To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...

mawete - 20 Maj 2008, 17:06

Martva:cześć Laro C. :D
Martva - 20 Maj 2008, 17:10

Normalnie mam ochotę sobie pstryknąć fotkę w szortach. Cieszcie się że żadnych nie mam :D
Hubert - 20 Maj 2008, 17:12

mawete, robimy zrzutę na shorty? :mrgreen:
mawete - 20 Maj 2008, 17:28

Sosnechristo: no problem :D sam bym chciał zobaczyć :D
ilcattivo13 - 20 Maj 2008, 18:12

Cześć!

Panowie, ja też mogę się dorzucić do tych szortów? :D

mawete - 20 Maj 2008, 18:13

ilcattivo13: jasne :D
Martva: podaj rozmiar :mrgreen:

Martva - 20 Maj 2008, 18:30

mawete napisał/a
podaj rozmiar


Nie :twisted:

Chal-Chenet - 20 Maj 2008, 19:09

Dzień dobry.
mBiko - 20 Maj 2008, 20:03

Witajcie.

Robimy tak: Martva kupuje szorty we własnym zakresie, po czym wrzuca zdjęcie paragonu na forum, a wszystkie samce robią zrzutę.

Martva - 20 Maj 2008, 20:13

mBiko, chcesz szorty, to je sobie napisz ;)
mBiko - 20 Maj 2008, 20:38

Szorty to ja mogę sobie co najwyżej wydziergać na szydełku Martviczko Croft, pisania się po mnie raczej nie spodziewaj.
Martva - 20 Maj 2008, 20:54

A to już jak wolisz :)
merula - 20 Maj 2008, 21:26

To nie był zbyt dobry dzień. Dobranoc.
Hubert - 20 Maj 2008, 21:37

Martva napisał/a
mawete napisał/a
podaj rozmiar


Nie :twisted:



No to będziesz musiała przymierzać różne. :)


Ale to jest rzeczywiście niezły pomysł na short. Martva Croft: Shorty Życia :mrgreen:


Idę, bo tu z fizyki trzeba z twarzą wyjść.
Dobranoc

mBiko - 20 Maj 2008, 21:37

merulka uszy do góry.

Pamiętaj "Nie ma rzeczy niemożliwych" :mrgreen:

Witchma - 20 Maj 2008, 22:04

dobrej nocki wszystkim :)
Iwan - 20 Maj 2008, 22:16

Witchma, jak mogłaś mnie tak zostawić :?: :( kto w numerki będzie ze mną grał :?: :cry:
Martva - 20 Maj 2008, 22:47

Dobranoc, kochani :)
Iwan - 20 Maj 2008, 22:47

dobranoc :D
Rodion - 20 Maj 2008, 22:54

No fakt, coś oczy się kleją :?
Selithira - 20 Maj 2008, 23:00

Cześć. Na razie "cześć" powitalne, chociaż pora nieco dziwna...
ilcattivo13 - 20 Maj 2008, 23:06

buuu :cry: Kadarka się skończyła... Idę spać. Do jutra.
mawete - 21 Maj 2008, 00:45

dobranoc
Fidel-F2 - 21 Maj 2008, 08:08

dzień dobry

na dzień dobry forum zżarło mi wszsystkie nieprzeeczytane posty redukując licznik do zera

to po jaką cholerę jest ten limit 2100?

Lump Kałmuk - 21 Maj 2008, 08:22

dzień dobry
Iwan - 21 Maj 2008, 08:38

cześć :D łeb mnie napieprza po tym wczorajszym ginie :?
Martva - 21 Maj 2008, 09:16

dzień dobry.
Witchma - 21 Maj 2008, 09:20

dzień dobry :)
Agi - 21 Maj 2008, 09:29

witam
Kruk Siwy - 21 Maj 2008, 09:30

Witajcie ludki i nieludki.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group