Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...
Agi - 25 Maj 2008, 17:33
witam
Hubert - 25 Maj 2008, 19:31
Ja się już dziś nie pojawię więcej, więc - cześć.
Studnia - 25 Maj 2008, 19:36
Cześć. Bogu dzięki koniec długiego łikendu. Teraz można iść do pracy i odpocząć.
merula - 25 Maj 2008, 20:21
Finał "Tańca z Gwiazdami"
Dobranoc
Witchma - 25 Maj 2008, 20:26
| Studnia napisał/a | | Teraz można iść do pracy i odpocząć. |
święte słowa
dobry wieczór wszystkim
ilcattivo13 - 25 Maj 2008, 22:22
Bobranoc
Chal-Chenet - 25 Maj 2008, 22:24
Witchma, naprawdę święte słowa!
Dobranoc. Padam.
Godzilla - 25 Maj 2008, 22:56
Hej. Ja tu jeszcze siedzę, ale to już niedługo.
Adashi - 25 Maj 2008, 22:59
Ahoj dziobaki
Witchmo, dzięki
Jacek L. Komuda - 25 Maj 2008, 23:07
Witam
Adashi - 25 Maj 2008, 23:49
Dobranoc
Anonymous - 26 Maj 2008, 00:34
Widze, ze wszyscy sie zegnaja na dzisiaj, to ja jak zwykle zrobie na opak i sie przywitam. Dobry wieczor.
Selithira - 26 Maj 2008, 00:37
Nocna zmiana forumowa przyszła, mogę znikać
Dobranoc.
Agi - 26 Maj 2008, 06:28
witam
Virgo C. - 26 Maj 2008, 06:57
Dzień dobry wieczór
Zdaje się, że wiosna wróciła z długiego weekendu
Lump Kałmuk - 26 Maj 2008, 07:02
dzień dobry
merula - 26 Maj 2008, 07:33
Hej
Martva - 26 Maj 2008, 08:08
Dzień dobry
Kruk Siwy - 26 Maj 2008, 09:29
Heja!
Wczoraj miedzy godziną 17.40 a 18.00 byłem w Poznaniu. Pozdrowienia dla zjadaczy gruli!
Agi - 26 Maj 2008, 09:49
Kruku Siwy, grule to nie ten region. U nas pyrami karmią.
Studnia - 26 Maj 2008, 09:50
Bry... Początek normalnego tygodnia pracy. Żadnych długich łikendów, żadnego malowania, żadnych walących się rusztowań. Kocham moją prace
Kruk Siwy - 26 Maj 2008, 09:56
Agi, wstyd mi... u nas kartoflami to zowią. Ale tak i czy owak mączyste bulwy przywiezione zza oceanu całkiem niedawno miałem na myśli.
dzejes - 26 Maj 2008, 10:06
Ała, co się dzieje, gdzie ja jestem?
agnieszka_ask - 26 Maj 2008, 10:11
jakie pyry? jakie kartofle?
ludzie przecież to ziemniaki są!
cześć
Kruk Siwy - 26 Maj 2008, 10:13
Owszem, ziemniak, raczej Ziemniak jest taki gosc na forum ale co on ma do kartofii?
dzejes, nie wiem gdzie jesteś. Co ja wróżka żebym wiedział gdzieś złożył swe szlachetne zwłoki?
Godzilla - 26 Maj 2008, 10:25
Cześć. Wesołego poniedziałku, ludu roboczy.
Witchma - 26 Maj 2008, 10:29
dzień dobry wszystkim
za co mi dziękowałeś, Adashi?
Indy - 26 Maj 2008, 10:38
Czołgiem
Adashi - 26 Maj 2008, 10:38
Za motywację, Witchma
Kruku, coś ekspresem Ci ta wizyta w Poznaniu poszła
A tak w ogóle to AHOJ paszczaki
Rodion - 26 Maj 2008, 10:39
Kruku normalni ludzie mówią na to bulewci
Czyli bądźcie pozdrowieni
|
|
|