Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...
Martva - 14 Maj 2008, 16:17
Boże, co za chore forum, jeden we mnie słodzik widzi, drugi zjadacza komosy bezpośrednio z gruntu, ja chyba wyemigruję...!
Kruk Siwy - 14 Maj 2008, 16:19
Ja to już dawno zrobiłem, emigracja wewnętrzna to jest to. A nam z Dalambertem wiosna odpala. Zielonol mi!
Martva, nie jedz paszczą z gruntu bo możesz jakąś muchie pożreć!
Martva - 14 Maj 2008, 16:36
A przyjrzyj się:
Zielenina na pierwszym planie i niczym sie nie pasę. I much brak. I to wszystko są insynuacje.
Przejdę całościowo na NF, słowo daję...
Kruk Siwy - 14 Maj 2008, 16:41
Obiecanki...
A ta mucha stąd, że miałem nieprzyjemną przygodę w łykend. Co prawda się nie pasłem (gdzie mi tam do Ciebie ) ale gadalem jak najęty. No i ta mucha. Była wielkości paznokcia kciuka. Hm. Nie była smaczna.
Przyjrzałem się. Muchy nie ma. Ale zielenina wygląda na marzenie wegetarian. A Ty wyglądasz jakbyć coś przed chwilą żuła...
ihan - 14 Maj 2008, 16:44
mawete twierdzi, że mucha z alkoholu zła nie jest. Ale nie wiem jakie ma zdanie na temat surowych.
Kruk Siwy - 14 Maj 2008, 16:46
ihan, czeźwy jak szwynia byłem. Niestety. Po pijaku to ja nawet wspominaną komosę bym zjadl... nie wspominając o tłustej, wspaniale zesmażonej słonince. Hm. Obiad dzisiaj u dalamberta. Niezdrowe, wspaniałe żarło.
Martva - 14 Maj 2008, 16:54
| Kruk Siwy napisał/a | | Co prawda się nie pasłem (gdzie mi tam do Ciebie ) |
Pffff.
| Kruk Siwy napisał/a | | Ale zielenina wygląda na marzenie wegetarian. |
Wegetarianie nie jedzą trawy, to wroga propaganda
| Kruk Siwy napisał/a | | A Ty wyglądasz jakbyć coś przed chwilą żuła... |
A to już jest zupełnie nieprawdziwa nieprawda.
| ihan napisał/a | | mawete twierdzi, że mucha z alkoholu zła nie jest. |
A czy wg mawete cokolwiek z alkoholu jest złe?
Witchma - 14 Maj 2008, 16:58
dobre popołudnie
Hubert - 14 Maj 2008, 17:37
Dzień dobry.
Studnia - 14 Maj 2008, 17:44
Nie dość że nie odespałem jeszcze nocnej zmiany, to na dokładke znowu w pracy jestem... To jakiś koszmar... Jedyny pozytywny akcent dzisiejszego dnia to kebab i piwo i na obiad.
Cześć wszystkim tak w ogóle...
Selithira - 14 Maj 2008, 17:48
Cześć
Jednym z optymistycznych akcentów jest też powrót Studni do zycia (forumowego, of course)
Gwynhwar - 14 Maj 2008, 17:49
Studnia, a tzw doba pracownicza?
Studnia - 14 Maj 2008, 17:55
Gwynhwar, na szczęście sytuacje takie jak ta zdarzają się baaardzo rzadko i są na tyle dobrze wynagradzane żeby zapomnieć o tzw dobie pracowniczej. Co nie przeszkadza mi trochę ponarzekać.
Gwynhwar - 14 Maj 2008, 18:35
Za kwadrans lecę grać w Earthdawna!
Studnia - 14 Maj 2008, 18:37
Tylko nie leć za nisko i uważaj na kominy i przewody wysokiego napięcia...
Hubert - 14 Maj 2008, 21:48
Dobranoc.
Witchma - 14 Maj 2008, 21:52
dobrej nocki wszystkim
Agi - 14 Maj 2008, 23:15
dobranoc
Studnia - 14 Maj 2008, 23:36
Branoc...
Martva - 14 Maj 2008, 23:44
Dobranoc
Ixolite - 14 Maj 2008, 23:48
Nie czuję się najlepiej teraz Bleh.
Chal-Chenet - 15 Maj 2008, 06:56
Dzień dobry.
Agi - 15 Maj 2008, 07:06
witam
Studnia - 15 Maj 2008, 07:11
Witam. Nie ma to jak udział w porannym wyścigu pt "zjeżdżaj z drogi baranie bo się śpieszę do pracy!!". To jeden z powodów dla których warto jeździć do pracy samochodem. Jak patrze na tych kierowców co się wściekają to człowiek zaczyna patrzeć na dzień jakoś tak inaczej. Bo w końcu inni mają gorzej
Lump Kałmuk - 15 Maj 2008, 08:30
dzień dobry
Hubert - 15 Maj 2008, 08:38
Cześć.
Witchma - 15 Maj 2008, 08:48
dzień dobry
jak dzisiaj nie dotrą na moje konto pieniądze z umów, to chyba zacznę krzywdzić przypadkowych przechodniów...
Studnia - 15 Maj 2008, 08:50
Witchma, niech będą dzięki wszystkim bogom wszechświata że mieszkam w innym mieście... Uff...
Rodion - 15 Maj 2008, 09:37
Zieeeeewwwww.... cześć z samego rana
dalambert - 15 Maj 2008, 09:40
Czesć wszystkim , a Rodion, witaj miszczu i weź na SKOFę mlotka / na czarownice najlepiej/ hej
|
|
|