Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...
Martva - 14 Maj 2008, 10:41
Kruku, jesteś uroczy
Rodion - 14 Maj 2008, 10:42
Każdemu kto co lubi i co go kręci
Witchma - 14 Maj 2008, 10:51
w sumie, mój kot też latem robi się bardziej rudy... coś jest na rzeczy
Rodion - 14 Maj 2008, 10:54
Też chce być bardziej atrakcyjny?
Kruk Siwy - 14 Maj 2008, 10:55
Bardziej wredny.
Nie może uwierzyć, że jest zwykłym małym kotkiem...
Witchma - 14 Maj 2008, 10:55
a to już jego trzeba zapytać... może chce być bardziej miziasty, kto wie?
edit:
Kruku, no ja Cię proszę...
Rodion - 14 Maj 2008, 10:56
Bo tak naprawdę jest kosmicznym tygrysem szablastozębnym i tylko sie dla wygody i z wrodzonego lenistwa ukrywa w takiej formie
Kruk Siwy - 14 Maj 2008, 10:58
No i przyjdzie taki całkiem nie rudy Rodion, i wyklepie najgłębsze tajemnice...
Ech, życie.
Witchma - 14 Maj 2008, 10:58
Rodion, trzeba było tego nie mówić wiesz jaka kara grozi za zdemaskowanie BESTII?
Rodion - 14 Maj 2008, 11:03
Witchma, Permanentne zamruczenie?
I jaka tajemnica? Nawet grę już zrobili z tym motywem
Witchma - 14 Maj 2008, 11:04
Rodion, zamizianie na śmierć... tzn. będziesz musiał miziać bestię za uszkiem i pod bródką, aż Ci rączki odpadną
Kruk Siwy - 14 Maj 2008, 11:04
O kocie Witchmy, ta gra?
I nie wiem jak jej Bestia ale ona sama jest przerażająca... zwłaszcza jak ma mokrą ścierkę w dłoni.
Witchma - 14 Maj 2008, 11:07
Kruku, Ty też za dużo wiesz
Kruk Siwy - 14 Maj 2008, 11:10
Ale mniej mówię... bo nie wspomniałem przecież o tych, no wiesz. ZWIERZĄTKACH. Hihihihi.
a propos gdzie się mbiko podziewa?
Witchma - 14 Maj 2008, 11:11
no ja nie wiem, czy on się ucieszy, że jest a propos sam wiesz czego...
chyba zapowiadał tygodniowy urlop czy coś takiego
Rodion - 14 Maj 2008, 11:12
Witchma, limit rudych bestii do miziania za uszkiem mam już wyczerpany. Ale widzę ze nie tylko ja zdradzam tu wielkie tajemnice wszechświata, tak ze twoja kota będzie niala inna ofiarę
Witchma - 14 Maj 2008, 11:14
co dwie ofiary, to nie jedna
bestia w ogóle przechodzi ostatnio samego siebie w bezczelności - wczoraj przyszedł do nas listonosz z przesyłkami i nie raczył był się kotem zainteresować, to zostało mu namiauczane tak dużo i z taki wyrzutem, że natychmiast przystąpił do czynności głaszcząco-miziających i jeszcze przepraszał
Gwynhwar - 14 Maj 2008, 11:22
Empik Posen wita! Miau!
Kruk Siwy - 14 Maj 2008, 11:23
Chyba dawno nie miziana... hihihihi!
Rodion - 14 Maj 2008, 11:31
Czyli będę musiał coś z tym zrobić i to szybko.
Kruk Siwy - 14 Maj 2008, 11:34
Ludność Posen wierzy w Ciebie. Bestia się obudziła! Do miziania przystąp!
Gwynhwar - 14 Maj 2008, 11:34
To chyba do Witchmy było
Witchma - 14 Maj 2008, 11:35
milczę
Indy - 14 Maj 2008, 12:59
Czołgiem
Adashi - 14 Maj 2008, 13:33
Ahoj kotomiziacze i reszta
Chal-Chenet - 14 Maj 2008, 15:08
Dzień dobry.
Martva - 14 Maj 2008, 15:52
Cześć. Ble.
Kruk Siwy - 14 Maj 2008, 15:53
A czemu ble?
Komosa Ci się przejadła?
Martva - 14 Maj 2008, 16:14
Czemu komosa?
Kruk Siwy - 14 Maj 2008, 16:15
A bo myślałem, że bezpośrednio paszczą jadywasz z gruntu... patrzę na Twoj avik. Takie bujne zielone to chyba komosa, nie? Hihihihi!
|
|
|