To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...

mawete - 18 Maj 2008, 07:23

Agi: nie, w Plemionach atak przeprowadzam w starym dobrym stylu :D czyli pukam delikatnie do drzwi o poranku :twisted: 8 skoordynowanych ataków na różne wiochy :D wszystkie zmiesciły sie w odstępie czasowym 2 minuty :mrgreen:
Agi - 18 Maj 2008, 07:57

Gratuluję! :D
mawete - 18 Maj 2008, 08:05

heh... jedna duż wiocha juz moja a druga bedzie niedługo moja - gosć ma mizerne sznse sie wybronic :D a mocny byl :D jeszcze się biedaczek nie obudzil :D
Indy - 18 Maj 2008, 08:41

Czołgiem :)
Iwan - 18 Maj 2008, 08:47

cześć :D
Witchma - 18 Maj 2008, 09:06

dzień dobry :)
Adanedhel - 18 Maj 2008, 09:13

Witam. Na dzień dobry Metallica - "One".

Darkness imprisoning me
All that I see
Absolute horror
I cannot live
I cannot die
Trapped in myself
Body my holding cell

Chal-Chenet - 18 Maj 2008, 10:10

Dzień dobry.
Martva - 18 Maj 2008, 10:24

cześć :)
Anonymous - 18 Maj 2008, 10:29

Dzień dobry. :)
Hubert - 18 Maj 2008, 10:29

Hej :)
Lump Kałmuk - 18 Maj 2008, 10:46

dzień dobry
Rodion - 18 Maj 2008, 10:52

No cześć
Witchma - 18 Maj 2008, 11:20

założę się, że jak wezmę parasolkę, to nie będzie padać i tylko się nadźwigam ;) a jak nie wezmę, to zmoknę...

no nic, bawcie się dobrze :)

Iwan - 18 Maj 2008, 12:35

obiad i do roboty, więc narka :D
Gwynhwar - 18 Maj 2008, 14:42

Sześć! :mrgreen:
Hubert - 18 Maj 2008, 16:25

Znikam, Dżem dziś gra w Białymstoku, więc pewnie już nie zajrzę.
Cześć

Martva - 18 Maj 2008, 22:03

Dobranoc :)
Iwan - 18 Maj 2008, 22:38

witam wieczorkiem :D
Chal-Chenet - 18 Maj 2008, 22:54

Dobranoc.
Iwan - 18 Maj 2008, 23:04

a teraz się juz pożegnam, dobranoc wszystkim
mawete - 19 Maj 2008, 03:19

Dobranoc :D
agnieszka_ask - 19 Maj 2008, 03:49

dobry wieczór/dzień dobry - niepotrzebne skreślić ;)
Agi - 19 Maj 2008, 06:07

witam :)
Anonymous - 19 Maj 2008, 07:05

Cześć. Wstałam z przeświadczeniem, że życie może być piękne a tydzień mieć tylko trzy dni. 8)
ilcattivo13 - 19 Maj 2008, 08:12

Cześć!
Jeszcze cztery nocznyje dozory i będę "wolny jak dzika świania" :D

Witchma - 19 Maj 2008, 08:41

dzień dobry, nie ma to jak piękna pogoda, która zachęca do działania... :cry:
Adanedhel - 19 Maj 2008, 09:01

Witam. Na dzień dobry King Crimson - "21st Century Schizoid Man".

Cats foot iron claw
Neuro-surgeons scream for more
At paranoias poison door.
Twenty first century schizoid man.

Blood rack barbed wire
Polititians funeral pyre
Innocents raped with napalm fire
Twenty first century schizoid man.

Death seed blind mans greed
Poets starving children bleed
Nothing hes got he really needs
Twenty first century schizoid man.

Kruk Siwy - 19 Maj 2008, 09:22

Witajcie.
Qurczę Mroczny Kwiatuszek, powinieneś zostawić sobie to na zawsze.

agnieszka_ask - 19 Maj 2008, 09:23

dzień dobry wszystkim :)
cześć Adunia :)



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group