To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...

Agi - 25 Maj 2008, 17:33

witam
Hubert - 25 Maj 2008, 19:31

Ja się już dziś nie pojawię więcej, więc - cześć.
Studnia - 25 Maj 2008, 19:36

Cześć. Bogu dzięki koniec długiego łikendu. Teraz można iść do pracy i odpocząć.
merula - 25 Maj 2008, 20:21

Finał "Tańca z Gwiazdami"
Dobranoc

Witchma - 25 Maj 2008, 20:26

Studnia napisał/a
Teraz można iść do pracy i odpocząć.


święte słowa :)

dobry wieczór wszystkim

ilcattivo13 - 25 Maj 2008, 22:22

Bobranoc ;P:
Chal-Chenet - 25 Maj 2008, 22:24

Witchma, naprawdę święte słowa!

Dobranoc. Padam.

Godzilla - 25 Maj 2008, 22:56

Hej. Ja tu jeszcze siedzę, ale to już niedługo.
Adashi - 25 Maj 2008, 22:59

Ahoj dziobaki :)

Witchmo, dzięki :wink:

Jacek L. Komuda - 25 Maj 2008, 23:07

Witam
Adashi - 25 Maj 2008, 23:49

Dobranoc :)
Anonymous - 26 Maj 2008, 00:34

Widze, ze wszyscy sie zegnaja na dzisiaj, to ja jak zwykle zrobie na opak i sie przywitam. Dobry wieczor.
Selithira - 26 Maj 2008, 00:37

Nocna zmiana forumowa przyszła, mogę znikać :D
Dobranoc.

Agi - 26 Maj 2008, 06:28

witam
Virgo C. - 26 Maj 2008, 06:57

Dzień dobry wieczór :)
Zdaje się, że wiosna wróciła z długiego weekendu :D

Lump Kałmuk - 26 Maj 2008, 07:02

dzień dobry
merula - 26 Maj 2008, 07:33

Hej
Martva - 26 Maj 2008, 08:08

Dzień dobry :)
Kruk Siwy - 26 Maj 2008, 09:29

Heja!
Wczoraj miedzy godziną 17.40 a 18.00 byłem w Poznaniu. Pozdrowienia dla zjadaczy gruli!

Agi - 26 Maj 2008, 09:49

Kruku Siwy, grule to nie ten region. U nas pyrami karmią.
Studnia - 26 Maj 2008, 09:50

Bry... Początek normalnego tygodnia pracy. Żadnych długich łikendów, żadnego malowania, żadnych walących się rusztowań. Kocham moją prace :mrgreen:
Kruk Siwy - 26 Maj 2008, 09:56

Agi, wstyd mi... u nas kartoflami to zowią. Ale tak i czy owak mączyste bulwy przywiezione zza oceanu całkiem niedawno miałem na myśli.
dzejes - 26 Maj 2008, 10:06

Ała, co się dzieje, gdzie ja jestem?
agnieszka_ask - 26 Maj 2008, 10:11

jakie pyry? :shock: jakie kartofle? :shock:
ludzie przecież to ziemniaki są!

cześć :D

Kruk Siwy - 26 Maj 2008, 10:13

Owszem, ziemniak, raczej Ziemniak jest taki gosc na forum ale co on ma do kartofii?
dzejes, nie wiem gdzie jesteś. Co ja wróżka żebym wiedział gdzieś złożył swe szlachetne zwłoki?

Godzilla - 26 Maj 2008, 10:25

Cześć. Wesołego poniedziałku, ludu roboczy.
Witchma - 26 Maj 2008, 10:29

dzień dobry wszystkim :)

za co mi dziękowałeś, Adashi? :?

Indy - 26 Maj 2008, 10:38

Czołgiem :)
Adashi - 26 Maj 2008, 10:38

Za motywację, Witchma :)

Kruku, coś ekspresem Ci ta wizyta w Poznaniu poszła :wink:

A tak w ogóle to AHOJ paszczaki :mrgreen:

Rodion - 26 Maj 2008, 10:39

Kruku normalni ludzie mówią na to bulewci :wink:

Czyli bądźcie pozdrowieni



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group