To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...

Agi - 22 Maj 2008, 14:30

Witam :D
Hubert - 22 Maj 2008, 19:26

Znikam, trzymajcie się.
merula - 22 Maj 2008, 19:52

Cześć
Następna koszmarna noc za mną. Czemu dzieci uwielbiają chorować nocą? I w weekendy? :evil:

Ale jest to rzeczywiście niezła terapia na podłe nastroje :?

mawete - 22 Maj 2008, 22:13

merula: powinnaś w Plemiona grać - połączyłabyś przyjemne z obowiązkiem... :wink:
Witchma - 22 Maj 2008, 22:26

dobrej nocki wszystkim :)
mBiko - 22 Maj 2008, 23:02

Paputki dobrzy ludzie.
merula - 22 Maj 2008, 23:03

powoli odpływam w objęcia Morfeusza. może ta nocka będzie spokojniejsza :evil:

kolorowych snów

Martva - 22 Maj 2008, 23:06

Dobranoc, kochani :)
mawete - 23 Maj 2008, 01:40

ej... nie śpijcie, no....
mawete - 23 Maj 2008, 05:08

wstawać :D
agnieszka_ask - 23 Maj 2008, 08:25

dzień dobry :)
Adanedhel - 23 Maj 2008, 08:54

Witam. Hej Agnieszko :)

Na dzień dobry Black Sabbath - "Wheels of Confusion".

Lost in the wheels of confusion
Running through valleys of tears
Eyes full of angered illusion
Hiding in everyday fears

Witchma - 23 Maj 2008, 09:27

dzień dobry :)
Agi - 23 Maj 2008, 09:43

witam
Godzilla - 23 Maj 2008, 09:55

Witajcie w ten przepiękny poranek. Ja znowu w kieracie.
Iwan - 23 Maj 2008, 09:58

cześć :D
Rodion - 23 Maj 2008, 10:07

No cześć.
Chal-Chenet - 23 Maj 2008, 10:22

Dzień dobry.
mawete - 23 Maj 2008, 10:23

trzeba mniej pić jak się gra... i nie zasypiać przed kompem :D
znaczy cześć :mrgreen:

Martva - 23 Maj 2008, 10:29

Cześć wszystkim :)
dzejes - 23 Maj 2008, 10:35

Witam. Wstałem przed 8. Buuuuu...
Anonymous - 23 Maj 2008, 10:55

Cześć. Zjadłam dobre śniadanko, przede mną dzień lenistwa - jak dobrze. :)
mawete - 23 Maj 2008, 10:59

Miria: co jadłaś? podziel się :D
ilcattivo13 - 23 Maj 2008, 11:16

Dzień dobry!
Anonymous - 23 Maj 2008, 11:22

mawete napisał/a
Miria: co jadłaś? podziel się


Za późno, bo juz zjadlam wszystko. :wink:

mawete - 23 Maj 2008, 11:58

Miria: no wiesz... :wink: :mrgreen:
Gwynhwar - 23 Maj 2008, 12:54

Guten Tag Leute! :twisted:

Empik Posen viva!

Indy - 23 Maj 2008, 12:54

Czołgiem :)
ilcattivo13 - 23 Maj 2008, 14:28

Zmykam.

Trzy nocznyje dozory do końca... :D

Hubert - 23 Maj 2008, 14:29

Dzień dobry. Powiedzmy.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group