To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...

ilcattivo13 - 19 Maj 2008, 23:24

Do jutra!
Agi - 20 Maj 2008, 00:05

Do rana :)
Rodion - 20 Maj 2008, 00:51

A od rana do roboty.
I aby mieć tego życia trochę przyjemności idę odwiedzić łóżko 8)

Dobranoc :wink:

agnieszka_ask - 20 Maj 2008, 00:54

dobry wieczór
szczyt lenistwa kazał mi odłożyć miseczkę z czipsami na komputer (czyt. jednostkę centralną), a potem czołgać się po piżamę nad komputerem, co za skutkowało wysypaniem sie całej zawartości miski na dywan :evil:
nie będę umiała zasnąć do póki tego nie posprzątam - już mi się nie chce spać :evil:

jewgienij - 20 Maj 2008, 01:24

agnieszka_ask napisał/a
dobry wieczór
szczyt lenistwa kazał mi odłożyć miseczkę z czipsami na komputer (czyt. jednostkę centralną), a potem czołgać się po piżamę nad komputerem, co za skutkowało wysypaniem sie całej zawartości miski na dywan :evil:
nie będę umiała zasnąć do póki tego nie posprzątam - już mi się nie chce spać :evil:


Nie chcę sobie tej operacji czołgania się nad komputerem bez piżamy wyobrażać :D
Olać czipsy. Nie wsiąkną w dywan, plam nie zostawią, można je pozbierać równie dobrze w przyszłym tygodniu. Ja tam bym zasnął przy nich bez żadnych problemów. ;P:

agnieszka_ask - 20 Maj 2008, 01:30

jewgienij napisał/a
Nie chcę sobie tej operacji czołgania się nad komputerem bez piżamy wyobrażać :D

to dobrze, bo byłam w stroju dziennym ;P:

jewgienij napisał/a
Olać czipsy. Nie wsiąkną w dywan, plam nie zostawią, można je pozbierać równie dobrze w przyszłym tygodniu.

profanacja!

jewgienij napisał/a
Ja tam bym zasnął przy nich bez żadnych problemów. ;P:

A ja nie :( U mnie pedantyczność sięga stanu chorobowego.

a czipsy już posprzątałam. pobiegłam szybko po zmiotkę, szufelkę i taśmę papierową - dywanik znów wygląda tak pięknie i czysto :lol:

merula - 20 Maj 2008, 08:19

Dzińdoberek
Lump Kałmuk - 20 Maj 2008, 08:23

dzień dobry
Agi - 20 Maj 2008, 08:57

cześć, ale kocioł :)
Witchma - 20 Maj 2008, 09:18

dzień dobry :)
Iwan - 20 Maj 2008, 09:30

cześć :D
Adanedhel - 20 Maj 2008, 10:01

Witam. Czy jeśli zabiję jednego skur*%*#@ i udowodnię, że to była konieczność wyższa, uniewinnią mnie? Bo mam dość...

Na dzień dobry KoRn - "Dead Bodies Everywhere".

Witchma - 20 Maj 2008, 10:03

Adanedhel napisał/a
Czy jeśli zabiję jednego skur*%*#@ i udowodnię, że to była konieczność wyższa, uniewinnią mnie?


nie jestem pewna, ale ja akurat mam ochotę zabić taką jedną, która mi uparcie wisi kasę... mogę Ci dać alibi :D

Adanedhel - 20 Maj 2008, 10:07

To ja bardzo poproszę. Chyba zaraz wezmę maczetę... :evil:
Witchma - 20 Maj 2008, 10:10

w razie czego jesteś na zakupach w spożywczym koło mnie :mrgreen:
Martva - 20 Maj 2008, 10:18

Cześć.
Jest obrzydliwie. Nadal.

Adanedhel - 20 Maj 2008, 10:18

A mają tam maczety?
Witchma - 20 Maj 2008, 10:19

u nas świeci piękne słoneczko

idę do fryzjera :D

Adashi - 20 Maj 2008, 11:18

Ahoj spamerzy :mrgreen:
Martva - 20 Maj 2008, 11:21

cześć Adashi :)
Gwynhwar - 20 Maj 2008, 11:23

Joł!
Indy - 20 Maj 2008, 11:31

Czołgiem :)
Adashi - 20 Maj 2008, 11:35

Martva napisał/a
cześć Adashi :)

Cześć Martuniu, z tym kosmykiem wyglądasz jak Lara Croft :)

agnieszka_ask - 20 Maj 2008, 12:15

dzień dobry wszystkim
Studnia - 20 Maj 2008, 12:43

Bry...
Martva - 20 Maj 2008, 12:54

Adashi napisał/a
wyglądasz jak Lara Croft


To najsłodszy komplement jaki ostatnio usłyszałam ;)

Adashi - 20 Maj 2008, 13:22

W takim razie polecam się na przyszłość :wink:
mawete - 20 Maj 2008, 16:30

cześć
Hubert - 20 Maj 2008, 16:33

Cześć
Martva - 20 Maj 2008, 16:44

cześć chłopaki :)


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group