Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...
Selithira - 21 Maj 2008, 18:04
Cześć. Od trzech dni za oknem szaro, mgła i deszcz. Cytując usłyszane dzisiaj słowa - jeszcze czterdzieści osiem godzin i oficjalnie wpadnę w depresję. Słońca!
Adanedhel - 21 Maj 2008, 18:07
Pogoda ładna. Deszcz solidny, konkretny jak rzadko kiedy
Gwynhwar - 21 Maj 2008, 18:09
Adashi, Ty tej... Jo twarda dziołcha je
Adashi - 21 Maj 2008, 18:10
Tak, prawdziwa dziewucha ze wsi
Gwynhwar - 21 Maj 2008, 18:13
Rodiona zapytaj
Adashi - 21 Maj 2008, 18:15
Nie muszę pytać, sam widziałem
Dobra, fajnie się gada, ale idę trochę popisać. Pa!
Witchma - 21 Maj 2008, 20:26
czas na mój ulubiony serial "M jak Mecz"
Glory, Glory, Man United i inne takie
Chal-Chenet - 21 Maj 2008, 20:38
| Witchma napisał/a | Glory, Glory, Man United i inne takie |
Yeah!!!
No i: Dzień dobry!
Witchma - 21 Maj 2008, 20:47
Chal, Ty nawet avik masz prawie w barwach klubowych
mBiko - 21 Maj 2008, 21:09
Howgh!
merulka ja nie oceniałem rodzaju Twoich problemów, ja tylko podałem tytuł płyty, którą dla Ciebie mam .
mawete - 21 Maj 2008, 21:15
cześć
Chal-Chenet - 21 Maj 2008, 21:19
| Witchma napisał/a | hal, Ty nawet avik masz prawie w barwach klubowych |
Hehe, w sumie racja A MU prowadzi 1:0!!! Oby tak dalej.
Fidel-F2 - 21 Maj 2008, 21:21
| Chal-Chenet napisał/a | | A MU prowadzi 1:0!!! Oby tak dalej. | czemu?
Chal-Chenet - 21 Maj 2008, 21:25
Ponieważ kibicuję piłkarzom z Manchesteru.
agnieszka_ask - 21 Maj 2008, 21:25
a z kim grają? i czy to juz ten ostatni mecz? ten wiecie "strasznie ważny"?
Chal-Chenet - 21 Maj 2008, 21:28
| agnieszka_ask napisał/a | | z kim grają? i czy to juz ten ostatni mecz? ten wiecie strasznie ważny? |
Z Chelsea.
Tak, to ten ostatni mecz.
Tak, to ten strasznie ważny.
agnieszka_ask - 21 Maj 2008, 21:32
tak myślałam, bo tu strasznie dużo oflagowanych samochodów jeździ.
puby też oflagowali, żeby przypadkiem jakiś kibic się nie pomylił i nie wszedł do złego
Witchma - 21 Maj 2008, 21:36
| agnieszka_ask napisał/a | nie wszedł do złego |
tu chodzi o życie
agnieszka_ask - 21 Maj 2008, 21:42
ależ ja całkowicie zdaję sobie sprawę z powagi sytuacji.
mój landlord jest za MU, a ten co do mnie przyłazi na herbatę z mlekiem jest za Liverpoolem, czyli w tym wypadku Chelse. obydwoje chcą żebym kibicowała ich drużynie... czuję się taka rozdarta
Witchma - 21 Maj 2008, 21:49
| agnieszka_ask napisał/a | | a ten co do mnie przyłazi na herbatę z mlekiem jest za Liverpoolem, czyli w tym wypadku Chelse. |
dziwne - mam kumpla, który jest fanatykiem Liverpoolu, a dzisiaj jest za ManU - taka solidarność kolorystyczna trochę
agnieszka_ask - 21 Maj 2008, 22:05
no jak ja ostatnio przyznałam się, że MU wygrało 2:0 i z tego powodu się uśmiechnęłam, to
po 1. zostałam natychmiast uciszona, bo to nie był "ten" pub
po 2. usłyszałam wykład na temat: jak mogę cieszyć się z wygranej MU - tłumaczenie, że podoba mi się kolor ich koszulek na niewiele się zdało
a na koniec: dowiedziałam się, że nie dość że wbiłam mu nóż w serce, to jeszcze zaczęłam przekręcać! - a ja, ot zwykły błyszczyk miałam w dłoni, nie żaden nóż. faceci, to głuptasy
mBiko - 21 Maj 2008, 22:43
Oczy mi się kleją.
Paputki dobrzy ludzie.
Witchma - 21 Maj 2008, 22:44
dobrej nocki, życzę sobie czerwono-diabelskich snów, a jutro na Indianę
Martva - 21 Maj 2008, 23:32
Dobranoc, jak jeszcze raz zobaczę napis 'połączenie zostało zresetowane' to wywalę kompa przez okno
Selithira - 22 Maj 2008, 00:10
Nie wiem, czy to się już kwalifikuje do "leczenia", ale do soboty - niedzieli chyba znikam z forum, kierunek - stolica, i albo znajdę tam czas, żeby tu zajrzeć, albo nie.
Dobranoc
Chal-Chenet - 22 Maj 2008, 01:19
Dobranoc.
Witchma - 22 Maj 2008, 08:20
dzień dobry
mawete - 22 Maj 2008, 09:13
Cześć
Iwan - 22 Maj 2008, 09:14
cześć
mBiko - 22 Maj 2008, 10:04
Witajcie.
Przy takiej pogodzie to chyba tylko:
Hej, kroplę Krwi Nelsona każdy chętnie chlapnąłby!
Hej, kroplę Krwi Nelsona każdy chętnie chlapnąłby!
Hej, kroplę Krwi Nelsona każdy chętnie chlapnąłby!
- I my wszyscy razem z nim!
na co może pomóc Packet
|
|
|