Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...
Iwan - 15 Maj 2008, 15:22
cześć banda
agnieszka_ask - 15 Maj 2008, 16:21
cześć
Hubert - 15 Maj 2008, 16:42
Dziś już raczej tu nie zajrzę, więc cześć.
mawete - 15 Maj 2008, 17:25
Cześć.. jestem chory, zmęczony i zły, a jutro do Rzeszowa muszę jechać...
ihan - 15 Maj 2008, 17:43
Ojoj, biedny mawete. Ale Rzeszów to fajne miasto jest ogólnie.
mawete - 15 Maj 2008, 17:44
| ihan napisał/a | | Ale Rzeszów to fajne miasto jest ogólnie. |
Co piłaś?
ihan - 15 Maj 2008, 17:46
Postanowiłam być jak Polyanna i wkurzać wszystkich dla odmiany optymizmem i znajdowaniem jasnych stron, Widzę, że działa
Witchma - 15 Maj 2008, 18:53
ihan, próbujesz być jak Warren ze "Spadkobierców"
mawete - 15 Maj 2008, 19:35
http://pl.youtube.com/watch?v=tYChl6h28lg
Komentarz chyba nie jest potrzebny.
Stary się chyba robię...
ihan - 15 Maj 2008, 19:49
Witchma, gdy poprzestawaisz litery w słowie Warren, jak nic wychodzi: ihan. A poza tym żegnajcie. Przede mną 70 km w korkach. To lubię.
Witchma - 15 Maj 2008, 19:58
ihan, masz moje duchowe wsparcie, ja dzisiaj pokonałam 20 km w korkach i mam dość...
Ixolite - 15 Maj 2008, 20:45
Ja dziś pokonałem z kilometr tramwajem w korku i żałuję, że nie poszedłem na piechotę.
merula - 15 Maj 2008, 20:55
Proszę sie odczepić od Warrena.
To mój osobisty znajomy i cudny gość.
Witchma - 15 Maj 2008, 20:56
a kto się czepia Warrena? Warren is good... ale George is better
Ixolite - 15 Maj 2008, 20:59
http://www.vimeo.com/993998
merula - 15 Maj 2008, 21:06
Spadam
Dobranoc
dzejes - 15 Maj 2008, 21:14
| Ixolite napisał/a | | http://www.vimeo.com/993998 |
Wow...
Ależ by Tool pasował jako podkład.
Iwan - 15 Maj 2008, 21:45
dobranoc bracia i siostry
Witchma - 15 Maj 2008, 21:55
dobrej nocki wszystkim
mBiko - 15 Maj 2008, 22:02
Niestety merulko we Włodawie byłem bardzo króciutko i nie zdążyłem połazić po zakamarkach.
Godzilla - 15 Maj 2008, 22:45
Pa pa, pora spać.
Martva - 15 Maj 2008, 23:09
Dobranoc
Chal-Chenet - 15 Maj 2008, 23:54
Dobranoc.
Rodion - 16 Maj 2008, 00:00
Ano noc
mBiko - 16 Maj 2008, 00:09
Paputki dobrzy ludzie.
Ixolite - 16 Maj 2008, 00:47
| dzejes napisał/a | | Ixolite napisał/a | | http://www.vimeo.com/993998 |
Wow...
Ależ by Tool pasował jako podkład. |
No robi wrażenie
Rodion - 16 Maj 2008, 06:00
No i po nocy
dalambert - 16 Maj 2008, 08:31
Rodion, co Cię zrywa o tak bandyckiej porze, choryś czy co ? Czesć wszystkim
Martva - 16 Maj 2008, 08:36
Czeeeść
Witchma - 16 Maj 2008, 09:04
dzień dobry, nie dadzą człowiekowi pospać, oj nie dadzą
|
|
|