To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...

Gwynhwar - 24 Maj 2008, 23:42

Witajcie :>
Rodion - 25 Maj 2008, 00:55

No cóż, dobranoc.
ilcattivo13 - 25 Maj 2008, 02:03

Do rana!
Martva - 25 Maj 2008, 09:03

Cześć :)

O rany, pierwsza! :shock:

Adanedhel - 25 Maj 2008, 09:06

Witam. Drugi! ;P:

Na dzień dobry Snow Patrol - "Run".

I'll sing it one last time for you
Then we really have to go
You've been the only thing that's right
In all I've done

And I can barely look at you
But every single time I do
I know we'll make it anywhere
Away from here

Light up, light up
As if you have a choice
Even if you cannot hear my voice
I'll be right beside you dear

Fidel-F2 - 25 Maj 2008, 09:13

Martva napisał/a
O rany, pierwsza!
jasne
mawete - 25 Maj 2008, 09:23

Cześć - dobry humorek mam... ciekawe co się spieprzy... :twisted:
Fidel-F2 - 25 Maj 2008, 09:25

przylić Cię?
mawete - 25 Maj 2008, 09:30

Fidel-F2 napisał/a
przylić Cię?

Co mi chcesz zrobić? :shock: :mrgreen:

Witchma - 25 Maj 2008, 09:40

będziecie się bić? ale fajnie :D

dzień dobry wszystkim :)

Martva - 25 Maj 2008, 09:58

mawete napisał/a
Co mi chcesz zrobić?


Może miało być 'przytulić' ;P:

Fidel-F2 - 25 Maj 2008, 10:03

edit literówka
Hubert - 25 Maj 2008, 10:06

Dzień dobry wszystkim.
Widzę, że niektórzy w bojowym nastroju :)

ihan - 25 Maj 2008, 10:09

Faceci się przytulają (lub przylają) z rana. Będzie lać?
Hubert - 25 Maj 2008, 10:26

Nie. Będą się lać :)
Anonymous - 25 Maj 2008, 10:54

Dzień dobry. Grillek w perspektywie, więc proszę ihan, bez takich pomysłów.
mBiko - 25 Maj 2008, 10:58

Witajcie.

Dalej, hej jo. I w dół, i w dół.
Noszę cukier do ładowni w dół.
Dalej, hej jo. I w dół, i w dół.
Noszę cukier do ładowni w dół.


Od wczoraj porządkuję i układam książki.

Witchma - 25 Maj 2008, 11:29

ihan, naprawdę ślicznie wyglądasz :mrgreen: :bravo
ihan - 25 Maj 2008, 11:32

Dzięki. Wiesz: fryzjer, makijaż, wiosna :mrgreen:
ilcattivo13 - 25 Maj 2008, 11:36

Dzień dobry!
Witchma - 25 Maj 2008, 11:37

i najmodniejszy kapelusz tego lata ;P:
ihan - 25 Maj 2008, 11:40

Kapelusz kapeluszem, ale i tak to wszystko by nie zagrało gdyby nie: korzystne oświetlenie.
Rodion - 25 Maj 2008, 11:56

Bądźcie pozdrowieni 8)
agnieszka_ask - 25 Maj 2008, 12:07

cześć
Fidel-F2 - 25 Maj 2008, 12:09

cześć Agnieszko

a ja spadam zarabiac na chlebek

Gwynhwar - 25 Maj 2008, 12:11

Dzieńdoberek!
Iwan - 25 Maj 2008, 13:39

hej :D
merula - 25 Maj 2008, 14:19

Heja
Selithira - 25 Maj 2008, 16:43

Cześć. Krótki był ten mój długi weekend, ja chcę jeszcze co najmniej tygodnia... :( Trzy noce pod rząd nie spałam i nawet zmęczona nie jestem.
Indy - 25 Maj 2008, 17:08

Czołgiem :)


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group