To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...

Indy - 27 Maj 2008, 14:02

Czołgiem :)
Selithira - 27 Maj 2008, 14:02

Cześć. Nudzi mi się dramatycznie. I dwie strony nader interesującej (nawet jak na ten wątek :roll: ) dyskusji mnie ominęły :(
gorat - 27 Maj 2008, 14:04

Kropki w niektórych zdaniach stają się duże kolorowe :lol:

adi, kobietom trzeba walić prawdę między oczy - jak się nakryją nogami, jest na co popatrzeć ;)

agnieszka_ask - 27 Maj 2008, 14:10

adi_s napisał/a
Adashi, kobiety lubią być okłamywane

a gdzie jakieś mrugnięcie okiem, albo inna emotka na znak że żartujesz! Hmmm?
Adanedhel napisał/a
Żebyście jeszcze dziołchy, przy całym tym swoim uroku, potrafiły we właściwym miejscu wielką literę wstawić, to byłbym wniebowzięty :twisted:

ale wstawianie dużych literek jest nudne :roll:
gorat napisał/a
jak się nakryją nogami, jest na co popatrzeć ;)

a kiedy ty się taki... mało poprawny zrobił??

adi_s - 27 Maj 2008, 14:12

prawde mówić? takiej brawury to jeszcze nie próbowałem :bravo
agnieszka_ask - 27 Maj 2008, 14:13

to spróbuj! :evil:
my i tak wiemy, kiedy mężczyzna kłamie, więc po co te wszystkie szopki?

gorat - 27 Maj 2008, 14:19

agnieszka: jak trafia się dobra facecja, nie mogę jej odmówić ;)


(Czy ja widzę powyżej kalambur??)

adi_s - 27 Maj 2008, 14:27

do jutra
agnieszka_ask - 27 Maj 2008, 14:29

gorat, jaki kalambur? :shock:

lecę na tzw. lunch :mrgreen:

gorat - 27 Maj 2008, 14:30

Wyobraź sobie dwunożną facecję ;)

Smacznego - postawisz coś po powrocie w karczmie? :P:

ilcattivo13 - 27 Maj 2008, 14:36

Czas spać - dwa nocznyje dozory do "cywilnego cywila" :D
Witchma - 27 Maj 2008, 14:55

Specjalnie dla Adanedhela będę pisać z wielkimi literami, może ktoś umrze ze zdziwienia. <== kropka* :D

* Didaskalia będą bez wielkich liter.

agnieszka_ask - 27 Maj 2008, 15:38

Witchma, co za miły gest! Myślisz, że to doceni? Ja bym w sumie nie miała nic przeciwko pisaniu z wielkimi literami, pod warunkiem, że On będzie używał znaków interpunkcyjnych wszędzie tam, gdzie są one wymagane. Co ty na to? :mrgreen:
Witchma - 27 Maj 2008, 15:44

Agreed, że też sięgnę do staropolszczyzny. :twisted: Właśnie na HBO leci druga część "Piratów z Karaibów" i w związku z tym zaraz zmieniam avatar. ;P:
agnieszka_ask - 27 Maj 2008, 15:46

Witchma, błagam, tylko nie Orlando! (jednakowoż Johny zawsze może być ;) )
Witchma - 27 Maj 2008, 15:47

agnieszka_ask napisał/a
tylko nie Orlando


Nie mogłabym tego sobie (i Wam) zrobić. :D

A co do avika, to znalazłam "something much more better". :wink:

Hubert - 27 Maj 2008, 15:50

Dzień dobry.
gorat - 27 Maj 2008, 16:08

Właśnie przypadkiem wszedłem normalną drogą do tego tematu - po pierwsze nieczytane. 856 strona nie brzmi zachęcająco...








SPAMERZY!








.

agnieszka_ask - 27 Maj 2008, 16:15

no właśnie, słyszeliście spamerzy!! gdzie wy jesteście??
dlaczego cała odpowiedzialność za dostarczenie świeżej lektury dla gorat spada na barki garstki osób!
brać się za (spamo)pisanie, i to już!


:mrgreen:

Studnia - 27 Maj 2008, 16:17

Bry...
gorat - 27 Maj 2008, 16:21

Karetka dla Studni! Monosylabami pisze!
Witchma - 27 Maj 2008, 16:22

Zimno mu, ot co :)
Studnia - 27 Maj 2008, 16:23

Kto?! Ja? Nie trza mi pomocy... Ino chwili spokoju...

Edit: Witchma, zimno?? Nie wiem jak tam u Ciebie w tym Zgierzu, ale tutaj jest ciepło, nawet całkiem ciepło.

Hubert - 27 Maj 2008, 17:07

Zmykam na dziś. Trzymajcie się.
Gwynhwar - 27 Maj 2008, 17:15

Bzium. Empik. Bzium.
Witchma - 27 Maj 2008, 17:42

Studnia, u mnie 22 stopnie, zachmurzenie umiarkowane :)
Studnia - 27 Maj 2008, 17:47

Witchma, toć zupełnie jak u mnie... I oby tak dalej, bo na piwo ide.
Adanedhel - 27 Maj 2008, 18:03

Zaczęły używać wielkich liter :shock: No normalnie wycałuję przy pierwszej okazji :mrgreen:
Studnia - 27 Maj 2008, 18:06

Adanedhel napisał/a
No normalnie wycałuję przy pierwszej okazji
Adanedhel


Ty weź ich nie strasz... :wink:

Witchma - 27 Maj 2008, 18:07

Studnia napisał/a
Ty weź ich nie strasz... :wink:


Tych wielkich liter chyba...? :D



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group