Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...
Witchma - 27 Maj 2008, 12:18
nie, ale jak bym czytała i miała obok siebie może może albo jakieś hełmy i harty dwa razy tak samo, to trzeba będzie się zastanawiać, co autor miał na myśli (bo nie zawsze wynika to automatycznie z kontekstu), a teraz widzę i wiem zasada minimalnego wysiłku mówi mi, że jest lepiej, jak jest
agnieszka_ask - 27 Maj 2008, 12:22
a może tylko kwestia przyzwyczajenia?
tak, czy siak modyfikacja orografii jest nie do uniknięcia, i albo zrobią to profesjonaliści, albo kolejne, coraz bardziej leniwe pokolenia. jak myślisz, co gorsze?
Witchma - 27 Maj 2008, 12:27
| agnieszka_ask napisał/a | | albo kolejne, coraz bardziej leniwe pokolenia |
byle to mnie nie sięgnęło, a potem choćby i potop
| agnieszka_ask napisał/a | a może tylko kwestia przyzwyczajenia? |
nie wiem, czy zdołałabym się przyzwyczaić... gdyby tak dzieci od zerówki się uczyły, to co innego
a swoją drogą czytałam książkę, gdzie ważnym elementem fabuły były zdania lub fragmenty zdań, a czasem tylko słowa wypowiadane przez kobietę w śpiączce - pozornie bez sensu i nie powiązane z niczym... czasem tylko ortografia naprowadzała czytelnika na trop, ciekawe, jak by to wyglądało bez niej
adi_s - 27 Maj 2008, 12:28
najbardziej ciekawy jestem ile osób zauwarzyło moje błędy bo nie zawsze mnie ludzie poprawiają , a dyktanda to ja nie pisałem od pirewszej liceum
oczywiście pałe dostałem
Witchma - 27 Maj 2008, 12:31
ja zauwaŻyłam
adi_s - 27 Maj 2008, 12:32
kurde
Godzilla - 27 Maj 2008, 12:35
Ja terz zaówarzyłam
agnieszka_ask - 27 Maj 2008, 12:38
| Witchma napisał/a | byle to mnie nie sięgnęło, a potem choćby i potop |
ależ to samolubne!
| adi_s napisał/a | | najbardziej ciekawy jestem ile osób zauwarzyło moje błędy |
uwierz mi, że całkiem sporo.
a to, że nie wszyscy i nie wszędzie poprawiają, hmmm... a powinni zawsze i wszędzie? - chyba byś tego nie chciał
Witchma - 27 Maj 2008, 12:40
| agnieszka_ask napisał/a | ależ to samolubne! |
no bo ludzie to tacy wstrętni egoiści - wszyscy myślą o sobie i tylko ja myślę o mnie
agnieszka_ask - 27 Maj 2008, 12:41
dobre!!!
adi_s - 27 Maj 2008, 12:45
znikam ale tylko na pół godzinki
Adashi - 27 Maj 2008, 12:53
Ale męczycie nowego z tą ortografią, kobiety potrafią być wredne
---
Ahoj ludkowie
agnieszka_ask - 27 Maj 2008, 12:56
| Adashi napisał/a | kobiety potrafią być wredne |
ale też zgrabne, powabne i urocze - to wam powinno wiele wynagrodzić
Witchma - 27 Maj 2008, 12:59
| Adashi napisał/a | Ale męczycie nowego z tą ortografią, kobiety potrafią być wredne |
widzę Adashi, że zazdrościsz nowemu a ile to dzisiaj napisałeś, co?
Adashi - 27 Maj 2008, 13:04
agnieszka_ask, czasami mam wrażenie, że to się zeruje
Witchma, nie masz serca
Witchma - 27 Maj 2008, 13:07
| Adashi napisał/a | Witchma, nie masz serca |
mam, ale schowane jeszcze by mi kto złamał
agnieszka_ask - 27 Maj 2008, 13:09
| Adashi napisał/a | agnieszka_ask, czasami mam wrażenie, że to się zeruje |
no to się teraz zapowietrzyłam!
ja Ci zaraz dam "zeruje"
Adashi - mężczyzno - istoto marna - to ty nie wiesz, że w takich sytuacjach należy kobietę okłamać i powiedzieć jej: "ależ oczywiście, że Twój urok wynagradza mi wszystko" (należy jeszcze dodać słodki uśmiech)
ło boziu, ci mężczyźni - każdego z osobna trzeba edukować... pfff
Witchma - 27 Maj 2008, 13:11
| agnieszka_ask napisał/a | ło boziu, ci mężczyźni - każdego z osobna trzeba edukować... pfff
|
a potem Ci taki napisze, że odporny na wiedzę jest i od wczoraj już nic nie pamięta
Adashi - 27 Maj 2008, 13:12
Nie dość, że wredne, to jeszcze namawiają do kłamstwa... brak mi słów
agnieszka_ask - 27 Maj 2008, 13:16
Witchma, nooo, święta racja, ale za to spróbuj ty nie pamiętać hihihihi (chociaż czasem strasznie by się chciało )
| Adashi napisał/a | brak mi słów |
też się zapowietrzyłeś?
adi_s - 27 Maj 2008, 13:17
Adashi, kobiety lubią być okłamywane
Adashi - 27 Maj 2008, 13:18
| agnieszka_ask napisał/a | | też się zapowietrzyłeś? |
Nie, idę pisać, bo mnie Witchma-Zła Kobieta strofuje...
Pa!
Witchma - 27 Maj 2008, 13:18
| Adashi napisał/a | | brak mi słów |
no teraz to na pewno nic nie napiszesz...
edit:
| Adashi napisał/a | | Nie, idę pisać, bo mnie Witchma-Zła Kobieta strofuje... |
jejku, jaka samodyscyplina jestem z Ciebie dumna odwołuję wcześniejsze
Adanedhel - 27 Maj 2008, 13:36
Zaglądam na godzinkę i co widzę? Cała strona rozmowy o ortografii mnie ominęła
Żebyście jeszcze dziołchy, przy całym tym swoim uroku, potrafiły we właściwym miejscu wielką literę wstawić, to byłbym wniebowzięty
Witchma - 27 Maj 2008, 13:42
| Adanedhel napisał/a | | potrafiły we właściwym miejscu wielką literę wstawić |
a w którym nie wstawiamy?
Adanedhel - 27 Maj 2008, 13:44
Nawet nie próbuj mi wmówić, że źle odczytuję początki zdań
Iwan - 27 Maj 2008, 13:45
hej:)
Witchma - 27 Maj 2008, 13:46
Adanedhel, to w takim razie, gdzie u Ciebie kropki?
ilcattivo13 - 27 Maj 2008, 13:49
Dziń dybry!
Adanedhel - 27 Maj 2008, 13:49
A są. Tylko się ukrywają czasem Zwykle dbam o interpunkcję jak żołnierz o stopy
|
|
|