Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...
Hubert - 16 Maj 2008, 15:59
Czołgiem!
Indy - 16 Maj 2008, 16:03
Czołgiem
mawete - 16 Maj 2008, 16:10
Ceść - Rzeszowa już nie ma
Adanedhel - 16 Maj 2008, 16:35
Atomowa zagłada?
Ixolite - 16 Maj 2008, 17:06
| mawete napisał/a | Ceść - Rzeszowa już nie ma |
Kiedy przyjeżdzasz do Warszawy?
mawete - 16 Maj 2008, 17:14
Coś w tym rodzaju
//edit: chcialem jutro, ale nie dam rady...
mBiko - 16 Maj 2008, 17:35
Właśnie wniosłem setne pudło książkami, wiec ogłaszam wykonanie 140% normy:
Hej junacy, my chłopcy, dziewczęta,
Do roboty, do roboty.
Jedno hasło jak rozkaz pamiętaj.
Do roboty, do roboty...
Znaczy witajcie.
ilcattivo13 - 16 Maj 2008, 17:39
Witam!
merula - 16 Maj 2008, 19:53
popieram Twą pieśń mBiko, .
Właśnie odwaliłam czterogodzinne prasowanie i nie zostało chwilowo już NIC. Jestem z siebie dumna
mBiko - 16 Maj 2008, 19:57
Najgorsze jest to, że jeszcze muszę coś z tymi książkami zrobić, a ponieważ nie ja pakowałem to sajgon jest wśród pakunków okrutny. W dodatku to jeszcze nie wszystkie.
Witchma - 16 Maj 2008, 19:59
| mBiko napisał/a | | jeszcze muszę coś z tymi książkami zrobić |
ja mam parę pomysłów
mBiko - 16 Maj 2008, 20:03
Uważaj, Witchma bo wpadniesz do kociołka.
Witchma - 16 Maj 2008, 20:11
to pięknie by wszystkich wytruło
mawete - 16 Maj 2008, 20:46
Nudzi mi się...
Anonymous - 16 Maj 2008, 20:47
Cześć, wróciłam z Torunia. Umieram i nienawidzę dzieci, a konkretnie chlopców.
Agi - 16 Maj 2008, 20:51
Witam
Szczęśliwie wróciłam z wojażu.
Iwan - 16 Maj 2008, 22:04
dobranoc pchły na noc
Witchma - 16 Maj 2008, 22:26
dobrej nocki wszystkim
Gwynhwar - 16 Maj 2008, 22:51
Dzień dobry było z Posen. Dobranoc już z Warszał
Studnia - 16 Maj 2008, 23:09
Gwynhwar, gdzie masz kwatere tym razem??
Gwynhwar - 16 Maj 2008, 23:11
W tej samej gawrze, co ostatnio
Studnia - 16 Maj 2008, 23:18
No to po sąsiedzku
ilcattivo13 - 16 Maj 2008, 23:21
Dobranoc!
Siedem dozorów do końca umowy o pracę
Gwynhwar - 16 Maj 2008, 23:22
Studnia, no powiedzmy...
Studnia - 16 Maj 2008, 23:28
15 min piechotą, i to spacerkiem.
No ale ja to się zawijam, trza nabrać sił przed jutrzejszym dniem. Nie dość że zapowiada się na dłuuuugi, to jeszcze pogoda może psikusa spłatać. Innymi słowy:
Dobranoc.
Chal-Chenet - 16 Maj 2008, 23:36
Dobranoc.
Martva - 16 Maj 2008, 23:51
Dobranoc
Agi - 17 Maj 2008, 00:07
dobranoc
Agi - 17 Maj 2008, 07:34
Ja już wstałam
Witam
Adanedhel - 17 Maj 2008, 08:51
Witam. Plan na dziś i jutro: radio-targi-skofa-40 godzin na chodzie
Na dzień dobry Metallica - "Frantic".
If I could have my wasted days back,
Would I use them to get back on track?
Stop to warm at karmas burning,
Or Look ahead, but keep on turning.
Do I have the strength
To know how I'll go?
Can I find it inside to deal with what I shouldn't know?
Could I have my wasted days back?
Would I use them to get back on track.
|
|
|