To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...

Hubert - 16 Maj 2008, 15:59

Czołgiem!
Indy - 16 Maj 2008, 16:03

Czołgiem :)
mawete - 16 Maj 2008, 16:10

Ceść - Rzeszowa już nie ma :mrgreen:
Adanedhel - 16 Maj 2008, 16:35

Atomowa zagłada? :mrgreen:
Ixolite - 16 Maj 2008, 17:06

mawete napisał/a
Ceść - Rzeszowa już nie ma :mrgreen:


Kiedy przyjeżdzasz do Warszawy? :mrgreen: :twisted:

mawete - 16 Maj 2008, 17:14

Coś w tym rodzaju :D

//edit: chcialem jutro, ale nie dam rady...

mBiko - 16 Maj 2008, 17:35

Właśnie wniosłem setne pudło książkami, wiec ogłaszam wykonanie 140% normy:

Hej junacy, my chłopcy, dziewczęta,
Do roboty, do roboty.
Jedno hasło jak rozkaz pamiętaj.
Do roboty, do roboty...


Znaczy witajcie.

ilcattivo13 - 16 Maj 2008, 17:39

Witam!
merula - 16 Maj 2008, 19:53

popieram Twą pieśń mBiko, .
Właśnie odwaliłam czterogodzinne prasowanie i nie zostało chwilowo już NIC. Jestem z siebie dumna :mrgreen:

mBiko - 16 Maj 2008, 19:57

Najgorsze jest to, że jeszcze muszę coś z tymi książkami zrobić, a ponieważ nie ja pakowałem to sajgon jest wśród pakunków okrutny. W dodatku to jeszcze nie wszystkie.
Witchma - 16 Maj 2008, 19:59

mBiko napisał/a
jeszcze muszę coś z tymi książkami zrobić


ja mam parę pomysłów :D

mBiko - 16 Maj 2008, 20:03

Uważaj, Witchma bo wpadniesz do kociołka.
Witchma - 16 Maj 2008, 20:11

to pięknie by wszystkich wytruło :D
mawete - 16 Maj 2008, 20:46

Nudzi mi się...
Anonymous - 16 Maj 2008, 20:47

Cześć, wróciłam z Torunia. Umieram i nienawidzę dzieci, a konkretnie chlopców.
Agi - 16 Maj 2008, 20:51

Witam :D
Szczęśliwie wróciłam z wojażu.

Iwan - 16 Maj 2008, 22:04

dobranoc pchły na noc :mrgreen:
Witchma - 16 Maj 2008, 22:26

dobrej nocki wszystkim :)
Gwynhwar - 16 Maj 2008, 22:51

Dzień dobry było z Posen. Dobranoc już z Warszał :wink:
Studnia - 16 Maj 2008, 23:09

Gwynhwar, gdzie masz kwatere tym razem??
Gwynhwar - 16 Maj 2008, 23:11

W tej samej gawrze, co ostatnio :twisted:
Studnia - 16 Maj 2008, 23:18

No to po sąsiedzku :D
ilcattivo13 - 16 Maj 2008, 23:21

Dobranoc!
Siedem dozorów do końca umowy o pracę :D

Gwynhwar - 16 Maj 2008, 23:22

Studnia, no powiedzmy... :mrgreen:
Studnia - 16 Maj 2008, 23:28

15 min piechotą, i to spacerkiem.

No ale ja to się zawijam, trza nabrać sił przed jutrzejszym dniem. Nie dość że zapowiada się na dłuuuugi, to jeszcze pogoda może psikusa spłatać. Innymi słowy:

Dobranoc.

Chal-Chenet - 16 Maj 2008, 23:36

Dobranoc.
Martva - 16 Maj 2008, 23:51

Dobranoc :)
Agi - 17 Maj 2008, 00:07

dobranoc
Agi - 17 Maj 2008, 07:34

Ja już wstałam
Witam :)

Adanedhel - 17 Maj 2008, 08:51

Witam. Plan na dziś i jutro: radio-targi-skofa-40 godzin na chodzie ;)

Na dzień dobry Metallica - "Frantic".

If I could have my wasted days back,
Would I use them to get back on track?
Stop to warm at karmas burning,
Or Look ahead, but keep on turning.

Do I have the strength
To know how I'll go?
Can I find it inside to deal with what I shouldn't know?

Could I have my wasted days back?
Would I use them to get back on track.



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group