To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...

mBiko - 15 Maj 2008, 09:41

Hello honey, I'm home!
Znaczy wróciłem cały i tylko lekko nadgryziony przez kleszcze i komary.

W szafie tematycznie:

Z gitarą i piórem
kwietniowym wieczorem
jedziemy Wojtku
razem do Włodawy
Stary bieszczadnik
Majster Bieda
wciąż wierny górom
jak zwykle jest z nami
I mówisz - wszystko się uda
o to nie ma żadnej obawy
przecież jedziemy dziś
na dwa dni do Włodawy

Rodion - 15 Maj 2008, 09:47

dalambert wezmę nie martw nic :wink:
Adanedhel - 15 Maj 2008, 09:49

Witam. Targi się zaczynają, w Pałacu już tłumy. A na dzień dobry Iron Maiden - "Rime of the Ancient Mariner".

Driven south to the land of the snow and ice
To a place where nobody's been
Through the snow fog flies on the albatross
Hailed in God's name, hoping good luck it brings.

And the ship sails on, back to the North
Through the fog and ice and the albatross follows on.

Martva - 15 Maj 2008, 09:52

Dzińdybry.
Adanedhel - 15 Maj 2008, 09:53

Dzińdybry Martviczko. Widzę, że w końcu masz odpowiedni status :wink:
Martva - 15 Maj 2008, 09:54

Jest taki ładny dzień, ze nie chce mi się ciętej riposty wymyślać, zły chłopcze ;)
Adanedhel - 15 Maj 2008, 09:55

Nie? Oj proszę, postaraj się, specjalnie dla mnie :D
Martva - 15 Maj 2008, 09:57

Nie mój śliczny mroczny kwiatuszku, nie chce mi się :)
Adanedhel - 15 Maj 2008, 09:59

Leniuszek ;)
To ja uciekam dalej zmyślać reportaż na zaliczenie warsztatu prasowego, o!

Martva - 15 Maj 2008, 10:02

Jestem leniwa i nigdy tego nie ukrywałam ;P:
Miłego zali... yyy, zmyślania ;)

Ixolite - 15 Maj 2008, 10:33

Hah! Problem mi się rozwiązał. Nie wiem czy to dobrze, czy źle, ale z pewnością nie dam rady się wybrać w sobotę na targi ;)
Kruk Siwy - 15 Maj 2008, 11:05

Witam zjadaczy komosy i resztę populacji. Zaraz zmykam popracować na leżaczku w ogródku. Hihihihi!
merula - 15 Maj 2008, 11:08

mBiko, bardzo lubię tę pieśń :D

Tzn Yellow wszystkim

Witchma - 15 Maj 2008, 11:19

tylko się, Kruku, nie przepracuj, bo kto Moncka dokończy? :twisted:
Kruk Siwy - 15 Maj 2008, 11:22

No właśnie na tym leżaku Monck mnie będzie dokańczał. Jeszcze kilka ważnych scen i KOOONIec!
Albo początek końca.

Witchma - 15 Maj 2008, 11:27

no to, Kruku, uciekaj :D a nie czas monckowy na poczet forum podkradasz... i oby leżak Cię natchnął, a słońce nazbyt nie rozleniwiło :)
Kruk Siwy - 15 Maj 2008, 11:28

Wypędzają! Chlip...
Idę sobie!

Witchma - 15 Maj 2008, 11:32

iiiiiiiiiiiiii... obrazisz się jak Andrzej P.? :mrgreen: ale fajnie, zapomniałeś tyko o banie dla prowokatorki :D

ja za to zmykam z własnej i nieprzymuszonej woli, spotkanie koła naukowego czeka... nie chcem, ale muszem

Adashi - 15 Maj 2008, 11:42

Witchma, jesteś jak muza :mrgreen:

Ahoj dziobaki :)

Witchma - 15 Maj 2008, 11:49

Adashi, skoro tak twierdzisz ;)
Adashi - 15 Maj 2008, 11:52

Potrafisz zdopingować, ja też za chwilę biorę się do roboty, jeszcze tylko 57 postów nieprzeczytanych :wink:
Gwynhwar - 15 Maj 2008, 11:55

Hehoł! Earthdawn! All night long! Całe szczęście, że dziś mam wolne! :wink:
Witchma - 15 Maj 2008, 11:56

ojej... a czy to wiąże się z jakimiś wymiernymi korzyściami? :D

co do dopingowania, to jak nie będą pisać, to ja ich będę zamieniać we wstrętne ropuchy bez opcji całuśnego odczarowywania... chyba nawet mam odpowiedni awatar do tego, chwilka :D

Adashi - 15 Maj 2008, 11:56

Gwyn: Czołem wietrzniaku :lol:

Witchma: korzyści? Piwo? :wink: A avik jak z teatrzyku cieni :bravo

Gwynhwar - 15 Maj 2008, 11:59

Dzwoneczek nawiązała wiele nowych kontaktów z powietrznymi łupieżcami 8)
I oberwała zaledwie trzy razy :twisted: Raz kuflem...

Adashi - 15 Maj 2008, 12:00

Jak kuflem oberwała to ten tego... nie zabiło jej? :twisted:
Witchma - 15 Maj 2008, 12:01

bawcie się dobrze, czas jechać... :(
Gwynhwar - 15 Maj 2008, 12:01

Mam wysoki próg żywotności 8)
Gorzej, że Wietrzniaka nikt nie traktuje poważnie... I zabrali mi brokat... :|

Indy - 15 Maj 2008, 12:10

Kuflem :mrgreen:
Godzilla - 15 Maj 2008, 12:11

Cześć.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group