Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...
Agi - 22 Maj 2008, 14:30
Witam
Hubert - 22 Maj 2008, 19:26
Znikam, trzymajcie się.
merula - 22 Maj 2008, 19:52
Cześć
Następna koszmarna noc za mną. Czemu dzieci uwielbiają chorować nocą? I w weekendy?
Ale jest to rzeczywiście niezła terapia na podłe nastroje
mawete - 22 Maj 2008, 22:13
merula: powinnaś w Plemiona grać - połączyłabyś przyjemne z obowiązkiem...
Witchma - 22 Maj 2008, 22:26
dobrej nocki wszystkim
mBiko - 22 Maj 2008, 23:02
Paputki dobrzy ludzie.
merula - 22 Maj 2008, 23:03
powoli odpływam w objęcia Morfeusza. może ta nocka będzie spokojniejsza
kolorowych snów
Martva - 22 Maj 2008, 23:06
Dobranoc, kochani
mawete - 23 Maj 2008, 01:40
ej... nie śpijcie, no....
mawete - 23 Maj 2008, 05:08
wstawać
agnieszka_ask - 23 Maj 2008, 08:25
dzień dobry
Adanedhel - 23 Maj 2008, 08:54
Witam. Hej Agnieszko
Na dzień dobry Black Sabbath - "Wheels of Confusion".
Lost in the wheels of confusion
Running through valleys of tears
Eyes full of angered illusion
Hiding in everyday fears
Witchma - 23 Maj 2008, 09:27
dzień dobry
Agi - 23 Maj 2008, 09:43
witam
Godzilla - 23 Maj 2008, 09:55
Witajcie w ten przepiękny poranek. Ja znowu w kieracie.
Iwan - 23 Maj 2008, 09:58
cześć
Rodion - 23 Maj 2008, 10:07
No cześć.
Chal-Chenet - 23 Maj 2008, 10:22
Dzień dobry.
mawete - 23 Maj 2008, 10:23
trzeba mniej pić jak się gra... i nie zasypiać przed kompem
znaczy cześć
Martva - 23 Maj 2008, 10:29
Cześć wszystkim
dzejes - 23 Maj 2008, 10:35
Witam. Wstałem przed 8. Buuuuu...
Anonymous - 23 Maj 2008, 10:55
Cześć. Zjadłam dobre śniadanko, przede mną dzień lenistwa - jak dobrze.
mawete - 23 Maj 2008, 10:59
Miria: co jadłaś? podziel się
ilcattivo13 - 23 Maj 2008, 11:16
Dzień dobry!
Anonymous - 23 Maj 2008, 11:22
| mawete napisał/a | | Miria: co jadłaś? podziel się |
Za późno, bo juz zjadlam wszystko.
mawete - 23 Maj 2008, 11:58
Miria: no wiesz...
Gwynhwar - 23 Maj 2008, 12:54
Guten Tag Leute!
Empik Posen viva!
Indy - 23 Maj 2008, 12:54
Czołgiem
ilcattivo13 - 23 Maj 2008, 14:28
Zmykam.
Trzy nocznyje dozory do końca...
Hubert - 23 Maj 2008, 14:29
Dzień dobry. Powiedzmy.
|
|
|