To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...

Witchma - 26 Maj 2008, 20:45

najchętniej bym poszła spać... a robota czeka :(
ilcattivo13 - 26 Maj 2008, 21:56

Do jutra!
Hubert - 26 Maj 2008, 22:17

Dobranoc.
mawete - 26 Maj 2008, 22:25

co za debil prezesów wymyślił i ich durne pomysły?
znaczy cześć - padam na ryj :evil:

Chal-Chenet - 26 Maj 2008, 22:43

Dobranoc.
Fidel-F2 - 26 Maj 2008, 22:45

mawete, przytulić Cię?
mawete - 26 Maj 2008, 22:49

Fidel-F2: wybacz, ale wolę dziewczynki :D
i nie wiedziałem, że masz ciągotki do facetów... :twisted: :mrgreen:

Fidel-F2 - 26 Maj 2008, 22:52

tam ciągotki, empatyczny jestem
Adashi - 26 Maj 2008, 23:02

Ahoj nocna zmiano spamerów :)
Gwynhwar - 26 Maj 2008, 23:04

To ja ten... Spać pójdę :D

Dobranoc kochani!

Rodion - 26 Maj 2008, 23:06

No to ja sie oddale w tym samym kierunku.
Selithira - 26 Maj 2008, 23:13

Dobranoc Gwynce i reszcie spamerów... Zmęczona jestem.
mBiko - 26 Maj 2008, 23:25

Paputki dobrzy ludzie.
mawete - 26 Maj 2008, 23:58

dobranoc mBiko
Paputki... :mrgreen: ;P:

gorat - 27 Maj 2008, 00:00

Dobrej nocy :D
Witchma - 27 Maj 2008, 00:09

dobrej nocki wszystkim :)
adi_s - 27 Maj 2008, 07:00

dzień dobry wszystkim w tym pięknym dniu
Lump Kałmuk - 27 Maj 2008, 07:11

dzień dobry
Chal-Chenet - 27 Maj 2008, 07:23

Dzień dobry. I zapewne do popołudnia. Pa.
Adanedhel - 27 Maj 2008, 08:20

Witam. Na dzień dobry Dream Theater - "The Answer Lies Within".

Look around
Where do you belong
Don't be afraid
You're not the only one

Don't let the day go by
Don't let it end
Don't let a day go by in doubt
The answer lies within

Agi - 27 Maj 2008, 08:23

witam
Kruk Siwy - 27 Maj 2008, 09:38

Cześć owocku leśny. Dobrego dnia!
Agi - 27 Maj 2008, 09:39

Dobrego dnia KRUKU
Witchma - 27 Maj 2008, 09:41

dzień dobry :)
Martva - 27 Maj 2008, 10:04

Cześć. Nie mam sieci na jednym kompie, bardzo wolną na drugim i znów zrobiłam masę bałaganu w swoim życiu. Ale przynajmniej słoneczko świeci i ładnie jest :twisted:
Rodion - 27 Maj 2008, 10:29

Kolejne pozdrowienia z mrocznej otchłani.
dzejes - 27 Maj 2008, 10:33

Kawa się skończyła - koniec przerwy. CU.
gorat - 27 Maj 2008, 10:37

Rodion, słoneczko przecież świeci, jak Martva pisze, to może Ci podrzucić?
Gwynhwar - 27 Maj 2008, 10:39

Rodion, co to za smęty? :evil:

Bo po *beep* zaraz dostaniesz! Śliczny dzień dziś! Tylko czemu ja musze iść do pracy? :(

Cześć kochane potwory!

adi_s - 27 Maj 2008, 10:44

ja jestem w pracy i jakoś tak uśmieszk na mej twarzy gości bo nikt dzisiaj nie widzi co robie


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group