To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...

Kruk Siwy - 16 Maj 2008, 09:13

Kto?
Witajcie, a zwlaszcza Ty nadobna kucharko.

Witchma - 16 Maj 2008, 09:28

dzień dobry, Kruku
Adanedhel - 16 Maj 2008, 10:01

Witam wszystkich, w tym wiedźmy i kruki. Na dzień dobry Pink Floyd - Several Species of Small Furry Animals Gathered Together in a Cave and Grooving with a Pict :mrgreen: Przytaczanie tekstu tej... piosenki (?), byłoby chyba bezsensowne ;P:
merula - 16 Maj 2008, 10:09

Bry
Selithira - 16 Maj 2008, 10:09

Cześć, Mroczna Stokrotko :roll:
Wstałam o siódmej, a nadal nie obudziłam się do końca... Kawy...

Witchma - 16 Maj 2008, 10:11

czy ktoś się może zna na przelewach bankowych? o której to to księgowane jest...? :roll:
Adanedhel - 16 Maj 2008, 10:12

Stokrotko? To chyba do Agnieszki powinno być :roll:
Zamiast kawy poproś Witchmę o ten wywar, co w kociołku pichci (ciekawe, jaki da efekt, hihi).

Witchma - 16 Maj 2008, 10:17

tego to najstarsi górale nie wiedzą, Adanedhel, ale bardzo chętnie na kimś przetestuję
Lump Kałmuk - 16 Maj 2008, 10:17

dzień dobry
Adanedhel - 16 Maj 2008, 10:24

Wybieraj, Witchmo, swoją świnkę doświadczalną. Ja postoję z boku, w bezpiecznej odległości, i będę obserwował efekty. Licze na dużo wybuchów i zniszczenia :D
Witchma - 16 Maj 2008, 10:25

wierzaj mi, Adanedhel, kiedy ja gotuję to nie ma czegoś takiego jak bezpieczna odległość :mrgreen:
Adanedhel - 16 Maj 2008, 10:29

Wówczas Pentagon ogłasza DEFCON 1 i wysyła w powietrze bombowce strategiczne ;P:
dzejes - 16 Maj 2008, 10:32

Witchma napisał/a
czy ktoś się może zna na przelewach bankowych? o której to to księgowane jest...? :roll:


Tutaj masz sesje Elixiru.

Witchma - 16 Maj 2008, 10:34

dzejes, jesteś wielki, dzięki :)
dzejes - 16 Maj 2008, 10:43

A Urbaniuk mówił ostatnio, że schudłem :evil: Kłamał znaczy :evil:
Martva - 16 Maj 2008, 10:45

On tak ma ;P:
Gwynhwar - 16 Maj 2008, 10:54

Hej ho! Hej ho! Do Warszał by się szło!

Dziś mi Pani Dyrektor powiedziała, że nie rozumie po co jadę do Stolicy, przecież tam nic nie ma. Odpowiedziałam, że ja jestem :mrgreen:

Rodion - 16 Maj 2008, 10:59

Hymmmm... chyba przegrałem z atrakcjami wielkiego miasta ;P:
Gwynhwar - 16 Maj 2008, 11:03

Ty się chłopie módl, żebym bilety dostała... :wink:
Kruk Siwy - 16 Maj 2008, 11:06

Bo dojdę na piechotę a wtedy będę ZłA!
Rodion - 16 Maj 2008, 11:06

To jeszcze ich nie masz? :shock:
I możesz mi powiedzieć czemu tym razem miałoby ich nie być? :? W Poznaniu taki głód książki ze wszyscy na targi wala? :roll:

Witchma - 16 Maj 2008, 11:09

dzejes napisał/a
A Urbaniuk mówił ostatnio, że schudłem :evil: Kłamał znaczy :evil:


a chciałam dobrze... ;P:

Gwynhwar - 16 Maj 2008, 11:12

Przeca mówiłam, że muszę je nabyć...
Ano dojde na piechotę, ostatnio się nieźle wyrobiłam w łażeniu :D

A mogą walić studenci... No, ale bądźmy dobrej myśli :twisted:

Rodion - 16 Maj 2008, 11:17

Pociąg pełen studentów z Poznania jadących do Wa-wy? :shock:
To co prawda fantastyczne forum, ale to raczej dość nieprawdopodobna wizja. Chyba ze tam u was z oszczędności macie składy z jednego wagonu i lokomotywy? ;P:

dzejes - 16 Maj 2008, 11:17

Witchma napisał/a

a chciałam dobrze... ;P:


Spoko, jesteś kobietą, a one tak mają - chcą dobrze, a wychodzi jak zwykle :wink:

Studnia - 16 Maj 2008, 11:36

Bry... Budzę się, patrze na zegarek, a tam 11:30. Jeszcze troche a bym zaspał na II zmiane w pracy...
Gwynhwar - 16 Maj 2008, 13:41

Poznaniacy!

W moim Empiku dziś wyprzedaż książek z działu socjologia, historia i religia.
Alles po 2 złote.
Zainteresowanych zapraszam :

Chal-Chenet - 16 Maj 2008, 13:46

Dzień dobry.
Iwan - 16 Maj 2008, 14:29

dzieńdoberek :D
gorat - 16 Maj 2008, 14:31

Wpadam ukradkiem do tematu, by zapytać, czy ktoś jeszcze będzie dzisiaj łaził po MTK - wkrótce pojadę.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group