Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...
Indy - 27 Maj 2008, 14:02
Czołgiem
Selithira - 27 Maj 2008, 14:02
Cześć. Nudzi mi się dramatycznie. I dwie strony nader interesującej (nawet jak na ten wątek ) dyskusji mnie ominęły
gorat - 27 Maj 2008, 14:04
Kropki w niektórych zdaniach stają się duże kolorowe
adi, kobietom trzeba walić prawdę między oczy - jak się nakryją nogami, jest na co popatrzeć
agnieszka_ask - 27 Maj 2008, 14:10
| adi_s napisał/a | | Adashi, kobiety lubią być okłamywane |
a gdzie jakieś mrugnięcie okiem, albo inna emotka na znak że żartujesz! Hmmm?
| Adanedhel napisał/a | Żebyście jeszcze dziołchy, przy całym tym swoim uroku, potrafiły we właściwym miejscu wielką literę wstawić, to byłbym wniebowzięty |
ale wstawianie dużych literek jest nudne
| gorat napisał/a | jak się nakryją nogami, jest na co popatrzeć |
a kiedy ty się taki... mało poprawny zrobił??
adi_s - 27 Maj 2008, 14:12
prawde mówić? takiej brawury to jeszcze nie próbowałem
agnieszka_ask - 27 Maj 2008, 14:13
to spróbuj!
my i tak wiemy, kiedy mężczyzna kłamie, więc po co te wszystkie szopki?
gorat - 27 Maj 2008, 14:19
agnieszka: jak trafia się dobra facecja, nie mogę jej odmówić
(Czy ja widzę powyżej kalambur??)
adi_s - 27 Maj 2008, 14:27
do jutra
agnieszka_ask - 27 Maj 2008, 14:29
gorat, jaki kalambur?
lecę na tzw. lunch
gorat - 27 Maj 2008, 14:30
Wyobraź sobie dwunożną facecję
Smacznego - postawisz coś po powrocie w karczmie?
ilcattivo13 - 27 Maj 2008, 14:36
Czas spać - dwa nocznyje dozory do "cywilnego cywila"
Witchma - 27 Maj 2008, 14:55
Specjalnie dla Adanedhela będę pisać z wielkimi literami, może ktoś umrze ze zdziwienia. <== kropka*
* Didaskalia będą bez wielkich liter.
agnieszka_ask - 27 Maj 2008, 15:38
Witchma, co za miły gest! Myślisz, że to doceni? Ja bym w sumie nie miała nic przeciwko pisaniu z wielkimi literami, pod warunkiem, że On będzie używał znaków interpunkcyjnych wszędzie tam, gdzie są one wymagane. Co ty na to?
Witchma - 27 Maj 2008, 15:44
Agreed, że też sięgnę do staropolszczyzny. Właśnie na HBO leci druga część "Piratów z Karaibów" i w związku z tym zaraz zmieniam avatar.
agnieszka_ask - 27 Maj 2008, 15:46
Witchma, błagam, tylko nie Orlando! (jednakowoż Johny zawsze może być )
Witchma - 27 Maj 2008, 15:47
| agnieszka_ask napisał/a | | tylko nie Orlando |
Nie mogłabym tego sobie (i Wam) zrobić.
A co do avika, to znalazłam "something much more better".
Hubert - 27 Maj 2008, 15:50
Dzień dobry.
gorat - 27 Maj 2008, 16:08
Właśnie przypadkiem wszedłem normalną drogą do tego tematu - po pierwsze nieczytane. 856 strona nie brzmi zachęcająco...
SPAMERZY!
.
agnieszka_ask - 27 Maj 2008, 16:15
no właśnie, słyszeliście spamerzy!! gdzie wy jesteście??
dlaczego cała odpowiedzialność za dostarczenie świeżej lektury dla gorat spada na barki garstki osób!
brać się za (spamo)pisanie, i to już!
Studnia - 27 Maj 2008, 16:17
Bry...
gorat - 27 Maj 2008, 16:21
Karetka dla Studni! Monosylabami pisze!
Witchma - 27 Maj 2008, 16:22
Zimno mu, ot co
Studnia - 27 Maj 2008, 16:23
Kto?! Ja? Nie trza mi pomocy... Ino chwili spokoju...
Edit: Witchma, zimno?? Nie wiem jak tam u Ciebie w tym Zgierzu, ale tutaj jest ciepło, nawet całkiem ciepło.
Hubert - 27 Maj 2008, 17:07
Zmykam na dziś. Trzymajcie się.
Gwynhwar - 27 Maj 2008, 17:15
Bzium. Empik. Bzium.
Witchma - 27 Maj 2008, 17:42
Studnia, u mnie 22 stopnie, zachmurzenie umiarkowane
Studnia - 27 Maj 2008, 17:47
Witchma, toć zupełnie jak u mnie... I oby tak dalej, bo na piwo ide.
Adanedhel - 27 Maj 2008, 18:03
Zaczęły używać wielkich liter No normalnie wycałuję przy pierwszej okazji
Studnia - 27 Maj 2008, 18:06
| Adanedhel napisał/a | | No normalnie wycałuję przy pierwszej okazji | Adanedhel
Ty weź ich nie strasz...
Witchma - 27 Maj 2008, 18:07
| Studnia napisał/a | Ty weź ich nie strasz... |
Tych wielkich liter chyba...?
|
|
|