Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...
Witchma - 26 Maj 2008, 20:45
najchętniej bym poszła spać... a robota czeka
ilcattivo13 - 26 Maj 2008, 21:56
Do jutra!
Hubert - 26 Maj 2008, 22:17
Dobranoc.
mawete - 26 Maj 2008, 22:25
co za debil prezesów wymyślił i ich durne pomysły?
znaczy cześć - padam na ryj
Chal-Chenet - 26 Maj 2008, 22:43
Dobranoc.
Fidel-F2 - 26 Maj 2008, 22:45
mawete, przytulić Cię?
mawete - 26 Maj 2008, 22:49
Fidel-F2: wybacz, ale wolę dziewczynki
i nie wiedziałem, że masz ciągotki do facetów...
Fidel-F2 - 26 Maj 2008, 22:52
tam ciągotki, empatyczny jestem
Adashi - 26 Maj 2008, 23:02
Ahoj nocna zmiano spamerów
Gwynhwar - 26 Maj 2008, 23:04
To ja ten... Spać pójdę
Dobranoc kochani!
Rodion - 26 Maj 2008, 23:06
No to ja sie oddale w tym samym kierunku.
Selithira - 26 Maj 2008, 23:13
Dobranoc Gwynce i reszcie spamerów... Zmęczona jestem.
mBiko - 26 Maj 2008, 23:25
Paputki dobrzy ludzie.
mawete - 26 Maj 2008, 23:58
dobranoc mBiko
Paputki...
gorat - 27 Maj 2008, 00:00
Dobrej nocy
Witchma - 27 Maj 2008, 00:09
dobrej nocki wszystkim
adi_s - 27 Maj 2008, 07:00
dzień dobry wszystkim w tym pięknym dniu
Lump Kałmuk - 27 Maj 2008, 07:11
dzień dobry
Chal-Chenet - 27 Maj 2008, 07:23
Dzień dobry. I zapewne do popołudnia. Pa.
Adanedhel - 27 Maj 2008, 08:20
Witam. Na dzień dobry Dream Theater - "The Answer Lies Within".
Look around
Where do you belong
Don't be afraid
You're not the only one
Don't let the day go by
Don't let it end
Don't let a day go by in doubt
The answer lies within
Agi - 27 Maj 2008, 08:23
witam
Kruk Siwy - 27 Maj 2008, 09:38
Cześć owocku leśny. Dobrego dnia!
Agi - 27 Maj 2008, 09:39
Dobrego dnia KRUKU
Witchma - 27 Maj 2008, 09:41
dzień dobry
Martva - 27 Maj 2008, 10:04
Cześć. Nie mam sieci na jednym kompie, bardzo wolną na drugim i znów zrobiłam masę bałaganu w swoim życiu. Ale przynajmniej słoneczko świeci i ładnie jest
Rodion - 27 Maj 2008, 10:29
Kolejne pozdrowienia z mrocznej otchłani.
dzejes - 27 Maj 2008, 10:33
Kawa się skończyła - koniec przerwy. CU.
gorat - 27 Maj 2008, 10:37
Rodion, słoneczko przecież świeci, jak Martva pisze, to może Ci podrzucić?
Gwynhwar - 27 Maj 2008, 10:39
Rodion, co to za smęty?
Bo po *beep* zaraz dostaniesz! Śliczny dzień dziś! Tylko czemu ja musze iść do pracy?
Cześć kochane potwory!
adi_s - 27 Maj 2008, 10:44
ja jestem w pracy i jakoś tak uśmieszk na mej twarzy gości bo nikt dzisiaj nie widzi co robie
|
|
|