To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...

Kruk Siwy - 26 Maj 2008, 10:44

Rodion, sam jesteś bulewci.

A w Poznaniu tylko się przesiadałem, tak że nawet nie dawałem znać. Ale piękny dworzec macie. Całkiem popierniczony. Lichtenstein się zgubił i mało na zawsze nie został w kraju kartofla, bulweci, gruli, ziemniaka, pyr (niepotrzebne skreślić).

adi_s - 26 Maj 2008, 10:45

cześć dawno mnie tu nie było
Rodion - 26 Maj 2008, 10:48

Kruk Siwy napisał/a
Rodion, sam jesteś bulewci.


A dzięki. Na szczęście nie trampane.

Dworzec całkiem normalny. Może trafiłeś gdzie indziej? I jako ze nie pamiętasz gdzie, podałeś pierwsza lepsza nazwę miasta? ;P:

Kruk Siwy - 26 Maj 2008, 10:51

E tam. Ja czasami trzeżwieję w przeciwieństwie do co poniektórych. Numerację peronów w Posnanii mają ciekawą. Kto był ten wie, szanowny Kartoflu!
Rodion - 26 Maj 2008, 10:54

Z tego co dane mi było zauważyć to i wspomniana numeracja jest całkiem przyswajalna dla przeciętnej percepcji. :roll:
Anonymous - 26 Maj 2008, 10:55

Czesc milosnicy plodow rolnych.
Agi - 26 Maj 2008, 10:55

Numerecja peronów w Poznaniu całkiem zwyczajna. W jedną stronę od hali głównej 1, 2, 3, a w drugą 4, 5, 6, 7.
Witchma - 26 Maj 2008, 10:57

i całkiem normalnie wszyscy się poruszają ruchem konika szachowego? :D
Adashi - 26 Maj 2008, 10:58

Pewnie chodzi o to, że jest jeszcze np peron 4a :roll:
Witchma - 26 Maj 2008, 10:59

a nie 9 i 3/4? :D
Kruk Siwy - 26 Maj 2008, 11:02

Jeżeli to jest normalne to Boże miej w opiece Pyrlandię! Hihihihi
adi_s - 26 Maj 2008, 11:05

ale sie peronów czepiliście
nie wszędzie musi być normalnie

Adashi - 26 Maj 2008, 11:05

Mamy też Dworzec Zachodni zaraz obok Dworca Głównego, a jakby tego jeszcze było mało to kawałek dalej jest Dworzec Letni :mrgreen: Ale co się dziwicie, w końcu to już Europa ;P:
Easy - 26 Maj 2008, 11:06

Kocioł życiowy jest do kitu.

Na 70% wyprowadzam się za niedługo do Wrocławia.

Kruk Siwy - 26 Maj 2008, 11:06

adi_s
Latarni jak raz nie było, to się peronów czepiamy. Ty uważaj żebyśmy się Soliny nie czepili...

Adashi - 26 Maj 2008, 11:07

Jakże to tak, najpierw zabrali nam Expo, potem Szkołę Oficerską, następnie szybką kolej "Y" a teraz jeszcze Easy'ego? No foch normalnie :evil:
Easy - 26 Maj 2008, 11:09

Ale Euro nie zabrali, więc nie jest źle.
adi_s - 26 Maj 2008, 11:11

Soliny nie ruszać bo można utonąć a najpewnie to się czymś zarazić
Adashi - 26 Maj 2008, 11:13

Easy napisał/a
Ale Euro nie zabrali, więc nie jest źle.

Ale Groclin już tak, przechery jedne :evil:

Kruk Siwy - 26 Maj 2008, 11:14

adi_s, zaraziłem się już. Wielką miłością do tych okolic. To chyba nieuleczalne.
Easy - 26 Maj 2008, 11:16

Adashi napisał/a
Easy napisał/a
Ale Euro nie zabrali, więc nie jest źle.

Ale Groclin już tak, przechery jedne :evil:


No fakt. Mają rozmach skur... No mają rozmach.

Adashi - 26 Maj 2008, 11:17

Dlatego bądź patriotą :!:
Easy - 26 Maj 2008, 11:19

Zawsze pozostaje te 30%.
adi_s - 26 Maj 2008, 11:21

Kruk Siwy, dziś wypije za twa chorobe
Kruk Siwy - 26 Maj 2008, 11:24

Żeby się umocniła! Chlup w ten głupi dziób!
dalambert - 26 Maj 2008, 11:30

Kruk Siwy, uleczalne - wyjedź na Roztocze , tam dopiero zapadniesz / piwo miejscowe Perła- zacne/ Hej, hej wszystkim :D
Kruk Siwy - 26 Maj 2008, 11:31

Czeźwy jesteś? Hiba nie bałdzo sądząc po pisowni... Roztocze tyż pikne. Byłem wiele, wiele razy.
I kiedyś pewnie powrócę. Ale Bieszczady... to kraina marzeń.

Anonymous - 26 Maj 2008, 11:42

Zgadzam sie. Roztocze jest piekne. Sprawdzcie sami pod mikroskopem. ;P:
merula - 26 Maj 2008, 11:58

Widziałam już ładniejsze istoty niż roztocze. ;P:
Iwan - 26 Maj 2008, 13:01

cześć :D


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group