Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...
ilcattivo13 - 19 Maj 2008, 23:24
Do jutra!
Agi - 20 Maj 2008, 00:05
Do rana
Rodion - 20 Maj 2008, 00:51
A od rana do roboty.
I aby mieć tego życia trochę przyjemności idę odwiedzić łóżko
Dobranoc
agnieszka_ask - 20 Maj 2008, 00:54
dobry wieczór
szczyt lenistwa kazał mi odłożyć miseczkę z czipsami na komputer (czyt. jednostkę centralną), a potem czołgać się po piżamę nad komputerem, co za skutkowało wysypaniem sie całej zawartości miski na dywan
nie będę umiała zasnąć do póki tego nie posprzątam - już mi się nie chce spać
jewgienij - 20 Maj 2008, 01:24
| agnieszka_ask napisał/a | dobry wieczór
szczyt lenistwa kazał mi odłożyć miseczkę z czipsami na komputer (czyt. jednostkę centralną), a potem czołgać się po piżamę nad komputerem, co za skutkowało wysypaniem sie całej zawartości miski na dywan
nie będę umiała zasnąć do póki tego nie posprzątam - już mi się nie chce spać |
Nie chcę sobie tej operacji czołgania się nad komputerem bez piżamy wyobrażać
Olać czipsy. Nie wsiąkną w dywan, plam nie zostawią, można je pozbierać równie dobrze w przyszłym tygodniu. Ja tam bym zasnął przy nich bez żadnych problemów.
agnieszka_ask - 20 Maj 2008, 01:30
| jewgienij napisał/a | Nie chcę sobie tej operacji czołgania się nad komputerem bez piżamy wyobrażać |
to dobrze, bo byłam w stroju dziennym
| jewgienij napisał/a | | Olać czipsy. Nie wsiąkną w dywan, plam nie zostawią, można je pozbierać równie dobrze w przyszłym tygodniu. |
profanacja!
| jewgienij napisał/a | Ja tam bym zasnął przy nich bez żadnych problemów. |
A ja nie U mnie pedantyczność sięga stanu chorobowego.
a czipsy już posprzątałam. pobiegłam szybko po zmiotkę, szufelkę i taśmę papierową - dywanik znów wygląda tak pięknie i czysto
merula - 20 Maj 2008, 08:19
Dzińdoberek
Lump Kałmuk - 20 Maj 2008, 08:23
dzień dobry
Agi - 20 Maj 2008, 08:57
cześć, ale kocioł
Witchma - 20 Maj 2008, 09:18
dzień dobry
Iwan - 20 Maj 2008, 09:30
cześć
Adanedhel - 20 Maj 2008, 10:01
Witam. Czy jeśli zabiję jednego skur*%*#@ i udowodnię, że to była konieczność wyższa, uniewinnią mnie? Bo mam dość...
Na dzień dobry KoRn - "Dead Bodies Everywhere".
Witchma - 20 Maj 2008, 10:03
| Adanedhel napisał/a | | Czy jeśli zabiję jednego skur*%*#@ i udowodnię, że to była konieczność wyższa, uniewinnią mnie? |
nie jestem pewna, ale ja akurat mam ochotę zabić taką jedną, która mi uparcie wisi kasę... mogę Ci dać alibi
Adanedhel - 20 Maj 2008, 10:07
To ja bardzo poproszę. Chyba zaraz wezmę maczetę...
Witchma - 20 Maj 2008, 10:10
w razie czego jesteś na zakupach w spożywczym koło mnie
Martva - 20 Maj 2008, 10:18
Cześć.
Jest obrzydliwie. Nadal.
Adanedhel - 20 Maj 2008, 10:18
A mają tam maczety?
Witchma - 20 Maj 2008, 10:19
u nas świeci piękne słoneczko
idę do fryzjera
Adashi - 20 Maj 2008, 11:18
Ahoj spamerzy
Martva - 20 Maj 2008, 11:21
cześć Adashi
Gwynhwar - 20 Maj 2008, 11:23
Joł!
Indy - 20 Maj 2008, 11:31
Czołgiem
Adashi - 20 Maj 2008, 11:35
| Martva napisał/a | cześć Adashi |
Cześć Martuniu, z tym kosmykiem wyglądasz jak Lara Croft
agnieszka_ask - 20 Maj 2008, 12:15
dzień dobry wszystkim
Studnia - 20 Maj 2008, 12:43
Bry...
Martva - 20 Maj 2008, 12:54
| Adashi napisał/a | | wyglądasz jak Lara Croft |
To najsłodszy komplement jaki ostatnio usłyszałam
Adashi - 20 Maj 2008, 13:22
W takim razie polecam się na przyszłość
mawete - 20 Maj 2008, 16:30
cześć
Hubert - 20 Maj 2008, 16:33
Cześć
Martva - 20 Maj 2008, 16:44
cześć chłopaki
|
|
|