To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...

Studnia - 27 Maj 2008, 18:10

To tysz... Bo się ze strachu skurczom, i małe bedom...
agnieszka_ask - 27 Maj 2008, 18:11

Adanedhel napisał/a
No normalnie wycałuję przy pierwszej okazji

ojoj, to co będzie jak jeszcze przestanę się czepiać? :roll:

Adanedhel - 27 Maj 2008, 18:13

Ja miałbym kogoś straszyć? Przecież jestem taki milusi i kochany :mrgreen:

A teraz obieram kierunek na dom :D

Agnieszko, przestaniesz się czepiać czego? :? ;P:

Studnia - 27 Maj 2008, 18:15

Adanedhel napisał/a
milusi i kochany


Szczególnie jak włożysz Swój ZHŁY I MHROCZNY płaszcz skórzany i spojrzysz spodełba szczerząc zęby zza brody...

agnieszka_ask - 27 Maj 2008, 18:15

Adanedhel napisał/a
Agnieszko, przestaniesz się czepiać czego?


edit: no i tak to jest jak się nie umie czytać.

Adik
, jak się przestanę czepiać tego co piszesz/mówisz :D

Adanedhel - 27 Maj 2008, 18:17

Och, słabe dusze ulegają pokusom :twisted:

Studnia napisał/a
szczerząc zęby zza brody...

Pomijając już to, że zębów zwykle nie szczerzę, to w przypadku mojej brody byłoby to technicznie niemożliwe ;)

EDIT: Słabe dusze ulegają pokusom i jeszcze bezwstydnie się mylą :twisted:

EDIT2: Argh! Jeszcze przez was nie wyjdę ze szkoły!

mawete - 27 Maj 2008, 18:21

Szlag mnie disiaj trafi nie dość, że pół dnia z dyrektorem spędziłem na dyskusjach, to jutro mnie to samo czeka z z-cą do spraw technicznych... i do tego portfel sobie wyprałałem z wszystkimi dokumentami... w 80 stopniach i z wybielaczem....
znaczy cześć...

agnieszka_ask - 27 Maj 2008, 18:21

Adanedhel napisał/a
EDIT: Słabe dusze ulegają pokusom i jeszcze bezwstydnie się mylą :twisted:

a czego tu się wstydzić? mylić się jest rzeczą ludzką ;)

Studnia - 27 Maj 2008, 18:21

Adanedhel napisał/a
Argh! Jeszcze przez was nie wyjdę ze szkoły!


Forum Cie kusi... Czekasz na nowe posty...
Że pozwole sobie zacytować:

Adanedhel napisał/a
Och, słabe dusze ulegają pokusom


:twisted:

Edit: Idę na browarka. Wasze Zdrowie Spame... Zacni koledzy i koleżanki z Forum :wink:

agnieszka_ask - 27 Maj 2008, 18:29

Studnia napisał/a
Wasze Zdrowie Spame... Zacni koledzy i koleżanki z Forum :wink:

ależ dziękujemy Ci nadobny Studnio :D
i miłego piffka życzymy w równie zacnym towarzystwie :)

mBiko - 27 Maj 2008, 20:06

Witam.

W szafie Krążek:

Jeszcze tyle nie widzianych dróg.
Jeszcze tyle zapomnianych stron.
Nie witanych drzew, roześmianych słońc.
Trzeba wracać. Trzeba znaleźć własny dom.

mawete - 27 Maj 2008, 20:31

mBiko: a u mnie:
http://omega88.wrzuta.pl/...ada_o_krzyzowcu

merula - 27 Maj 2008, 21:18

Cześć

To miałam Dzień Matki, kurka wodna. Skończył się dzisiejszą wizytą na chirurgii szczękowo -twarzowej i szyciu syneczkowi języka. I cały dzionek z głowy, bo dziecię cierpiące, nocka wesoła przede mną. :evil:

Gwynhwar - 27 Maj 2008, 21:32

Dobranoc kochani.
merula - 27 Maj 2008, 21:57

padam na twarz.

dobranoc

mawete - 27 Maj 2008, 21:59

merula,wyśpij się, słodkich snów
ihan - 27 Maj 2008, 22:44

Prawie skończyłam na dzisiaj pracę, idę do domu zanim zamkną wejścia i będę musiała szukać panów z BMS-u. Dobranoc.
Martva - 27 Maj 2008, 23:06

Dobranoc :)
Studnia - 27 Maj 2008, 23:09

Branoc...

ZIEEEEEEW...

Fidel-F2 - 27 Maj 2008, 23:18

do jutra w takim razie
mBiko - 27 Maj 2008, 23:50

Paputki dobrzy ludzie.
Virgo C. - 27 Maj 2008, 23:57

Dobranoc wszystkim
Selithira - 28 Maj 2008, 00:22

Dobra noc (w odróżnieniu od słowa "dobranoc" to było w moim wykonaniu nocne powitanie :) ) Musiałabym wstać za cztery godziny z kawałkiem. Nie opłaca się. Wolę posiedzieć w Sieci.
Chal-Chenet - 28 Maj 2008, 00:30

Dobranoc.
agnieszka_ask - 28 Maj 2008, 06:35

dzień dobry :)
wstawać śpiochy!!! :mrgreen:

ilcattivo13 - 28 Maj 2008, 08:16

Dobry wieczor!

Śpiochy :?: :roll: Phi. A co z tymi co jeszcze się nie kładli i dopiero teraz kończą dzień?

Medyk - 28 Maj 2008, 08:44

Takim można tylko współczuć i życzyć dobrej nocy :)
;P:

Adanedhel - 28 Maj 2008, 08:45

Witam. Na dzień dobry Dream Theater - "The Root of All Evil".


Proud enough for you to call me arrogant
Greedy enough to be labeled a thief
Angry enough for me to go and hurt a man
Cruel enough for me to feel no grief

Never could have just a part of it
I always need more to get by
Getting right down to the heart of it
The root of all evil has been running my whole life


http://www.youtube.com/watch?v=9AfdicFlGGw

Martva - 28 Maj 2008, 08:53

Cześć.
ilcattivo13 - 28 Maj 2008, 09:23

Medyk napisał/a
Takim można tylko współczuć i życzyć dobrej nocy :)
;P:


dzięki :D

Bobranoc! :wink:



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group