To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...

Martva - 14 Maj 2008, 10:41

Kruku, jesteś uroczy :D
Rodion - 14 Maj 2008, 10:42

Każdemu kto co lubi i co go kręci :mrgreen:
Witchma - 14 Maj 2008, 10:51

w sumie, mój kot też latem robi się bardziej rudy... coś jest na rzeczy :D
Rodion - 14 Maj 2008, 10:54

Też chce być bardziej atrakcyjny?
Kruk Siwy - 14 Maj 2008, 10:55

Bardziej wredny.
Nie może uwierzyć, że jest zwykłym małym kotkiem...

Witchma - 14 Maj 2008, 10:55

a to już jego trzeba zapytać... może chce być bardziej miziasty, kto wie?

edit:

Kruku, no ja Cię proszę...

Rodion - 14 Maj 2008, 10:56

Bo tak naprawdę jest kosmicznym tygrysem szablastozębnym i tylko sie dla wygody i z wrodzonego lenistwa ukrywa w takiej formie :wink:
Kruk Siwy - 14 Maj 2008, 10:58

No i przyjdzie taki całkiem nie rudy Rodion, i wyklepie najgłębsze tajemnice...
Ech, życie.

Witchma - 14 Maj 2008, 10:58

Rodion, trzeba było tego nie mówić :twisted: wiesz jaka kara grozi za zdemaskowanie BESTII? :D
Rodion - 14 Maj 2008, 11:03

Witchma, Permanentne zamruczenie? 8)

I jaka tajemnica? Nawet grę już zrobili z tym motywem :mrgreen:

Witchma - 14 Maj 2008, 11:04

Rodion, zamizianie na śmierć... tzn. będziesz musiał miziać bestię za uszkiem i pod bródką, aż Ci rączki odpadną :D
Kruk Siwy - 14 Maj 2008, 11:04

O kocie Witchmy, ta gra?

I nie wiem jak jej Bestia ale ona sama jest przerażająca... zwłaszcza jak ma mokrą ścierkę w dłoni.

Witchma - 14 Maj 2008, 11:07

Kruku, Ty też za dużo wiesz :twisted:
Kruk Siwy - 14 Maj 2008, 11:10

Ale mniej mówię... bo nie wspomniałem przecież o tych, no wiesz. ZWIERZĄTKACH. Hihihihi.
a propos gdzie się mbiko podziewa?

Witchma - 14 Maj 2008, 11:11

no ja nie wiem, czy on się ucieszy, że jest a propos sam wiesz czego...

chyba zapowiadał tygodniowy urlop czy coś takiego :)

Rodion - 14 Maj 2008, 11:12

Witchma, limit rudych bestii do miziania za uszkiem mam już wyczerpany. :wink: Ale widzę ze nie tylko ja zdradzam tu wielkie tajemnice wszechświata, tak ze twoja kota będzie niala inna ofiarę ;P:
Witchma - 14 Maj 2008, 11:14

co dwie ofiary, to nie jedna :D

bestia w ogóle przechodzi ostatnio samego siebie w bezczelności - wczoraj przyszedł do nas listonosz z przesyłkami i nie raczył był się kotem zainteresować, to zostało mu namiauczane tak dużo i z taki wyrzutem, że natychmiast przystąpił do czynności głaszcząco-miziających i jeszcze przepraszał :D

Gwynhwar - 14 Maj 2008, 11:22

Empik Posen wita! Miau! :twisted:
Kruk Siwy - 14 Maj 2008, 11:23

Chyba dawno nie miziana... hihihihi!
Rodion - 14 Maj 2008, 11:31

Czyli będę musiał coś z tym zrobić i to szybko.
Kruk Siwy - 14 Maj 2008, 11:34

Ludność Posen wierzy w Ciebie. Bestia się obudziła! Do miziania przystąp!
Gwynhwar - 14 Maj 2008, 11:34

To chyba do Witchmy było :wink:
Witchma - 14 Maj 2008, 11:35

milczę ;)
Indy - 14 Maj 2008, 12:59

Czołgiem :)
Adashi - 14 Maj 2008, 13:33

Ahoj kotomiziacze i reszta :mrgreen:
Chal-Chenet - 14 Maj 2008, 15:08

Dzień dobry.
Martva - 14 Maj 2008, 15:52

Cześć. Ble. :|
Kruk Siwy - 14 Maj 2008, 15:53

A czemu ble?
Komosa Ci się przejadła?

Martva - 14 Maj 2008, 16:14

Czemu komosa? :shock:
Kruk Siwy - 14 Maj 2008, 16:15

A bo myślałem, że bezpośrednio paszczą jadywasz z gruntu... patrzę na Twoj avik. Takie bujne zielone to chyba komosa, nie? Hihihihi!


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group