Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...
mawete - 20 Maj 2008, 17:06
Martva:cześć Laro C.
Martva - 20 Maj 2008, 17:10
Normalnie mam ochotę sobie pstryknąć fotkę w szortach. Cieszcie się że żadnych nie mam
Hubert - 20 Maj 2008, 17:12
mawete, robimy zrzutę na shorty?
mawete - 20 Maj 2008, 17:28
Sosnechristo: no problem sam bym chciał zobaczyć
ilcattivo13 - 20 Maj 2008, 18:12
Cześć!
Panowie, ja też mogę się dorzucić do tych szortów?
mawete - 20 Maj 2008, 18:13
ilcattivo13: jasne
Martva: podaj rozmiar
Martva - 20 Maj 2008, 18:30
| mawete napisał/a | | podaj rozmiar |
Nie
Chal-Chenet - 20 Maj 2008, 19:09
Dzień dobry.
mBiko - 20 Maj 2008, 20:03
Witajcie.
Robimy tak: Martva kupuje szorty we własnym zakresie, po czym wrzuca zdjęcie paragonu na forum, a wszystkie samce robią zrzutę.
Martva - 20 Maj 2008, 20:13
mBiko, chcesz szorty, to je sobie napisz
mBiko - 20 Maj 2008, 20:38
Szorty to ja mogę sobie co najwyżej wydziergać na szydełku Martviczko Croft, pisania się po mnie raczej nie spodziewaj.
Martva - 20 Maj 2008, 20:54
A to już jak wolisz
merula - 20 Maj 2008, 21:26
To nie był zbyt dobry dzień. Dobranoc.
Hubert - 20 Maj 2008, 21:37
| Martva napisał/a | | mawete napisał/a | | podaj rozmiar |
Nie |
No to będziesz musiała przymierzać różne.
Ale to jest rzeczywiście niezły pomysł na short. Martva Croft: Shorty Życia
Idę, bo tu z fizyki trzeba z twarzą wyjść.
Dobranoc
mBiko - 20 Maj 2008, 21:37
merulka uszy do góry.
Pamiętaj "Nie ma rzeczy niemożliwych"
Witchma - 20 Maj 2008, 22:04
dobrej nocki wszystkim
Iwan - 20 Maj 2008, 22:16
Witchma, jak mogłaś mnie tak zostawić kto w numerki będzie ze mną grał
Martva - 20 Maj 2008, 22:47
Dobranoc, kochani
Iwan - 20 Maj 2008, 22:47
dobranoc
Rodion - 20 Maj 2008, 22:54
No fakt, coś oczy się kleją
Selithira - 20 Maj 2008, 23:00
Cześć. Na razie "cześć" powitalne, chociaż pora nieco dziwna...
ilcattivo13 - 20 Maj 2008, 23:06
buuu Kadarka się skończyła... Idę spać. Do jutra.
mawete - 21 Maj 2008, 00:45
dobranoc
Fidel-F2 - 21 Maj 2008, 08:08
dzień dobry
na dzień dobry forum zżarło mi wszsystkie nieprzeeczytane posty redukując licznik do zera
to po jaką cholerę jest ten limit 2100?
Lump Kałmuk - 21 Maj 2008, 08:22
dzień dobry
Iwan - 21 Maj 2008, 08:38
cześć łeb mnie napieprza po tym wczorajszym ginie
Martva - 21 Maj 2008, 09:16
dzień dobry.
Witchma - 21 Maj 2008, 09:20
dzień dobry
Agi - 21 Maj 2008, 09:29
witam
Kruk Siwy - 21 Maj 2008, 09:30
Witajcie ludki i nieludki.
|
|
|