To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...

Selithira - 21 Maj 2008, 18:04

Cześć. Od trzech dni za oknem szaro, mgła i deszcz. Cytując usłyszane dzisiaj słowa - jeszcze czterdzieści osiem godzin i oficjalnie wpadnę w depresję. Słońca! :(
Adanedhel - 21 Maj 2008, 18:07

Pogoda ładna. Deszcz solidny, konkretny jak rzadko kiedy :D
Gwynhwar - 21 Maj 2008, 18:09

Adashi, Ty tej... Jo twarda dziołcha je :twisted:
Adashi - 21 Maj 2008, 18:10

Tak, prawdziwa dziewucha ze wsi :twisted: ;P:
Gwynhwar - 21 Maj 2008, 18:13

Rodiona zapytaj 8)
Adashi - 21 Maj 2008, 18:15

Nie muszę pytać, sam widziałem :wink:

Dobra, fajnie się gada, ale idę trochę popisać. Pa! :)

Witchma - 21 Maj 2008, 20:26

czas na mój ulubiony serial "M jak Mecz" :D

Glory, Glory, Man United i inne takie :mrgreen:

Chal-Chenet - 21 Maj 2008, 20:38

Witchma napisał/a
Glory, Glory, Man United i inne takie :mrgreen:

Yeah!!! :D

No i: Dzień dobry! :D

Witchma - 21 Maj 2008, 20:47

Chal, Ty nawet avik masz prawie w barwach klubowych :bravo
mBiko - 21 Maj 2008, 21:09

Howgh!

merulka ja nie oceniałem rodzaju Twoich problemów, ja tylko podałem tytuł płyty, którą dla Ciebie mam :mrgreen: .

mawete - 21 Maj 2008, 21:15

cześć :D
Chal-Chenet - 21 Maj 2008, 21:19

Witchma napisał/a
hal, Ty nawet avik masz prawie w barwach klubowych :bravo

Hehe, w sumie racja :D A MU prowadzi 1:0!!! :D Oby tak dalej.

Fidel-F2 - 21 Maj 2008, 21:21

Chal-Chenet napisał/a
A MU prowadzi 1:0!!! Oby tak dalej.
czemu?
Chal-Chenet - 21 Maj 2008, 21:25

Ponieważ kibicuję piłkarzom z Manchesteru.
agnieszka_ask - 21 Maj 2008, 21:25

a z kim grają? i czy to juz ten ostatni mecz? ten wiecie "strasznie ważny"?
Chal-Chenet - 21 Maj 2008, 21:28

agnieszka_ask napisał/a
z kim grają? i czy to juz ten ostatni mecz? ten wiecie strasznie ważny?

Z Chelsea.
Tak, to ten ostatni mecz.
Tak, to ten strasznie ważny.

;)

agnieszka_ask - 21 Maj 2008, 21:32

tak myślałam, bo tu strasznie dużo oflagowanych samochodów jeździ.
puby też oflagowali, żeby przypadkiem jakiś kibic się nie pomylił i nie wszedł do złego ;)

Witchma - 21 Maj 2008, 21:36

agnieszka_ask napisał/a
nie wszedł do złego ;)


tu chodzi o życie :twisted:

agnieszka_ask - 21 Maj 2008, 21:42

ależ ja całkowicie zdaję sobie sprawę z powagi sytuacji.
mój landlord jest za MU, a ten co do mnie przyłazi na herbatę z mlekiem jest za Liverpoolem, czyli w tym wypadku Chelse. obydwoje chcą żebym kibicowała ich drużynie... czuję się taka rozdarta :roll:

Witchma - 21 Maj 2008, 21:49

agnieszka_ask napisał/a
a ten co do mnie przyłazi na herbatę z mlekiem jest za Liverpoolem, czyli w tym wypadku Chelse.


dziwne - mam kumpla, który jest fanatykiem Liverpoolu, a dzisiaj jest za ManU - taka solidarność kolorystyczna trochę :D

agnieszka_ask - 21 Maj 2008, 22:05

no jak ja ostatnio przyznałam się, że MU wygrało 2:0 i z tego powodu się uśmiechnęłam, to
po 1. zostałam natychmiast uciszona, bo to nie był "ten" pub :?
po 2. usłyszałam wykład na temat: jak mogę cieszyć się z wygranej MU - tłumaczenie, że podoba mi się kolor ich koszulek na niewiele się zdało
a na koniec: dowiedziałam się, że nie dość że wbiłam mu nóż w serce, to jeszcze zaczęłam przekręcać! - a ja, ot zwykły błyszczyk miałam w dłoni, nie żaden nóż. faceci, to głuptasy :roll:

mBiko - 21 Maj 2008, 22:43

Oczy mi się kleją.
Paputki dobrzy ludzie.

Witchma - 21 Maj 2008, 22:44

dobrej nocki, życzę sobie czerwono-diabelskich snów, a jutro na Indianę :D
Martva - 21 Maj 2008, 23:32

Dobranoc, jak jeszcze raz zobaczę napis 'połączenie zostało zresetowane' to wywalę kompa przez okno :evil:
Selithira - 22 Maj 2008, 00:10

Nie wiem, czy to się już kwalifikuje do "leczenia", ale do soboty - niedzieli chyba znikam z forum, kierunek - stolica, i albo znajdę tam czas, żeby tu zajrzeć, albo nie.
Dobranoc :)

Chal-Chenet - 22 Maj 2008, 01:19

Dobranoc.
Witchma - 22 Maj 2008, 08:20

dzień dobry :D
mawete - 22 Maj 2008, 09:13

Cześć :D
Iwan - 22 Maj 2008, 09:14

cześć :D
mBiko - 22 Maj 2008, 10:04

Witajcie.

Przy takiej pogodzie to chyba tylko:

Hej, kroplę Krwi Nelsona każdy chętnie chlapnąłby!
Hej, kroplę Krwi Nelsona każdy chętnie chlapnąłby!
Hej, kroplę Krwi Nelsona każdy chętnie chlapnąłby!
- I my wszyscy razem z nim!


na co może pomóc Packet



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group