To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...

Gwynhwar - 26 Maj 2008, 13:02

ŁUBUDU!

Cześć :mrgreen:

adi_s - 26 Maj 2008, 13:20

spowrotem jestem
Witchma - 26 Maj 2008, 13:24

a nawet z powrotem chyba :)
adi_s - 26 Maj 2008, 13:27

a co ja poradze że pisać nie umiem
Witchma - 26 Maj 2008, 13:28

uczyć się :D
adi_s - 26 Maj 2008, 13:29

nie pomaga :cry:
gorat - 26 Maj 2008, 14:40

Czołem @_@


Tak mnie zastanowiło, czy poprzednik nie ma czegoś wspólnego z Adim Szarym. No? :wink:

adi_s - 26 Maj 2008, 14:42

nie, nie znam nikogo takiego
gorat - 26 Maj 2008, 14:44

Szkoda - dobre kontakty z AP by mi się przydały :D
adi_s - 26 Maj 2008, 14:50

koledzy wołają, idę na piwo
do jutra
mam nadzieję

ilcattivo13 - 26 Maj 2008, 15:45

Niech będzie dzień dobry!
Witchma - 26 Maj 2008, 16:07

wybywam nauczać :|
Kruk Siwy - 26 Maj 2008, 16:49

Tak właśnie zobaczyłem przed chwilą, że niedawno stukneło mi dwa lata na forum...hm.
A tak niewinnie się zaczęło.

Adanedhel - 26 Maj 2008, 17:55

Witam. Zaraz będzie obowiązkowa herbata z mlekiem. Dziś popołudniowo gra Velvet Underground i Nico - "The Black Angel's Death Song".
gorat - 26 Maj 2008, 17:56

Tak, a potem to Sodoma, Gomora i gorzej :twisted:
Gwynhwar - 26 Maj 2008, 18:05

Jest słabo... Błeh...


Empik Posen więzi mnie do 19... Byle do Czerwca! Ksiązki mi się kończą!

gorat - 26 Maj 2008, 18:10

Jak "się kończą" :shock: Do blogu precz i tłumacz się!
Klimatyzacja nadal ******a i do *beep*? :?

Gwynhwar - 26 Maj 2008, 18:27

Klimatyzacja nadal beep :D Ale mamy nową firmę, więc tego lata być może znów powróci nadzieja!

A kończą mi się książki zakupione w tym miesiącu... Zatem czekam na wypłatę, żeby nabyć kolejne :D

gorat - 26 Maj 2008, 18:31

Być nie może, że się kończą! Ultraszybko czytasz?
Adanedhel - 26 Maj 2008, 18:33

Przypomniała mi się koleżanka, która na targach kupiła chyba 30 książek. W ciągu tygodnia przerobiła 10, a takie tempo czytania utrzymuje od jakiegoś czasu :D (ciekawe, jak jej pójdzie z fantastyką, na którą właśnie ją nawracam ;) ).
gorat - 26 Maj 2008, 18:54

Dawaj kontakty! Bosko brzmi!
Adanedhel - 26 Maj 2008, 18:55

Kontakty zachowuję do własnej wiadomości :twisted:
gorat - 26 Maj 2008, 18:57

:x
Adanedhel - 26 Maj 2008, 19:00

No i co się złościsz? ;P: I tak większą szansę masz na dodzwonienie się do prezydenta Rosji, niż do niej :mrgreen:
Witchma - 26 Maj 2008, 19:00

jeszcze tylko godzina, przeżyję, przeżyję, przeżyję, przeżyję... przeżyję...?
Adanedhel - 26 Maj 2008, 19:06

Oczywiście, że przeżyjesz. Pamiętaj, non omnis moriar.
Hubert - 26 Maj 2008, 20:19

Dobry wieczór :)
Chal-Chenet - 26 Maj 2008, 20:20

Dzień dobry.
mBiko - 26 Maj 2008, 20:33

Witajcie.

Podeprzyj bracie ciężki łeb, na ławie ze mną siądź.
Posłuchaj, a opowiem ci dziwną historię mą,
Jak za żeglarski trud i znój odpłacił mi się los,
Że Anglii mej wysoki brzeg już tylko wspomnień mgłą.

Iwan - 26 Maj 2008, 20:44

a ja sie juz pozegnam bo zaraz do roboty ide, miłego wieczoru życze


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group