Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...
Kruk Siwy - 16 Maj 2008, 09:13
Kto?
Witajcie, a zwlaszcza Ty nadobna kucharko.
Witchma - 16 Maj 2008, 09:28
dzień dobry, Kruku
Adanedhel - 16 Maj 2008, 10:01
Witam wszystkich, w tym wiedźmy i kruki. Na dzień dobry Pink Floyd - Several Species of Small Furry Animals Gathered Together in a Cave and Grooving with a Pict Przytaczanie tekstu tej... piosenki (?), byłoby chyba bezsensowne
merula - 16 Maj 2008, 10:09
Bry
Selithira - 16 Maj 2008, 10:09
Cześć, Mroczna Stokrotko
Wstałam o siódmej, a nadal nie obudziłam się do końca... Kawy...
Witchma - 16 Maj 2008, 10:11
czy ktoś się może zna na przelewach bankowych? o której to to księgowane jest...?
Adanedhel - 16 Maj 2008, 10:12
Stokrotko? To chyba do Agnieszki powinno być
Zamiast kawy poproś Witchmę o ten wywar, co w kociołku pichci (ciekawe, jaki da efekt, hihi).
Witchma - 16 Maj 2008, 10:17
tego to najstarsi górale nie wiedzą, Adanedhel, ale bardzo chętnie na kimś przetestuję
Lump Kałmuk - 16 Maj 2008, 10:17
dzień dobry
Adanedhel - 16 Maj 2008, 10:24
Wybieraj, Witchmo, swoją świnkę doświadczalną. Ja postoję z boku, w bezpiecznej odległości, i będę obserwował efekty. Licze na dużo wybuchów i zniszczenia
Witchma - 16 Maj 2008, 10:25
wierzaj mi, Adanedhel, kiedy ja gotuję to nie ma czegoś takiego jak bezpieczna odległość
Adanedhel - 16 Maj 2008, 10:29
Wówczas Pentagon ogłasza DEFCON 1 i wysyła w powietrze bombowce strategiczne
dzejes - 16 Maj 2008, 10:32
| Witchma napisał/a | czy ktoś się może zna na przelewach bankowych? o której to to księgowane jest...? |
Tutaj masz sesje Elixiru.
Witchma - 16 Maj 2008, 10:34
dzejes, jesteś wielki, dzięki
dzejes - 16 Maj 2008, 10:43
A Urbaniuk mówił ostatnio, że schudłem Kłamał znaczy
Martva - 16 Maj 2008, 10:45
On tak ma
Gwynhwar - 16 Maj 2008, 10:54
Hej ho! Hej ho! Do Warszał by się szło!
Dziś mi Pani Dyrektor powiedziała, że nie rozumie po co jadę do Stolicy, przecież tam nic nie ma. Odpowiedziałam, że ja jestem
Rodion - 16 Maj 2008, 10:59
Hymmmm... chyba przegrałem z atrakcjami wielkiego miasta
Gwynhwar - 16 Maj 2008, 11:03
Ty się chłopie módl, żebym bilety dostała...
Kruk Siwy - 16 Maj 2008, 11:06
Bo dojdę na piechotę a wtedy będę ZłA!
Rodion - 16 Maj 2008, 11:06
To jeszcze ich nie masz?
I możesz mi powiedzieć czemu tym razem miałoby ich nie być? W Poznaniu taki głód książki ze wszyscy na targi wala?
Witchma - 16 Maj 2008, 11:09
| dzejes napisał/a | A Urbaniuk mówił ostatnio, że schudłem Kłamał znaczy |
a chciałam dobrze...
Gwynhwar - 16 Maj 2008, 11:12
Przeca mówiłam, że muszę je nabyć...
Ano dojde na piechotę, ostatnio się nieźle wyrobiłam w łażeniu
A mogą walić studenci... No, ale bądźmy dobrej myśli
Rodion - 16 Maj 2008, 11:17
Pociąg pełen studentów z Poznania jadących do Wa-wy?
To co prawda fantastyczne forum, ale to raczej dość nieprawdopodobna wizja. Chyba ze tam u was z oszczędności macie składy z jednego wagonu i lokomotywy?
dzejes - 16 Maj 2008, 11:17
| Witchma napisał/a |
a chciałam dobrze... |
Spoko, jesteś kobietą, a one tak mają - chcą dobrze, a wychodzi jak zwykle
Studnia - 16 Maj 2008, 11:36
Bry... Budzę się, patrze na zegarek, a tam 11:30. Jeszcze troche a bym zaspał na II zmiane w pracy...
Gwynhwar - 16 Maj 2008, 13:41
Poznaniacy!
W moim Empiku dziś wyprzedaż książek z działu socjologia, historia i religia.
Alles po 2 złote.
Zainteresowanych zapraszam :
Chal-Chenet - 16 Maj 2008, 13:46
Dzień dobry.
Iwan - 16 Maj 2008, 14:29
dzieńdoberek
gorat - 16 Maj 2008, 14:31
Wpadam ukradkiem do tematu, by zapytać, czy ktoś jeszcze będzie dzisiaj łaził po MTK - wkrótce pojadę.
|
|
|