Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...
Gwynhwar - 24 Maj 2008, 23:42
Witajcie :>
Rodion - 25 Maj 2008, 00:55
No cóż, dobranoc.
ilcattivo13 - 25 Maj 2008, 02:03
Do rana!
Martva - 25 Maj 2008, 09:03
Cześć
O rany, pierwsza!
Adanedhel - 25 Maj 2008, 09:06
Witam. Drugi!
Na dzień dobry Snow Patrol - "Run".
I'll sing it one last time for you
Then we really have to go
You've been the only thing that's right
In all I've done
And I can barely look at you
But every single time I do
I know we'll make it anywhere
Away from here
Light up, light up
As if you have a choice
Even if you cannot hear my voice
I'll be right beside you dear
Fidel-F2 - 25 Maj 2008, 09:13
| Martva napisał/a | | O rany, pierwsza! | jasne
mawete - 25 Maj 2008, 09:23
Cześć - dobry humorek mam... ciekawe co się spieprzy...
Fidel-F2 - 25 Maj 2008, 09:25
przylić Cię?
mawete - 25 Maj 2008, 09:30
| Fidel-F2 napisał/a | | przylić Cię? |
Co mi chcesz zrobić?
Witchma - 25 Maj 2008, 09:40
będziecie się bić? ale fajnie
dzień dobry wszystkim
Martva - 25 Maj 2008, 09:58
| mawete napisał/a | | Co mi chcesz zrobić? |
Może miało być 'przytulić'
Fidel-F2 - 25 Maj 2008, 10:03
edit literówka
Hubert - 25 Maj 2008, 10:06
Dzień dobry wszystkim.
Widzę, że niektórzy w bojowym nastroju
ihan - 25 Maj 2008, 10:09
Faceci się przytulają (lub przylają) z rana. Będzie lać?
Hubert - 25 Maj 2008, 10:26
Nie. Będą się lać
Anonymous - 25 Maj 2008, 10:54
Dzień dobry. Grillek w perspektywie, więc proszę ihan, bez takich pomysłów.
mBiko - 25 Maj 2008, 10:58
Witajcie.
Dalej, hej jo. I w dół, i w dół.
Noszę cukier do ładowni w dół.
Dalej, hej jo. I w dół, i w dół.
Noszę cukier do ładowni w dół.
Od wczoraj porządkuję i układam książki.
Witchma - 25 Maj 2008, 11:29
ihan, naprawdę ślicznie wyglądasz
ihan - 25 Maj 2008, 11:32
Dzięki. Wiesz: fryzjer, makijaż, wiosna
ilcattivo13 - 25 Maj 2008, 11:36
Dzień dobry!
Witchma - 25 Maj 2008, 11:37
i najmodniejszy kapelusz tego lata
ihan - 25 Maj 2008, 11:40
Kapelusz kapeluszem, ale i tak to wszystko by nie zagrało gdyby nie: korzystne oświetlenie.
Rodion - 25 Maj 2008, 11:56
Bądźcie pozdrowieni
agnieszka_ask - 25 Maj 2008, 12:07
cześć
Fidel-F2 - 25 Maj 2008, 12:09
cześć Agnieszko
a ja spadam zarabiac na chlebek
Gwynhwar - 25 Maj 2008, 12:11
Dzieńdoberek!
Iwan - 25 Maj 2008, 13:39
hej
merula - 25 Maj 2008, 14:19
Heja
Selithira - 25 Maj 2008, 16:43
Cześć. Krótki był ten mój długi weekend, ja chcę jeszcze co najmniej tygodnia... Trzy noce pod rząd nie spałam i nawet zmęczona nie jestem.
Indy - 25 Maj 2008, 17:08
Czołgiem
|
|
|