To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...

merula - 23 Maj 2008, 19:56

Witam
Iwan - 23 Maj 2008, 20:51

dobranoc wszystkim :D ja muszę do pracy :cry:
mBiko - 23 Maj 2008, 21:13

Witajcie.

Po takim dniu to tylko kielicha, a że bez toastu nie wypada, to:

Za dziewczyny nasze wypić czas,
Cóż bez nich wart jest świat.
Czy gdy wrócimy tu za rok,
Będziecie kochać nas?

A ten, kto z nami nie chce dalej pić
Niech w smutku tonie sam.
Patrz, tam już wstaje świt,
Czas w morze ruszać nam.

merula - 23 Maj 2008, 21:15

Pewnie, że tak mBiko :mrgreen:
mBiko - 23 Maj 2008, 21:17

Widzę, że już Ci lepiej merulka.
merula - 23 Maj 2008, 21:25

Niekoniecznie, ale życie usilnie stara sie mnie czymś zająć. :wink:
Hubert - 23 Maj 2008, 21:50

Idę spać, dobranoc.
Witchma - 23 Maj 2008, 22:05

dobrej nocki wszystkim :)
merula - 23 Maj 2008, 22:47

Pa pa, dobrej nocy.
Martva - 23 Maj 2008, 23:04

Dobranoc :)
mBiko - 23 Maj 2008, 23:18

Paputki dobrzy ludzie.
Rodion - 24 Maj 2008, 00:42

Ano dobranoc.
Adanedhel - 24 Maj 2008, 09:06

Witam. Na dzień dobry Iron Maiden - "Moonchild".

I am he the bornless one
The fallen angel watching you
Babylon, the scarlet whore
I'll infiltrate your gratitude
Don't you dare to save your son
Kill him now and save the young ones
Be the mother of a birth strangled babe
Be the devils own, Lucifer's my name

Rodion - 24 Maj 2008, 09:07

Eeeeeee... Jest tu kto? :shock:

Oki, to po spamuje sam ze sobą :twisted:



Macie szczęcie, nie chce mi sie ;P:

Adanedhel - 24 Maj 2008, 09:08

A mnie oczywiście nie zauważa :roll:
Rodion - 24 Maj 2008, 09:11

Coś tu szeleści jak zeschłe liście? :roll: Kurde... co jest. :shock: Wiosna ma być a nie jesień.
Adanedhel - 24 Maj 2008, 09:16

Jestem psychicznie niezdolny do pogodzenia się z istnieniem czegoś takiego jak lato, dlatego przeskakuję od razu do jesieni :wink:
Rodion - 24 Maj 2008, 09:18

Czyli jedynej pory roku jak ostatnio mamy do dyspozycji, mimo daty w kalendarzu :?
Bardzo niepozytywnie :evil:

Adanedhel - 24 Maj 2008, 09:21

Zaraz jeszcze zrzucicie odpowiedzialność za pogodę i temperaturę na mnie i pójdziecie przygotować stosik, co? :roll:
mawete - 24 Maj 2008, 09:28

cześć - odrabiam straty w plemionach :D
Martva - 24 Maj 2008, 09:52

Cześć.
Rodion - 24 Maj 2008, 10:09

Cytat
Zaraz jeszcze zrzucicie odpowiedzialność za pogodę i temperaturę na mnie i pójdziecie przygotować stosik, co?


Oczyścić, spalić, zabić!
W imię Imperatora, ku chwale ludzkości :twisted:

Witchma - 24 Maj 2008, 10:10

dzień dobry :)
Adashi - 24 Maj 2008, 10:12

Ahoj paszczaki & dziobaki :mrgreen:
Witchma - 24 Maj 2008, 10:12

a, Adashi, jak tam pisanie? :twisted:
Adashi - 24 Maj 2008, 10:16

:mrgreen: Witchma, co ja bym bez Ciebie zrobił? :wink:
Muszę tylko kilka postów przemielić, żeby mi się licznik nie przekręcił i spadam do Warszawy przyszłości 8)

Virgo C. - 24 Maj 2008, 10:23

Dzień dobry wieczór :)
Rodion - 24 Maj 2008, 10:24

Adashi No to sie spotkamy, bo właśnie w niej jestem :wink:
Witchma - 24 Maj 2008, 10:28

Adashi napisał/a
:mrgreen: Witchma, co ja bym bez Ciebie zrobił? :wink:


no właśnie...

tak naprawdę, to próbuję sobie wmówić, że jak kogoś będę zaganiać do pisania, to i sama usiądę wreszcie do roboty, ale jakoś nie działa ;P:

Gwynhwar - 24 Maj 2008, 10:37

Ble...

Cześć :)



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group