Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...
Gwynhwar - 26 Maj 2008, 13:02
ŁUBUDU!
Cześć
adi_s - 26 Maj 2008, 13:20
spowrotem jestem
Witchma - 26 Maj 2008, 13:24
a nawet z powrotem chyba
adi_s - 26 Maj 2008, 13:27
a co ja poradze że pisać nie umiem
Witchma - 26 Maj 2008, 13:28
uczyć się
adi_s - 26 Maj 2008, 13:29
nie pomaga
gorat - 26 Maj 2008, 14:40
Czołem @_@
Tak mnie zastanowiło, czy poprzednik nie ma czegoś wspólnego z Adim Szarym. No?
adi_s - 26 Maj 2008, 14:42
nie, nie znam nikogo takiego
gorat - 26 Maj 2008, 14:44
Szkoda - dobre kontakty z AP by mi się przydały
adi_s - 26 Maj 2008, 14:50
koledzy wołają, idę na piwo
do jutra
mam nadzieję
ilcattivo13 - 26 Maj 2008, 15:45
Niech będzie dzień dobry!
Witchma - 26 Maj 2008, 16:07
wybywam nauczać
Kruk Siwy - 26 Maj 2008, 16:49
Tak właśnie zobaczyłem przed chwilą, że niedawno stukneło mi dwa lata na forum...hm.
A tak niewinnie się zaczęło.
Adanedhel - 26 Maj 2008, 17:55
Witam. Zaraz będzie obowiązkowa herbata z mlekiem. Dziś popołudniowo gra Velvet Underground i Nico - "The Black Angel's Death Song".
gorat - 26 Maj 2008, 17:56
Tak, a potem to Sodoma, Gomora i gorzej
Gwynhwar - 26 Maj 2008, 18:05
Jest słabo... Błeh...
Empik Posen więzi mnie do 19... Byle do Czerwca! Ksiązki mi się kończą!
gorat - 26 Maj 2008, 18:10
Jak "się kończą" Do blogu precz i tłumacz się!
Klimatyzacja nadal ******a i do *beep*?
Gwynhwar - 26 Maj 2008, 18:27
Klimatyzacja nadal beep Ale mamy nową firmę, więc tego lata być może znów powróci nadzieja!
A kończą mi się książki zakupione w tym miesiącu... Zatem czekam na wypłatę, żeby nabyć kolejne
gorat - 26 Maj 2008, 18:31
Być nie może, że się kończą! Ultraszybko czytasz?
Adanedhel - 26 Maj 2008, 18:33
Przypomniała mi się koleżanka, która na targach kupiła chyba 30 książek. W ciągu tygodnia przerobiła 10, a takie tempo czytania utrzymuje od jakiegoś czasu (ciekawe, jak jej pójdzie z fantastyką, na którą właśnie ją nawracam ).
gorat - 26 Maj 2008, 18:54
Dawaj kontakty! Bosko brzmi!
Adanedhel - 26 Maj 2008, 18:55
Kontakty zachowuję do własnej wiadomości
gorat - 26 Maj 2008, 18:57
Adanedhel - 26 Maj 2008, 19:00
No i co się złościsz? I tak większą szansę masz na dodzwonienie się do prezydenta Rosji, niż do niej
Witchma - 26 Maj 2008, 19:00
jeszcze tylko godzina, przeżyję, przeżyję, przeżyję, przeżyję... przeżyję...?
Adanedhel - 26 Maj 2008, 19:06
Oczywiście, że przeżyjesz. Pamiętaj, non omnis moriar.
Hubert - 26 Maj 2008, 20:19
Dobry wieczór
Chal-Chenet - 26 Maj 2008, 20:20
Dzień dobry.
mBiko - 26 Maj 2008, 20:33
Witajcie.
Podeprzyj bracie ciężki łeb, na ławie ze mną siądź.
Posłuchaj, a opowiem ci dziwną historię mą,
Jak za żeglarski trud i znój odpłacił mi się los,
Że Anglii mej wysoki brzeg już tylko wspomnień mgłą.
Iwan - 26 Maj 2008, 20:44
a ja sie juz pozegnam bo zaraz do roboty ide, miłego wieczoru życze
|
|
|