To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...

Martva - 22 Maj 2008, 10:11

Czeeeść :)
Selithira - 22 Maj 2008, 10:12

Hej, jestem jeszcze na chwilę :)
Pada.

Rodion - 22 Maj 2008, 10:14

No cześć, a u mnie "Szkuner I'm Alone" 8)
mBiko - 22 Maj 2008, 10:19

Ale to już Smugle Rodion, zresztą też ich strasznie lubię.
A propos czy dotarły na Twoją skrzynkę Bez Jacki?

Rodion - 22 Maj 2008, 10:24

A i owszem i to już jakiś czas temu, za co już Ci gorąco dziękowałem. :wink:
mBiko - 22 Maj 2008, 10:26

Skleroza. Postaram sie przepchnąć drugą porcję.
Rodion - 22 Maj 2008, 10:29

Oki, odrobina radości w ten pochmurny czas nie zawadzi.
A teraz w głośniczkach Sztywny Pal Azji ( cokolwiek miałoby to znaczyć :roll: ) pamięta jeszcze ktoś to? :mrgreen:

Martva - 22 Maj 2008, 10:31

Ja pamiętam :)

EDIT: nie 'pamiętam' tylko 'znam' w sumie ;)

mBiko - 22 Maj 2008, 10:31

Budujemy dom dla Faraona, Kurort, Spotkanie z...

:mrgreen: uwielbiam.

Rodion - 22 Maj 2008, 10:35

Nu akurat była to sztandarowa Wieża :wink:
Do kompletu dorzucamy Chłopców z Placu Broni i jest jeszcze lepiej. :D
jakieś kolejne propozycje do playlisty ze starociami? ;P:

Hubert - 22 Maj 2008, 10:36

Cześć.
Chal-Chenet - 22 Maj 2008, 10:44

Dzień dobry.
mBiko - 22 Maj 2008, 10:56

Rodion:
Tilt, Gedeon Jerubbaal, Mr. Zoob, Oddział Zamknięty, Turbo, Klaus Mitffoch, Daab, Aya RL, Kobranocka, Rezerwat.

Starczy na razie?

Martva - 22 Maj 2008, 10:57

Rodion napisał/a
jakieś kolejne propozycje do playlisty ze starociami?


Aya RL.

Hubert - 22 Maj 2008, 10:58

Ludzie, właśnie do mnie dotarło, że mam trochę wolnego! :D
Rodion - 22 Maj 2008, 11:03

I jeszcze np. TSA oraz stary Dżem :wink:
Martva - 22 Maj 2008, 11:04

To na początek Aya ;)

EDIT: nie wiem czy nie wolę tej ;)

mBiko - 22 Maj 2008, 11:14

A stary Lombard, Perfect, Maanam, Wanda i Banda, T. Love, Siekiera, Madam i wiele innych z listy przebojów rozgłośni harcerskiej.
agnieszka_ask - 22 Maj 2008, 11:18

dzień dobry

Rodion napisał/a
jakieś kolejne propozycje do playlisty ze starociami? ;P:

a Squaw pamiętacie? nie było prywatki bez tej piosenki :mrgreen: Wystarczy tylko chwila

Adashi - 22 Maj 2008, 11:28

Ahoj ludkowie :)

Dziś PiwoKon Edycja Filmowa :D

Chal-Chenet - 22 Maj 2008, 11:41

Aaa, fajnie macie. Ja niestety nie mogę... :(
Adanedhel - 22 Maj 2008, 12:43

Witam. Chwila przerwy w pracy. Na dzień dobry Judas Priest - "Rapid Fire".

Pounding the world like a battering ram
Forging the furnace for the final grand slam
Chopping away at the source soon the course will be done
Leaving a trail of destruction that's second to none

agnieszka_ask - 22 Maj 2008, 12:48

Cześć Adik, co ciekawego dzisiaj w pracy?? i kto wczoraj wygrał mecz? :D
mBiko - 22 Maj 2008, 12:50

Mykam na "Indianę Jonesa", do zobaczyska.
Adanedhel - 22 Maj 2008, 12:51

W pracy permanentny chaos, bo jakiś kretyn zapomniał wczoraj (gdy redakcja miała wolne) przemeblowanie zrobić.

Mecz wygrał po karnych Manchester. Czyli dobrze radzę, nie zbliżaj się dziś do fanów Liverpoolu bez kija, najlepiej długiego ;)

agnieszka_ask - 22 Maj 2008, 12:57

tiaaa, dobrze wiedzieć. trzeba obmyślić jakąś strategię np. w piątek jak będę szła płacić za czynsz, to koniecznie w czerwonej koszulce, że niby cieszę się z triumfu, a zanim Cian przyjdzie na nauki szybko przebiorę się na czarno, na znak żałoby ;)
hihihi, ale będę miała ubaw :mrgreen: :lol:

Adanedhel - 22 Maj 2008, 13:03

Przy Cianie postaraj się pokląć trochę na Manchester, tak, jak tylko Ty potrafisz ;) Dobrze byłoby go pocieszyć mówiąc, że to Liverpool jest nadal najlepszą angielską drużyną w historii :mrgreen:
agnieszka_ask - 22 Maj 2008, 13:12

niby tak, ale nie sądzę, żebym wytrzymała nie parskając śmiechem, więc suma sumarum on wywnioskuje, że jest dokładnie na odwrót niż mówię i zamiast grzecznie powtarzać słówka będzie robił mi wykład na temat niesłuszności moich poglądów, ranienia kibicowskich uczuć oraz nierozumienia dlaczego tak strasznie lubię kolor czerwony (chociaż fakt, jest mi w nim bardzo ładnie ;) ).
ło boziu, coś czuję, że to będzie najzabawniejszy piątek w moim życiu :mrgreen:

Adanedhel - 22 Maj 2008, 13:14

agnieszka_ask napisał/a
oraz nierozumienia dlaczego tak strasznie lubię kolor czerwony

Ale Liverpool jest w całości ubrany na czerwono i do tego nazywany "The Reds", w przeciwieństwie do Manchesteru, który jest tylko częściowo czerwony, więc to zły kierunek myślenia ;) Musisz się jeszcze dużo nauczyć :roll:

A teraz zmykam dalej gmerać w wiadomościach.

agnieszka_ask - 22 Maj 2008, 13:16

Adanedhel napisał/a
Musisz się jeszcze dużo nauczyć :roll:

oj tak...

papa Michale :)



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group