Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...
Agi - 21 Maj 2008, 09:31
Cześć Kruku, o której wylatujesz?
Kruk Siwy - 21 Maj 2008, 09:34
O, jeszcze odlot planowany 18.25. Ale komando: nureczka, Lichtenstein i Kruk już pod parą. Silne zwarte, odlotowe.
Agi - 21 Maj 2008, 09:40
To dobrze!
Kruk Siwy - 21 Maj 2008, 09:42
Nioch, nioch. Hihihi.
No, to mi supermerytoryczny post wyszedł. Ale to z radości. Przebieram skrzydłami...
Witchma - 21 Maj 2008, 09:43
może kto chce za mnie do Łodzi pojechać... nie dość, że pogoda do wiadomo czego, to jeszcze narażam się na spotkanie z moim promotorem
Kruk Siwy - 21 Maj 2008, 09:55
Minę Uć od północy, wpadnij do Kutna to sobie pomachamy!
Virgo C. - 21 Maj 2008, 09:58
Bry w kolejny jesienny dzień
Witchma - 21 Maj 2008, 09:58
postaram się w stosownym momencie błysnąć Ci nową ósemką... słońca niet, to na pewno zauważysz
Rodion - 21 Maj 2008, 10:07
Witam
Kruk Siwy - 21 Maj 2008, 10:08
Witchma, to będzie szeeeeroki uśmiech! I tak trzymać!
merula - 21 Maj 2008, 10:22
bry
mBiko dziękuję, ale to nie jest problem rzeczy niemożliwych. Chwilowo świat jest nieprzyjazny, nie używając słów uznanych za obelżywe. Kiedyś przejdzie.
Indy - 21 Maj 2008, 10:52
Czołgiem
Gwynhwar - 21 Maj 2008, 11:08
Ble. Cześć...
Godzilla - 21 Maj 2008, 11:27
Cześć.
Witchma - 21 Maj 2008, 11:37
ech, wybywam... ciekawe, czy lenistwo jest uleczalne?
Kruk Siwy - 21 Maj 2008, 11:46
Nie.
Jestem anonimowym leniuchem. Nazywam się Kruk Siwy...
Virgo C. - 21 Maj 2008, 11:52
Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia... chyba wolę być szczęśliwy
Adanedhel - 21 Maj 2008, 12:24
Witam. Na dzień dobry Metallica - "Leper Messiah".
Spineless from the start, sucked into the part
circus comes to town, you play the lead clown
Please, please
spreading his disease, living by his story
Knees, knees
falling to your knees, suffer for his glory
You will
Gwynhwar - 21 Maj 2008, 13:25
UMIERAM
Rodion - 21 Maj 2008, 13:26
A czemuż to znowu?
agnieszka_ask - 21 Maj 2008, 14:09
dzień dobry
Martva - 21 Maj 2008, 14:11
Cześć Agnieszko
agnieszka_ask - 21 Maj 2008, 14:12
cześć Martva,
Gwynhwar - 21 Maj 2008, 14:48
Młyn jak...
Hubert - 21 Maj 2008, 15:09
Dzień dobry. Mam szatańsko dobry nastój, w szkole mieliśmy ubaw po pachy, a teraz dodatkowo idę odebrać nowy komputer, istną bestię (przynajmniej w porównaniu z tym, co mam).
Witchma - 21 Maj 2008, 15:46
ech, piękna pogoda, nie ma co... samochód się umył, ale więcej plusów nie widzę
Martva - 21 Maj 2008, 16:11
Mszyce się z róż zmywają, dodatkowy plus.
Musiałam się przenieść na laptopa, bo sieć na głównym kompie nie istnieje. Nie mam tu gg. Bu.
Adashi - 21 Maj 2008, 17:31
Ahoj ludkowie
Gwynhwar - 21 Maj 2008, 18:02
A ja idę na piwko dziś
Adashi - 21 Maj 2008, 18:03
To gratki, bo właśnie gibie na maksa.
|
|
|