Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...
mBiko - 24 Maj 2008, 10:40
Witajcie.
| Adanedhel napisał/a | | Jestem psychicznie niezdolny... |
Popatrz, popatrz, kto by pomyślał .
W szafie:
Choćby cały tydzień lało, kiedyś przecież wyjdzie słońce
Choćby cały tydzień lało, my ruszamy w rejs
Choćby cały tydzień lało, my przejdziemy rajd do końca
Choćby cały tydzień lało, fajno jest
Choćby cały tydzień lało, choćbyś ciuchy swe przemoczył
Choćby cały tydzień lało, wkrótce znów wysuszysz je
Choćby cały tydzień lało, gdy z dziewczyną się położysz
Choćby cały tydzień lało, fajno jest
Adanedhel - 24 Maj 2008, 11:02
Tak, mBiko, zapadłeś na przypadłeś redaktorów Faktu, widzących tylko odpowiadającą im część zdania. Tak tak, to ciężka choroba
mBiko - 24 Maj 2008, 11:04
Hm, a teraz widzę pustego posta.
Adanedhel - 24 Maj 2008, 11:24
mBiko, jest z Tobą coraz gorzej! Idź łyknąć aspirynę
Iwan - 24 Maj 2008, 12:20
cześć
Witchma - 24 Maj 2008, 12:22
uff... sobotnie zakupy z mamą już za mną dzisiaj tylko dwie pary butów i kosmetyki, chyba wychodzimy z formy...
Chal-Chenet - 24 Maj 2008, 14:22
Dzień dobry.
agnieszka_ask - 24 Maj 2008, 14:24
dzień dobry
| Witchma napisał/a | sobotnie zakupy z mamą już za mną |
a u mnie, przede mną
muszę kupić białe buty - czyli mission impossible. pewnie kupię jakieś ohydne baleriny, bo innych nie znajdę, a chodzić w czymś muszę
łoj Witchma, jak ja ci zazdroszczę, że masz to już za sobą.
Witchma - 24 Maj 2008, 14:27
| agnieszka_ask napisał/a | | muszę kupić białe buty - czyli mission impossible. pewnie kupię jakieś ohydne baleriny |
oj, a czemuż koniecznie białe?
u mnie przyszedł czas na wymianę glanów i znalazłam sprzedawcę na allegro, który twierdzi, że będzie miał mój rozmiar w przyszłym tygodniu (a mój rozmiar to jest dopiero mission impossible...)
agnieszka_ask - 24 Maj 2008, 14:33
| Witchma napisał/a | | oj, a czemuż koniecznie białe? |
bo mi będą pasowały do wstawki w sweterku
pasek i torebkę już mam
| Witchma napisał/a | | u mnie przyszedł czas na wymianę glanów |
to wymień je na subtelnie, lekkie byty, w sam raz na wiosnę/lato, które bardziej pasują do kobiecej stopy, nie zniekształcają jej, nie przeciążają, nie przemęczają i są zdecydowanie zdrowsze
Witchma - 24 Maj 2008, 14:38
| agnieszka_ask napisał/a | to wymień je na subtelnie, lekkie byty, w sam raz na wiosnę/lato, które bardziej pasują do kobiecej stopy, nie zniekształcają jej, nie przeciążają, nie przemęczają i są zdecydowanie zdrowsze |
kiedy lekkie, to lekkie, ale glany też są potrzebne i koniec poza tym przy moim rozmiarze buta to nawet glany są subtelne
agnieszka_ask - 24 Maj 2008, 14:42
no jak tam chcesz.
osobiście jestem przeciwniczką glanów, zawłaszcza, że cała banda moich znajomych w takich biega...ła (ech ten czas ) i miałam okazję widzieć, co się dzieje ze stopami.
a nie myślałaś o martensach? stylistycznie zbliżone, a jednak nieco mniej dewastują stopę.
Witchma - 24 Maj 2008, 14:45
moje stopy nie czują się zdewastowane może Twoi znajomi w nich śpią, czy coś...?
agnieszka_ask - 24 Maj 2008, 14:48
| Witchma napisał/a | może Twoi znajomi w nich śpią, czy coś...? |
szczerze? wolałabym nie wiedzieć
Indy - 24 Maj 2008, 15:33
Czołgiem
mBiko - 24 Maj 2008, 15:47
| agnieszka_ask napisał/a |
...które bardziej pasują do kobiecej stopy... |
agnieszko uwierz na słowo staremu traperowi, glany bardzo dobrze pasują do Witchmy. Są takie dzikie i nieokiełznane jak Leśne Zwierzę.
Adanedhel - 24 Maj 2008, 15:54
mBiko, łyknąłeś już aspirynę?
Tymczasem dla odmiany piszę sobie... Mam jeszcze max 3 godziny chciejstwa. Ale właściwie to nie, nie chciało mi się jeszcze, zanim zacząłem. Może ktoś napisze 6000 znaków za mnie?
mBiko - 24 Maj 2008, 15:56
Adi, łyknąłem, o ile robią ją w płynie.
Witchma - 24 Maj 2008, 15:57
Adanedhel, jak tylko Ty za mnie przetłumaczysz 60 000 znaków jakiegoś katalogu i machniesz mi rozdział magisterki, to i 600 tys. Ci napiszę
Adanedhel - 24 Maj 2008, 15:57
Może i robią, kto tam wie, co nasi potrafili wymyślić
Witchma, 600 tys. się nie nada, potrzebuję równo 6000. A wymiana 60000 na 6000 jest trochę... no wiesz
mBiko - 24 Maj 2008, 16:02
Adi, ta konkretna była wyprodukowana przez braci Czechów i karteczce miała napisane "Tuzemsky".
Adanedhel - 24 Maj 2008, 16:45
Nie piłem, acz słyszałem, że ponoć zacny to trunek, choć z aspiryną niekoniecznie ma coś wspólnego
Hubert - 24 Maj 2008, 16:55
O kurczę, mało brakowało, a byłbym zapomniał o tym temacie
Dzień dobry
agnieszka_ask - 24 Maj 2008, 18:30
cześć,
obżarłam się truskawkami, kupiłam buty (5-tą parę balerin ), zjadłam obiad i mogę się wziąć za czytanie spodenek
ps. cześć Adik
Adanedhel - 24 Maj 2008, 18:31
Ahoj Agnieszko Przypomniałaś mi o truskawkach. Te już mam. Chyba zaraz ruszę na poszukiwanie śmietany
Witchma - 24 Maj 2008, 18:32
| agnieszka_ask napisał/a | obżarłam się truskawkami, kupiłam buty (5-tą parę balerin ) |
Hubert - 24 Maj 2008, 21:52
Idę spać, dobranoc.
Martva - 24 Maj 2008, 23:06
Zaraz sie zaziewam na śmierć, dobranoc
ilcattivo13 - 24 Maj 2008, 23:36
Dzień dobry wieczór!
Agi - 24 Maj 2008, 23:38
witam
|
|
|