To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...

Witchma - 27 Maj 2008, 12:18

nie, ale jak bym czytała i miała obok siebie może może albo jakieś hełmy i harty dwa razy tak samo, to trzeba będzie się zastanawiać, co autor miał na myśli (bo nie zawsze wynika to automatycznie z kontekstu), a teraz widzę i wiem :D zasada minimalnego wysiłku mówi mi, że jest lepiej, jak jest :)
agnieszka_ask - 27 Maj 2008, 12:22

a może tylko kwestia przyzwyczajenia? ;)
tak, czy siak modyfikacja orografii jest nie do uniknięcia, i albo zrobią to profesjonaliści, albo kolejne, coraz bardziej leniwe pokolenia. jak myślisz, co gorsze? ;)

Witchma - 27 Maj 2008, 12:27

agnieszka_ask napisał/a
albo kolejne, coraz bardziej leniwe pokolenia


byle to mnie nie sięgnęło, a potem choćby i potop ;P:

agnieszka_ask napisał/a
a może tylko kwestia przyzwyczajenia? ;)


nie wiem, czy zdołałabym się przyzwyczaić... gdyby tak dzieci od zerówki się uczyły, to co innego
a swoją drogą czytałam książkę, gdzie ważnym elementem fabuły były zdania lub fragmenty zdań, a czasem tylko słowa wypowiadane przez kobietę w śpiączce - pozornie bez sensu i nie powiązane z niczym... czasem tylko ortografia naprowadzała czytelnika na trop, ciekawe, jak by to wyglądało bez niej :roll:

adi_s - 27 Maj 2008, 12:28

najbardziej ciekawy jestem ile osób zauwarzyło moje błędy bo nie zawsze mnie ludzie poprawiają , a dyktanda to ja nie pisałem od pirewszej liceum
oczywiście pałe dostałem :wink:

Witchma - 27 Maj 2008, 12:31

ja zauwaŻyłam :)
adi_s - 27 Maj 2008, 12:32

kurde :oops:
Godzilla - 27 Maj 2008, 12:35

Ja terz zaówarzyłam :mrgreen:
agnieszka_ask - 27 Maj 2008, 12:38

Witchma napisał/a
byle to mnie nie sięgnęło, a potem choćby i potop ;P:

ależ to samolubne! ;P: ;P:

adi_s napisał/a
najbardziej ciekawy jestem ile osób zauwarzyło moje błędy

uwierz mi, że całkiem sporo.
a to, że nie wszyscy i nie wszędzie poprawiają, hmmm... a powinni zawsze i wszędzie? - chyba byś tego nie chciał ;)

Witchma - 27 Maj 2008, 12:40

agnieszka_ask napisał/a
ależ to samolubne! ;P: ;P:


no bo ludzie to tacy wstrętni egoiści - wszyscy myślą o sobie i tylko ja myślę o mnie :)

agnieszka_ask - 27 Maj 2008, 12:41

:mrgreen: dobre!!! :mrgreen: :mrgreen: :bravo
adi_s - 27 Maj 2008, 12:45

znikam ale tylko na pół godzinki
Adashi - 27 Maj 2008, 12:53

Ale męczycie nowego z tą ortografią, kobiety potrafią być wredne :twisted:

---

Ahoj ludkowie :)

agnieszka_ask - 27 Maj 2008, 12:56

Adashi napisał/a
kobiety potrafią być wredne :twisted:

ale też zgrabne, powabne i urocze - to wam powinno wiele wynagrodzić :twisted: ;P:

Witchma - 27 Maj 2008, 12:59

Adashi napisał/a
Ale męczycie nowego z tą ortografią, kobiety potrafią być wredne :twisted:


widzę Adashi, że zazdrościsz nowemu :twisted: a ile to dzisiaj napisałeś, co? ;P:

Adashi - 27 Maj 2008, 13:04

agnieszka_ask, czasami mam wrażenie, że to się zeruje ;P:

Witchma, nie masz serca :cry:

Witchma - 27 Maj 2008, 13:07

Adashi napisał/a
Witchma, nie masz serca :cry:


mam, ale schowane ;P: jeszcze by mi kto złamał :mrgreen:

agnieszka_ask - 27 Maj 2008, 13:09

Adashi napisał/a
agnieszka_ask, czasami mam wrażenie, że to się zeruje ;P:

no to się teraz zapowietrzyłam!
ja Ci zaraz dam "zeruje" :evil:

Adashi - mężczyzno - istoto marna - to ty nie wiesz, że w takich sytuacjach należy kobietę okłamać i powiedzieć jej: "ależ oczywiście, że Twój urok wynagradza mi wszystko" (należy jeszcze dodać słodki uśmiech)
ło boziu, ci mężczyźni - każdego z osobna trzeba edukować... pfff




:wink: ;P:

Witchma - 27 Maj 2008, 13:11

agnieszka_ask napisał/a
ło boziu, ci mężczyźni - każdego z osobna trzeba edukować... pfff


a potem Ci taki napisze, że odporny na wiedzę jest i od wczoraj już nic nie pamięta :D

Adashi - 27 Maj 2008, 13:12

Nie dość, że wredne, to jeszcze namawiają do kłamstwa... brak mi słów :twisted:
agnieszka_ask - 27 Maj 2008, 13:16

Witchma, nooo, święta racja, ale za to spróbuj ty nie pamiętać ;) hihihihi (chociaż czasem strasznie by się chciało :lol: )

Adashi napisał/a
brak mi słów :twisted:

też się zapowietrzyłeś?

adi_s - 27 Maj 2008, 13:17

Adashi, kobiety lubią być okłamywane
Adashi - 27 Maj 2008, 13:18

agnieszka_ask napisał/a
też się zapowietrzyłeś?

Nie, idę pisać, bo mnie Witchma-Zła Kobieta strofuje...

Pa!

Witchma - 27 Maj 2008, 13:18

Adashi napisał/a
brak mi słów


no teraz to na pewno nic nie napiszesz...

edit:

Adashi napisał/a
Nie, idę pisać, bo mnie Witchma-Zła Kobieta strofuje...


jejku, jaka samodyscyplina :D jestem z Ciebie dumna ;P: odwołuję wcześniejsze

Adanedhel - 27 Maj 2008, 13:36

Zaglądam na godzinkę i co widzę? Cała strona rozmowy o ortografii mnie ominęła :evil:

Żebyście jeszcze dziołchy, przy całym tym swoim uroku, potrafiły we właściwym miejscu wielką literę wstawić, to byłbym wniebowzięty :twisted:

Witchma - 27 Maj 2008, 13:42

Adanedhel napisał/a
potrafiły we właściwym miejscu wielką literę wstawić


a w którym nie wstawiamy? :roll:

Adanedhel - 27 Maj 2008, 13:44

Nawet nie próbuj mi wmówić, że źle odczytuję początki zdań ;)
Iwan - 27 Maj 2008, 13:45

hej:)
Witchma - 27 Maj 2008, 13:46

Adanedhel, to w takim razie, gdzie u Ciebie kropki? :twisted:
ilcattivo13 - 27 Maj 2008, 13:49

Dziń dybry!
Adanedhel - 27 Maj 2008, 13:49

A są. Tylko się ukrywają czasem ;P: Zwykle dbam o interpunkcję jak żołnierz o stopy :mrgreen:


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group