To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...

Witchma - 17 Maj 2008, 08:52

dzień dobry
mBiko - 17 Maj 2008, 08:56

Witajcie.
Dzisiaj Kubryk więc szafa gra:

Żeglarze wszystkich świata stron,
Dziś dla was śpiewać chcę.

Niech zabrzmi pieśń, żeglarska pieśń,
Czy to dzień, czy noc, czy to West, czy Ost
W znajomym rytmie codziennych prac,
Gdy w żagle dmucha wiatr.

Martva - 17 Maj 2008, 10:00

Czeeść.
Osiem nieprzeczytanych od wczoraj? :shock:

Rodion - 17 Maj 2008, 10:10

No cześć.
W planie śniadanko i zobaczymy co dalej :D

Gwynhwar - 17 Maj 2008, 10:43

Śledziu! :bravo :mrgreen:
Ixolite - 17 Maj 2008, 11:01

Praca, praca, praca :( a później SKOFA :D
Chal-Chenet - 17 Maj 2008, 11:07

Dzień dobry.
Studnia - 17 Maj 2008, 11:38

Bry...
Targi, pizzeria, SKOFA.
W takiej kolejności, nie innej :D

Witchma - 17 Maj 2008, 13:01

uff, zakupy z mamą... ale dzisiaj nawet nie trzeba było ciężarówki zamawiać :D za to mam śliczną nową piżamkę ;P:
Martva - 17 Maj 2008, 13:09

A ja mam śliczna nową koszulkę :) z kokardką. I koronką.
Witchma - 17 Maj 2008, 13:10

no popatrz... moja piżamka też ma kokardkę (dyskretną ;) ) i koronkę :D i jest bordowa :)
Martva - 17 Maj 2008, 13:15

Moja jest czarna, niestety ;)
Selithira - 17 Maj 2008, 13:44

Cześć. Wstałam o ósmej (w sobotę!), a dopiero teraz znalazłam chwilę, żeby usiąść przed komputerem. Jedno i drugie chore...
Iwan - 17 Maj 2008, 14:27

cześć :D
mBiko - 17 Maj 2008, 14:53

No to znikam się bawić:

Dalej, w morze wyruszamy,
Nie szczędź sił, dzisiaj jest nasz dzień

Hubert - 17 Maj 2008, 16:53

Dzień dobry.
agnieszka_ask - 17 Maj 2008, 17:07

cześć :)
Martva - 17 Maj 2008, 17:37

Ja zmykam, bo grzmieć zaczyna całkiem głośno :)
Hubert - 17 Maj 2008, 22:13

Muszę skończyć recenzję Formation of Damnation, a tu tyyyle do czytania. No i chciałbym trochę pospać. Dobranoc więc.
Iwan - 17 Maj 2008, 22:27

cicho wszędzie głucho wszędzie... idę spać :D dobranoc ludki :D
Witchma - 17 Maj 2008, 22:38

dobrej nocki :)
Martva - 17 Maj 2008, 22:42

Dobranoc, kochani :)
Indy - 18 Maj 2008, 00:56

Czołgiem :)
mawete - 18 Maj 2008, 01:58

Nie spać! Wstawać! Zapierd...lać! :twisted:
dzejes - 18 Maj 2008, 02:10

Odmarzłem na chwilę. ;P: 400 stron za mną. Noc tę ciężką widzę, albowiem księga zdradliwa, człowiek uczciwy cisnąć nią w okno winien, lecz dusze straceńcze jakowyś płomień w niej wyczuwają i w samozagładzie ciągną na podobieństwo ciem w królestwie Lata żyjących, które żywot swój w ogniu świecy żywot kończą.
mawete - 18 Maj 2008, 02:27

a co czytasz?
dzejes - 18 Maj 2008, 02:30

Zgaduj, człecze rozdarty między arystotelesowską logikę dwuwartościową, którą lute po świecie roznoszą, a trój- albo i więcej wartościową Latem owładniętą. Lecz strzel niecelnie, a na wieki w lodzie skuty będziesz.

EDIT: :wink:

mawete - 18 Maj 2008, 02:32

wiesz... ja przysypiam przed kompem, a lierki wirują... i tak z przerwami do 7mej rano....
A Ty mi trudne pytania zadajesz.. :D

mawete - 18 Maj 2008, 05:33

Dobranoc - na godzinkę :D
Agi - 18 Maj 2008, 07:03

witam
mawete, próbujesz się odzwyczaić od snu?



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group