy - 28 Maj 2008, 10:52

ADHD ciii... tylko bez drażliwych tematów.
Adashi - 28 Maj 2008, 10:54

Adanedhel napisał/a
Ahoj naczelny spamerze :wink:

A fanfary? :lol:
Ahoj ADHD, ahoj! ;)

Adanedhel napisał/a
Jak tam opowiadanie? :twisted:

Witchmo, stworzyłaś potwora :!:

A wracając do pytania, to wczoraj całkiem dużo poprawiłem, jakieś pół sceny. Jest dobrze :)

Adanedhel - 28 Maj 2008, 10:54

Zrób mi listę ;)

EDIT: Adashi, tam od razu stworzyła :roll:

Martva - 28 Maj 2008, 10:55

Adashi napisał/a
Ahoj spamerzy


Ahoj, królewno :D

Kruk Siwy - 28 Maj 2008, 10:56

Cóż listę mogę zrobić... ale Adashi, może Ci zrobić masaż szczęki. I każdy sąd go uniewinni. Działał w szoku przedporodowym - tak będzie brzmiała sentencja.
Adashi - 28 Maj 2008, 10:57

Martviczka: Ahoj piękna Laro Croft :)
Mam dla Ciebie niespodziewajkę 8)

Czołem, Kruku :)

Witchma - 28 Maj 2008, 10:59

Adashi napisał/a

Witchmo, stworzyłaś potwora :!:


Cieszę się, że ktoś pilnuje porządku, kiedy przez chwilkę mnie nie ma :D

Adashi napisał/a
wczoraj całkiem dużo poprawiłem, jakieś pół sceny


Dzisiaj popraw całą, zobaczysz, jaki dumny będziesz jutro ;P:

Adanedhel - 28 Maj 2008, 10:59

Adashi? Przecież to pacyfista i lewak, on miałby popierać agresję? ;P:
Witchma - 28 Maj 2008, 11:02

Adanedhel napisał/a
Przecież to pacyfista


Znaczy się badacz Pacyfiku?

Adashi - 28 Maj 2008, 11:03

Witchma napisał/a
Dzisiaj popraw całą, zobaczysz, jaki dumny będziesz jutro ;P:

Nie wiem czy dziś wyrobię się z czasem...

Adanedhel napisał/a
Adashi? Przecież to pacyfista i lewak, on miałby popierać agresję? ;P:

Kusisz mnie do zmiany avika :wink:

Kruk Siwy - 28 Maj 2008, 11:03

On jej nie popiera. On ją stosuje. Zwłaszcza w szoku PP. I co za różnica czy w ryło dostaniesz z lewa czy z prawa. PIsk tak samo boli...
Adanedhel - 28 Maj 2008, 11:04

Witchma napisał/a
Znaczy się badacz Pacyfiku?

Nie. Pacyfiści to ci, co chodzą z transparentami, nie lubią Busha, a gdy zbierze się ich większa grupa zaczynają demolować otoczenie i stojących w pobliżu policjantów ;)

Adashi napisał/a
Kusisz mnie do zmiany avika :wink:

To ja już zamilknę :twisted:

Kruku, ja już milknę, niech inni się narażają ;)

adi_s - 28 Maj 2008, 11:07

Adanedhel napisał/a
Witchma napisał/a:
Znaczy się badacz Pacyfiku?

Nie. Pacyfiści to ci, co chodzą z transparentami, nie lubią Busha, a gdy zbierze się ich większa grupa zaczynają demolować otoczenie i stojących w pobliżu policjantów

lubieją też łańcuchy i przypinają się nimi do wszystkiego :wink:

Adanedhel - 28 Maj 2008, 11:08

Nie, to ekooszołomy ;)
gorat - 28 Maj 2008, 11:11

Adashi piszący o jakiejś niespodziance do Martvej... przyszło mi na myśl, że ma kontakty z krakowskimi paparazzimi - strach myśleć, co wrzuci :|
A niektóre wypowiedzi sugerują, że bardzo chciałby :twisted:

Adashi - 28 Maj 2008, 11:13

Te Shakira, Ty jak coś wydumasz... :twisted:
Kruk Siwy - 28 Maj 2008, 11:16

Poznałem ostatno (tylko zdalnie ) jedną Shakirę. Wyszukuje klientów przez CB radio w Twojej okolicy Adashi,
Witchma - 28 Maj 2008, 11:17

Kruku, a co tam u Moncka słychać?
Kruk Siwy - 28 Maj 2008, 11:18

Grrrr...
Tobie też mam przedstawić listę?
Niewiast nie bijam, ale są inne sposoby odreagowania PP.



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group