Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...
Kruk Siwy - 26 Maj 2008, 10:44
Rodion, sam jesteś bulewci.
A w Poznaniu tylko się przesiadałem, tak że nawet nie dawałem znać. Ale piękny dworzec macie. Całkiem popierniczony. Lichtenstein się zgubił i mało na zawsze nie został w kraju kartofla, bulweci, gruli, ziemniaka, pyr (niepotrzebne skreślić).
adi_s - 26 Maj 2008, 10:45
cześć dawno mnie tu nie było
Rodion - 26 Maj 2008, 10:48
| Kruk Siwy napisał/a | | Rodion, sam jesteś bulewci. |
A dzięki. Na szczęście nie trampane.
Dworzec całkiem normalny. Może trafiłeś gdzie indziej? I jako ze nie pamiętasz gdzie, podałeś pierwsza lepsza nazwę miasta?
Kruk Siwy - 26 Maj 2008, 10:51
E tam. Ja czasami trzeżwieję w przeciwieństwie do co poniektórych. Numerację peronów w Posnanii mają ciekawą. Kto był ten wie, szanowny Kartoflu!
Rodion - 26 Maj 2008, 10:54
Z tego co dane mi było zauważyć to i wspomniana numeracja jest całkiem przyswajalna dla przeciętnej percepcji.
Anonymous - 26 Maj 2008, 10:55
Czesc milosnicy plodow rolnych.
Agi - 26 Maj 2008, 10:55
Numerecja peronów w Poznaniu całkiem zwyczajna. W jedną stronę od hali głównej 1, 2, 3, a w drugą 4, 5, 6, 7.
Witchma - 26 Maj 2008, 10:57
i całkiem normalnie wszyscy się poruszają ruchem konika szachowego?
Adashi - 26 Maj 2008, 10:58
Pewnie chodzi o to, że jest jeszcze np peron 4a
Witchma - 26 Maj 2008, 10:59
a nie 9 i 3/4?
Kruk Siwy - 26 Maj 2008, 11:02
Jeżeli to jest normalne to Boże miej w opiece Pyrlandię! Hihihihi
adi_s - 26 Maj 2008, 11:05
ale sie peronów czepiliście
nie wszędzie musi być normalnie
Adashi - 26 Maj 2008, 11:05
Mamy też Dworzec Zachodni zaraz obok Dworca Głównego, a jakby tego jeszcze było mało to kawałek dalej jest Dworzec Letni Ale co się dziwicie, w końcu to już Europa
Easy - 26 Maj 2008, 11:06
Kocioł życiowy jest do kitu.
Na 70% wyprowadzam się za niedługo do Wrocławia.
Kruk Siwy - 26 Maj 2008, 11:06
adi_s
Latarni jak raz nie było, to się peronów czepiamy. Ty uważaj żebyśmy się Soliny nie czepili...
Adashi - 26 Maj 2008, 11:07
Jakże to tak, najpierw zabrali nam Expo, potem Szkołę Oficerską, następnie szybką kolej "Y" a teraz jeszcze Easy'ego? No foch normalnie
Easy - 26 Maj 2008, 11:09
Ale Euro nie zabrali, więc nie jest źle.
adi_s - 26 Maj 2008, 11:11
Soliny nie ruszać bo można utonąć a najpewnie to się czymś zarazić
Adashi - 26 Maj 2008, 11:13
| Easy napisał/a | | Ale Euro nie zabrali, więc nie jest źle. |
Ale Groclin już tak, przechery jedne
Kruk Siwy - 26 Maj 2008, 11:14
adi_s, zaraziłem się już. Wielką miłością do tych okolic. To chyba nieuleczalne.
Easy - 26 Maj 2008, 11:16
| Adashi napisał/a | | Easy napisał/a | | Ale Euro nie zabrali, więc nie jest źle. |
Ale Groclin już tak, przechery jedne |
No fakt. Mają rozmach skur... No mają rozmach.
Adashi - 26 Maj 2008, 11:17
Dlatego bądź patriotą
Easy - 26 Maj 2008, 11:19
Zawsze pozostaje te 30%.
adi_s - 26 Maj 2008, 11:21
Kruk Siwy, dziś wypije za twa chorobe
Kruk Siwy - 26 Maj 2008, 11:24
Żeby się umocniła! Chlup w ten głupi dziób!
dalambert - 26 Maj 2008, 11:30
Kruk Siwy, uleczalne - wyjedź na Roztocze , tam dopiero zapadniesz / piwo miejscowe Perła- zacne/ Hej, hej wszystkim
Kruk Siwy - 26 Maj 2008, 11:31
Czeźwy jesteś? Hiba nie bałdzo sądząc po pisowni... Roztocze tyż pikne. Byłem wiele, wiele razy.
I kiedyś pewnie powrócę. Ale Bieszczady... to kraina marzeń.
Anonymous - 26 Maj 2008, 11:42
Zgadzam sie. Roztocze jest piekne. Sprawdzcie sami pod mikroskopem.
merula - 26 Maj 2008, 11:58
Widziałam już ładniejsze istoty niż roztocze.
Iwan - 26 Maj 2008, 13:01
cześć
|
|
|