Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...
Gwynhwar - 19 Maj 2008, 14:34
Hej!
:*
merula - 19 Maj 2008, 15:33
Yellow
Adashi - 19 Maj 2008, 16:20
Ahoj Wróciłem Skorzęcin Rulez!!!
Podsumujmy 3,5 dnia i 820 postów nieprzeczytanych, a myślałem że licznik będzie przekręcony, no nie staracie się dziobaki
agnieszka_ask - 19 Maj 2008, 16:44
Ahoj Adashi - nie ma bruneta wieczorową porą, to i nie ma z kim licznika przekręcać
Kruk Siwy - 19 Maj 2008, 16:51
Obiad wzywa... odpływam wielkim autem.
Tomcich - 19 Maj 2008, 17:41
Powitać.
EDIT: Przed chwilą miałem ponad 2 tysiące postów zaznaczonych do przeczytania, teraz nie mam żadnego. Naprawdę nie można z tym nic zrobić?
Hubert - 19 Maj 2008, 17:52
Dzień dobry!
mawete - 19 Maj 2008, 20:36
dzisiaj sie wyśpie...
znaczy cześć
mBiko - 19 Maj 2008, 21:08
Bry.
Umieram O.O !
Gwynhwar - 19 Maj 2008, 21:11
Ło bosz
mBiko, musimy jeszcze popracować nad dramaturgią, ale powoli łapiesz już o co chodzi!
Idę spać wy!
:*
Hubert - 19 Maj 2008, 21:47
Dobranoc.
Adashi - 19 Maj 2008, 22:15
| agnieszka_ask napisał/a | Ahoj Adashi - nie ma bruneta wieczorową porą, to i nie ma z kim licznika przekręcać |
Cześć Agnieszko
No to witam się jako ten brunet wieczorową porą
Chal-Chenet - 19 Maj 2008, 22:32
Dzień dobry, i pewnie niedługo: dobranoc.
merula - 19 Maj 2008, 22:33
Metoda Adashiego?
Adashi - 19 Maj 2008, 22:35
Jaka metoda
merula, Chal witajcie
Witchma - 19 Maj 2008, 22:35
na głoda?
Adashi - 19 Maj 2008, 22:37
Na głoda dobra jest żabka z kociołka Witchmy
Witchma - 19 Maj 2008, 22:40
be my guest, Adashi
chyba się będę zbierać, "Straż Nocna" czeka
Chal-Chenet - 19 Maj 2008, 22:42
Adashi, witka.
merula, jam chyba nie w temacie odnośnie tej metody...
merula - 19 Maj 2008, 22:42
Metoda na "dzieńdobry i dowidzenia zaraz"
Chal-Chenet - 19 Maj 2008, 22:44
Aaa, to pewnie tak.
Martva - 19 Maj 2008, 22:47
Dobranoc
Adashi - 19 Maj 2008, 22:51
| merula napisał/a | | Metoda na dzieńdobry i dowidzenia zaraz |
E... to chyba nie moja metoda, no chyba że uznać "ahoj" za coś takiego
merula - 19 Maj 2008, 22:53
Jakoś zdarzyło Ci sie chyba ostatnio kilka razy.
A może nie?
Iiii tam, chyba powoli odczuwam długość dnia. Dobrej nocki i miłej zabawy.
Iwan - 19 Maj 2008, 22:54
hejka
Adashi - 19 Maj 2008, 22:56
merula: No kilka razy zapewne tak
mawete - 19 Maj 2008, 23:10
Słodkich snów bejbisy.
Selithira - 19 Maj 2008, 23:18
Dobranoc, pchły na noc... Coś tam było dalej o karaluchach i innym robactwie, ale jestem zmęczona, mam prawo nie pamiętać...
mBiko - 19 Maj 2008, 23:19
Paputki dobrzy ludzie.
Iwan - 19 Maj 2008, 23:20
dobranoc
|
|
|