Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...
Witchma - 17 Maj 2008, 08:52
dzień dobry
mBiko - 17 Maj 2008, 08:56
Witajcie.
Dzisiaj Kubryk więc szafa gra:
Żeglarze wszystkich świata stron,
Dziś dla was śpiewać chcę.
Niech zabrzmi pieśń, żeglarska pieśń,
Czy to dzień, czy noc, czy to West, czy Ost
W znajomym rytmie codziennych prac,
Gdy w żagle dmucha wiatr.
Martva - 17 Maj 2008, 10:00
Czeeść.
Osiem nieprzeczytanych od wczoraj?
Rodion - 17 Maj 2008, 10:10
No cześć.
W planie śniadanko i zobaczymy co dalej
Gwynhwar - 17 Maj 2008, 10:43
Śledziu!
Ixolite - 17 Maj 2008, 11:01
Praca, praca, praca a później SKOFA
Chal-Chenet - 17 Maj 2008, 11:07
Dzień dobry.
Studnia - 17 Maj 2008, 11:38
Bry...
Targi, pizzeria, SKOFA.
W takiej kolejności, nie innej
Witchma - 17 Maj 2008, 13:01
uff, zakupy z mamą... ale dzisiaj nawet nie trzeba było ciężarówki zamawiać za to mam śliczną nową piżamkę
Martva - 17 Maj 2008, 13:09
A ja mam śliczna nową koszulkę z kokardką. I koronką.
Witchma - 17 Maj 2008, 13:10
no popatrz... moja piżamka też ma kokardkę (dyskretną ) i koronkę i jest bordowa
Martva - 17 Maj 2008, 13:15
Moja jest czarna, niestety
Selithira - 17 Maj 2008, 13:44
Cześć. Wstałam o ósmej (w sobotę!), a dopiero teraz znalazłam chwilę, żeby usiąść przed komputerem. Jedno i drugie chore...
Iwan - 17 Maj 2008, 14:27
cześć
mBiko - 17 Maj 2008, 14:53
No to znikam się bawić:
Dalej, w morze wyruszamy,
Nie szczędź sił, dzisiaj jest nasz dzień
Hubert - 17 Maj 2008, 16:53
Dzień dobry.
agnieszka_ask - 17 Maj 2008, 17:07
cześć
Martva - 17 Maj 2008, 17:37
Ja zmykam, bo grzmieć zaczyna całkiem głośno
Hubert - 17 Maj 2008, 22:13
Muszę skończyć recenzję Formation of Damnation, a tu tyyyle do czytania. No i chciałbym trochę pospać. Dobranoc więc.
Iwan - 17 Maj 2008, 22:27
cicho wszędzie głucho wszędzie... idę spać dobranoc ludki
Witchma - 17 Maj 2008, 22:38
dobrej nocki
Martva - 17 Maj 2008, 22:42
Dobranoc, kochani
Indy - 18 Maj 2008, 00:56
Czołgiem
mawete - 18 Maj 2008, 01:58
Nie spać! Wstawać! Zapierd...lać!
dzejes - 18 Maj 2008, 02:10
Odmarzłem na chwilę. 400 stron za mną. Noc tę ciężką widzę, albowiem księga zdradliwa, człowiek uczciwy cisnąć nią w okno winien, lecz dusze straceńcze jakowyś płomień w niej wyczuwają i w samozagładzie ciągną na podobieństwo ciem w królestwie Lata żyjących, które żywot swój w ogniu świecy żywot kończą.
mawete - 18 Maj 2008, 02:27
a co czytasz?
dzejes - 18 Maj 2008, 02:30
Zgaduj, człecze rozdarty między arystotelesowską logikę dwuwartościową, którą lute po świecie roznoszą, a trój- albo i więcej wartościową Latem owładniętą. Lecz strzel niecelnie, a na wieki w lodzie skuty będziesz.
EDIT:
mawete - 18 Maj 2008, 02:32
wiesz... ja przysypiam przed kompem, a lierki wirują... i tak z przerwami do 7mej rano....
A Ty mi trudne pytania zadajesz..
mawete - 18 Maj 2008, 05:33
Dobranoc - na godzinkę
Agi - 18 Maj 2008, 07:03
witam
mawete, próbujesz się odzwyczaić od snu?
|
|
|