To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...

Martva - 14 Maj 2008, 16:17

Boże, co za chore forum, jeden we mnie słodzik widzi, drugi zjadacza komosy bezpośrednio z gruntu, ja chyba wyemigruję...!
Kruk Siwy - 14 Maj 2008, 16:19

Ja to już dawno zrobiłem, emigracja wewnętrzna to jest to. A nam z Dalambertem wiosna odpala. Zielonol mi!
Martva, nie jedz paszczą z gruntu bo możesz jakąś muchie pożreć!

Martva - 14 Maj 2008, 16:36

A przyjrzyj się:



Zielenina na pierwszym planie i niczym sie nie pasę. I much brak. I to wszystko są insynuacje.
Przejdę całościowo na NF, słowo daję... :evil:

Kruk Siwy - 14 Maj 2008, 16:41

Obiecanki...
A ta mucha stąd, że miałem nieprzyjemną przygodę w łykend. Co prawda się nie pasłem (gdzie mi tam do Ciebie ) ale gadalem jak najęty. No i ta mucha. Była wielkości paznokcia kciuka. Hm. Nie była smaczna.

Przyjrzałem się. Muchy nie ma. Ale zielenina wygląda na marzenie wegetarian. A Ty wyglądasz jakbyć coś przed chwilą żuła...

ihan - 14 Maj 2008, 16:44

mawete twierdzi, że mucha z alkoholu zła nie jest. Ale nie wiem jakie ma zdanie na temat surowych.
Kruk Siwy - 14 Maj 2008, 16:46

ihan, czeźwy jak szwynia byłem. Niestety. Po pijaku to ja nawet wspominaną komosę bym zjadl... nie wspominając o tłustej, wspaniale zesmażonej słonince. Hm. Obiad dzisiaj u dalamberta. Niezdrowe, wspaniałe żarło.
Martva - 14 Maj 2008, 16:54

Kruk Siwy napisał/a
Co prawda się nie pasłem (gdzie mi tam do Ciebie )


Pffff.

Kruk Siwy napisał/a
Ale zielenina wygląda na marzenie wegetarian.


Wegetarianie nie jedzą trawy, to wroga propaganda :roll:

Kruk Siwy napisał/a
A Ty wyglądasz jakbyć coś przed chwilą żuła...


A to już jest zupełnie nieprawdziwa nieprawda.

ihan napisał/a
mawete twierdzi, że mucha z alkoholu zła nie jest.


A czy wg mawete cokolwiek z alkoholu jest złe? ;P:

Witchma - 14 Maj 2008, 16:58

dobre popołudnie :)
Hubert - 14 Maj 2008, 17:37

Dzień dobry.
Studnia - 14 Maj 2008, 17:44

Nie dość że nie odespałem jeszcze nocnej zmiany, to na dokładke znowu w pracy jestem... To jakiś koszmar... Jedyny pozytywny akcent dzisiejszego dnia to kebab i piwo i na obiad.

Cześć wszystkim tak w ogóle...

Selithira - 14 Maj 2008, 17:48

Cześć :)
Jednym z optymistycznych akcentów jest też powrót Studni do zycia (forumowego, of course) :D

Gwynhwar - 14 Maj 2008, 17:49

Studnia, a tzw doba pracownicza? :shock:
Studnia - 14 Maj 2008, 17:55

Gwynhwar, na szczęście sytuacje takie jak ta zdarzają się baaardzo rzadko i są na tyle dobrze wynagradzane żeby zapomnieć o tzw dobie pracowniczej. Co nie przeszkadza mi trochę ponarzekać. :wink:
Gwynhwar - 14 Maj 2008, 18:35

Za kwadrans lecę grać w Earthdawna! :twisted: :mrgreen:
Studnia - 14 Maj 2008, 18:37

Tylko nie leć za nisko i uważaj na kominy i przewody wysokiego napięcia...
Hubert - 14 Maj 2008, 21:48

Dobranoc.
Witchma - 14 Maj 2008, 21:52

dobrej nocki wszystkim :)
Agi - 14 Maj 2008, 23:15

dobranoc
Studnia - 14 Maj 2008, 23:36

Branoc...
Martva - 14 Maj 2008, 23:44

Dobranoc :)
Ixolite - 14 Maj 2008, 23:48

Nie czuję się najlepiej teraz :( Bleh.
Chal-Chenet - 15 Maj 2008, 06:56

Dzień dobry.
Agi - 15 Maj 2008, 07:06

witam
Studnia - 15 Maj 2008, 07:11

Witam. Nie ma to jak udział w porannym wyścigu pt "zjeżdżaj z drogi baranie bo się śpieszę do pracy!!". To jeden z powodów dla których warto jeździć do pracy samochodem. Jak patrze na tych kierowców co się wściekają to człowiek zaczyna patrzeć na dzień jakoś tak inaczej. Bo w końcu inni mają gorzej ;P:
Lump Kałmuk - 15 Maj 2008, 08:30

dzień dobry
Hubert - 15 Maj 2008, 08:38

Cześć.
Witchma - 15 Maj 2008, 08:48

dzień dobry :)

jak dzisiaj nie dotrą na moje konto pieniądze z umów, to chyba zacznę krzywdzić przypadkowych przechodniów...

Studnia - 15 Maj 2008, 08:50

Witchma, niech będą dzięki wszystkim bogom wszechświata że mieszkam w innym mieście... Uff...
Rodion - 15 Maj 2008, 09:37

Zieeeeewwwww.... cześć z samego rana :?
dalambert - 15 Maj 2008, 09:40

Czesć wszystkim , a Rodion, witaj miszczu i weź na SKOFę mlotka / na czarownice najlepiej/ hej :lol:


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group