To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...

Gwynhwar - 19 Maj 2008, 14:34

Hej!


:*

merula - 19 Maj 2008, 15:33

Yellow
Adashi - 19 Maj 2008, 16:20

Ahoj :D Wróciłem :) Skorzęcin Rulez!!!

Podsumujmy 3,5 dnia i 820 postów nieprzeczytanych, a myślałem że licznik będzie przekręcony, no nie staracie się dziobaki :mrgreen:

agnieszka_ask - 19 Maj 2008, 16:44

Ahoj Adashi - nie ma bruneta wieczorową porą, to i nie ma z kim licznika przekręcać ;P:
Kruk Siwy - 19 Maj 2008, 16:51

Obiad wzywa... odpływam wielkim autem.
Tomcich - 19 Maj 2008, 17:41

Powitać. 8)

EDIT: Przed chwilą miałem ponad 2 tysiące postów zaznaczonych do przeczytania, teraz nie mam żadnego. :evil: Naprawdę nie można z tym nic zrobić? :roll:

Hubert - 19 Maj 2008, 17:52

Dzień dobry!
mawete - 19 Maj 2008, 20:36

dzisiaj sie wyśpie... :mrgreen:
znaczy cześć :D

mBiko - 19 Maj 2008, 21:08

Bry.
Umieram O.O !

Gwynhwar - 19 Maj 2008, 21:11

Ło bosz :bravo :mrgreen:

mBiko, musimy jeszcze popracować nad dramaturgią, ale powoli łapiesz już o co chodzi!

Idę spać wy!


:*

Hubert - 19 Maj 2008, 21:47

Dobranoc.
Adashi - 19 Maj 2008, 22:15

agnieszka_ask napisał/a
Ahoj Adashi - nie ma bruneta wieczorową porą, to i nie ma z kim licznika przekręcać ;P:

:mrgreen: Cześć Agnieszko ;)

No to witam się jako ten brunet wieczorową porą :)

Chal-Chenet - 19 Maj 2008, 22:32

Dzień dobry, i pewnie niedługo: dobranoc.
merula - 19 Maj 2008, 22:33

Metoda Adashiego?
Adashi - 19 Maj 2008, 22:35

Jaka metoda :?:

merula, Chal witajcie :)

Witchma - 19 Maj 2008, 22:35

na głoda? :D
Adashi - 19 Maj 2008, 22:37

Na głoda dobra jest żabka z kociołka Witchmy :mrgreen:
Witchma - 19 Maj 2008, 22:40

be my guest, Adashi :)

chyba się będę zbierać, "Straż Nocna" czeka :D

Chal-Chenet - 19 Maj 2008, 22:42

Adashi, witka. ;)

merula, jam chyba nie w temacie odnośnie tej metody...

merula - 19 Maj 2008, 22:42

Metoda na "dzieńdobry i dowidzenia zaraz"
Chal-Chenet - 19 Maj 2008, 22:44

Aaa, to pewnie tak. ;)
Martva - 19 Maj 2008, 22:47

Dobranoc :)
Adashi - 19 Maj 2008, 22:51

merula napisał/a
Metoda na dzieńdobry i dowidzenia zaraz

E... to chyba nie moja metoda, no chyba że uznać "ahoj" za coś takiego ;)

merula - 19 Maj 2008, 22:53

Jakoś zdarzyło Ci sie chyba ostatnio kilka razy.

A może nie?


Iiii tam, chyba powoli odczuwam długość dnia. Dobrej nocki i miłej zabawy.

Iwan - 19 Maj 2008, 22:54

hejka :D
Adashi - 19 Maj 2008, 22:56

merula: No kilka razy zapewne tak :)
mawete - 19 Maj 2008, 23:10

Słodkich snów bejbisy.
Selithira - 19 Maj 2008, 23:18

Dobranoc, pchły na noc... Coś tam było dalej o karaluchach i innym robactwie, ale jestem zmęczona, mam prawo nie pamiętać... ;P:
mBiko - 19 Maj 2008, 23:19

Paputki dobrzy ludzie.
Iwan - 19 Maj 2008, 23:20

dobranoc


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group