To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...

Iwan - 15 Maj 2008, 15:22

cześć banda :D
agnieszka_ask - 15 Maj 2008, 16:21

cześć :)
Hubert - 15 Maj 2008, 16:42

Dziś już raczej tu nie zajrzę, więc cześć.
mawete - 15 Maj 2008, 17:25

Cześć.. jestem chory, zmęczony i zły, a jutro do Rzeszowa muszę jechać...
ihan - 15 Maj 2008, 17:43

Ojoj, biedny mawete. Ale Rzeszów to fajne miasto jest ogólnie.
mawete - 15 Maj 2008, 17:44

ihan napisał/a
Ale Rzeszów to fajne miasto jest ogólnie.

Co piłaś?

ihan - 15 Maj 2008, 17:46

Postanowiłam być jak Polyanna i wkurzać wszystkich dla odmiany optymizmem i znajdowaniem jasnych stron, Widzę, że działa :mrgreen:
Witchma - 15 Maj 2008, 18:53

ihan, próbujesz być jak Warren ze "Spadkobierców" :D
mawete - 15 Maj 2008, 19:35

http://pl.youtube.com/watch?v=tYChl6h28lg
Komentarz chyba nie jest potrzebny.
Stary się chyba robię...

ihan - 15 Maj 2008, 19:49

Witchma, gdy poprzestawaisz litery w słowie Warren, jak nic wychodzi: ihan. A poza tym żegnajcie. Przede mną 70 km w korkach. To lubię.
Witchma - 15 Maj 2008, 19:58

ihan, masz moje duchowe wsparcie, ja dzisiaj pokonałam 20 km w korkach i mam dość...
Ixolite - 15 Maj 2008, 20:45

Ja dziś pokonałem z kilometr tramwajem w korku i żałuję, że nie poszedłem na piechotę.
merula - 15 Maj 2008, 20:55

Proszę sie odczepić od Warrena. :twisted:
To mój osobisty znajomy i cudny gość.

Witchma - 15 Maj 2008, 20:56

a kto się czepia Warrena? :D Warren is good... ale George is better :mrgreen:
Ixolite - 15 Maj 2008, 20:59

http://www.vimeo.com/993998
merula - 15 Maj 2008, 21:06

Spadam

Dobranoc

dzejes - 15 Maj 2008, 21:14

Ixolite napisał/a
http://www.vimeo.com/993998


Wow...

Ależ by Tool pasował jako podkład.

Iwan - 15 Maj 2008, 21:45

dobranoc bracia i siostry :wink:
Witchma - 15 Maj 2008, 21:55

dobrej nocki wszystkim :)
mBiko - 15 Maj 2008, 22:02

Niestety merulko we Włodawie byłem bardzo króciutko i nie zdążyłem połazić po zakamarkach.
Godzilla - 15 Maj 2008, 22:45

Pa pa, pora spać.
Martva - 15 Maj 2008, 23:09

Dobranoc :)
Chal-Chenet - 15 Maj 2008, 23:54

Dobranoc.
Rodion - 16 Maj 2008, 00:00

Ano noc :wink:
mBiko - 16 Maj 2008, 00:09

Paputki dobrzy ludzie.
Ixolite - 16 Maj 2008, 00:47

dzejes napisał/a
Ixolite napisał/a
http://www.vimeo.com/993998


Wow...

Ależ by Tool pasował jako podkład.


No robi wrażenie

Rodion - 16 Maj 2008, 06:00

No i po nocy :?
dalambert - 16 Maj 2008, 08:31

Rodion, co Cię zrywa o tak bandyckiej porze, choryś czy co ? Czesć wszystkim :D
Martva - 16 Maj 2008, 08:36

Czeeeść :)
Witchma - 16 Maj 2008, 09:04

dzień dobry, nie dadzą człowiekowi pospać, oj nie dadzą :(


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group