Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...
Studnia - 27 Maj 2008, 18:10
To tysz... Bo się ze strachu skurczom, i małe bedom...
agnieszka_ask - 27 Maj 2008, 18:11
| Adanedhel napisał/a | | No normalnie wycałuję przy pierwszej okazji |
ojoj, to co będzie jak jeszcze przestanę się czepiać?
Adanedhel - 27 Maj 2008, 18:13
Ja miałbym kogoś straszyć? Przecież jestem taki milusi i kochany
A teraz obieram kierunek na dom
Agnieszko, przestaniesz się czepiać czego?
Studnia - 27 Maj 2008, 18:15
| Adanedhel napisał/a | | milusi i kochany |
Szczególnie jak włożysz Swój ZHŁY I MHROCZNY płaszcz skórzany i spojrzysz spodełba szczerząc zęby zza brody...
agnieszka_ask - 27 Maj 2008, 18:15
| Adanedhel napisał/a | | Agnieszko, przestaniesz się czepiać czego? |
edit: no i tak to jest jak się nie umie czytać.
Adik, jak się przestanę czepiać tego co piszesz/mówisz
Adanedhel - 27 Maj 2008, 18:17
Och, słabe dusze ulegają pokusom
| Studnia napisał/a | | szczerząc zęby zza brody... |
Pomijając już to, że zębów zwykle nie szczerzę, to w przypadku mojej brody byłoby to technicznie niemożliwe
EDIT: Słabe dusze ulegają pokusom i jeszcze bezwstydnie się mylą
EDIT2: Argh! Jeszcze przez was nie wyjdę ze szkoły!
mawete - 27 Maj 2008, 18:21
Szlag mnie disiaj trafi nie dość, że pół dnia z dyrektorem spędziłem na dyskusjach, to jutro mnie to samo czeka z z-cą do spraw technicznych... i do tego portfel sobie wyprałałem z wszystkimi dokumentami... w 80 stopniach i z wybielaczem....
znaczy cześć...
agnieszka_ask - 27 Maj 2008, 18:21
| Adanedhel napisał/a | EDIT: Słabe dusze ulegają pokusom i jeszcze bezwstydnie się mylą |
a czego tu się wstydzić? mylić się jest rzeczą ludzką
Studnia - 27 Maj 2008, 18:21
| Adanedhel napisał/a | | Argh! Jeszcze przez was nie wyjdę ze szkoły! |
Forum Cie kusi... Czekasz na nowe posty...
Że pozwole sobie zacytować:
| Adanedhel napisał/a | | Och, słabe dusze ulegają pokusom |
Edit: Idę na browarka. Wasze Zdrowie Spame... Zacni koledzy i koleżanki z Forum
agnieszka_ask - 27 Maj 2008, 18:29
| Studnia napisał/a | Wasze Zdrowie Spame... Zacni koledzy i koleżanki z Forum |
ależ dziękujemy Ci nadobny Studnio
i miłego piffka życzymy w równie zacnym towarzystwie
mBiko - 27 Maj 2008, 20:06
Witam.
W szafie Krążek:
Jeszcze tyle nie widzianych dróg.
Jeszcze tyle zapomnianych stron.
Nie witanych drzew, roześmianych słońc.
Trzeba wracać. Trzeba znaleźć własny dom.
mawete - 27 Maj 2008, 20:31
mBiko: a u mnie:
http://omega88.wrzuta.pl/...ada_o_krzyzowcu
merula - 27 Maj 2008, 21:18
Cześć
To miałam Dzień Matki, kurka wodna. Skończył się dzisiejszą wizytą na chirurgii szczękowo -twarzowej i szyciu syneczkowi języka. I cały dzionek z głowy, bo dziecię cierpiące, nocka wesoła przede mną.
Gwynhwar - 27 Maj 2008, 21:32
Dobranoc kochani.
merula - 27 Maj 2008, 21:57
padam na twarz.
dobranoc
mawete - 27 Maj 2008, 21:59
merula,wyśpij się, słodkich snów
ihan - 27 Maj 2008, 22:44
Prawie skończyłam na dzisiaj pracę, idę do domu zanim zamkną wejścia i będę musiała szukać panów z BMS-u. Dobranoc.
Martva - 27 Maj 2008, 23:06
Dobranoc
Studnia - 27 Maj 2008, 23:09
Branoc...
ZIEEEEEEW...
Fidel-F2 - 27 Maj 2008, 23:18
do jutra w takim razie
mBiko - 27 Maj 2008, 23:50
Paputki dobrzy ludzie.
Virgo C. - 27 Maj 2008, 23:57
Dobranoc wszystkim
Selithira - 28 Maj 2008, 00:22
Dobra noc (w odróżnieniu od słowa "dobranoc" to było w moim wykonaniu nocne powitanie ) Musiałabym wstać za cztery godziny z kawałkiem. Nie opłaca się. Wolę posiedzieć w Sieci.
Chal-Chenet - 28 Maj 2008, 00:30
Dobranoc.
agnieszka_ask - 28 Maj 2008, 06:35
dzień dobry
wstawać śpiochy!!!
ilcattivo13 - 28 Maj 2008, 08:16
Dobry wieczor!
Śpiochy Phi. A co z tymi co jeszcze się nie kładli i dopiero teraz kończą dzień?
Medyk - 28 Maj 2008, 08:44
Takim można tylko współczuć i życzyć dobrej nocy
Adanedhel - 28 Maj 2008, 08:45
Witam. Na dzień dobry Dream Theater - "The Root of All Evil".
Proud enough for you to call me arrogant
Greedy enough to be labeled a thief
Angry enough for me to go and hurt a man
Cruel enough for me to feel no grief
Never could have just a part of it
I always need more to get by
Getting right down to the heart of it
The root of all evil has been running my whole life
http://www.youtube.com/watch?v=9AfdicFlGGw
Martva - 28 Maj 2008, 08:53
Cześć.
ilcattivo13 - 28 Maj 2008, 09:23
| Medyk napisał/a | Takim można tylko współczuć i życzyć dobrej nocy
|
dzięki
Bobranoc!
|
|
|